[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Ierosinājumi un lūgumi
parcopiDatums: Ceturtdiena, 12.01.2012, 23:39 | Ziņa # 121
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pagaidām eksperimenti ar fonu beigušies, kad būs laiks paturpināšu. Pieņemami likās zaļie foni. Bet tur vēl jāeksperimentē :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 16:35 | Ziņa # 122
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
labāk neturpini :D ir labi, kā ir :P


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 16:36 | Ziņa # 123
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es domāju - kā bija, bija ok :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 16:51 | Ziņa # 124
Grupa: Dzēstās
Oi, kas tas bija? Domāju, ka redze atkal gļuko, bet nē...:)))))))))
Es nezinu, vai iespējams, bet varētu pēc NCS pāņemt kādu toni.
NCS S 2711-G36Y, vai NCS S 3208-G84Y. It kā zaļie, bet tādi mierīgi pastelīgie.
:)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 17:42 | Ziņa # 125
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es neatceros kas bija, eksperimenti turpinās :D Cerams tikšu līdz kādam rezultātam :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 17:47 | Ziņa # 126
Grupa: Dzēstās
Galvenais lai fons būtu viendabīgs un vienkrāsains:)) Ja bilde, tad nu super kavlitatīvi ekselenta.:)
Bet adījumus gan nevajag
 
ZivinensDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 17:58 | Ziņa # 127
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Ar vienu brīdi likās ka man ar redzi kas nav kārtībā,izrādās lapai cits tonis :D
 
martiDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 18:00 | Ziņa # 128
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es gan ar esmu askētiskā dizaina piekritējs, taču gaumes ir dažādas un publiskā vidē tas ir jārespektē,
tāpēc šeit man galvenais ir saturs un izskatam cenšos nepievērst uzmanību :)
lielākajai daļai cilvēku vajag vietu kur tā teikt "piesiet aci" :D
kad remontēju māju pieaicināju meistarus, lai uztāmē.
izstāstīju, ka gribu visās istabās vienādas flīzes un visas istabas būs ar baltām sienām un baltiem griestiem, viss taisns un gluds. meistari bija šokā :) aizveda mani pie sevis un parādīja savu māju, kur bija bez maz vai sagatavojuši paraugdemonstrējumus dažādiem krāsojumiem, apmetumu veidiem un no tiem izveidotiem rakstiem, karnīzēm un dekoratīvām kolonnām utt. paši bija par to visu ļoti apmierināti un cerēja, ka es tur smelšos iedvesmu un pieņemšu "pareizu" lēmumu, taču bija neizpratnē, kad teicu, ka neesmu pārdomājis :D
teica man: "bet tev tur nebūs kur piesiet aci!!!"
uz ko atbildēju, ka mājās vēlos acis atpūtināt. tas viņiem bija pieņemams.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 18:17 | Ziņa # 129
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Doma ir dabūt atbilstoša toņa ūdeni fonā. Ar to arī tagad čakarējos. Tāpēc sanāk visādi tamborējumi :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 18:20 | Ziņa # 130
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
uiiii :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 18:56 | Ziņa # 131
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
a es tikko satikos ar "edwarda kungu" :D alus


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 18:58 | Ziņa # 132
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
a es tikko satikos ar "edwarda kungu" :D alus


Es gan ar "Bāli"! alus
dance


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 19:00 | Ziņa # 133
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (urmaas)
Es gan ar "Bāli"!

pēc šitā "Bāli", liekas, ka jau labu laiku klaču sitat :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 19:01 | Ziņa # 134
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
čpokts!!! alus


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
TukliitisDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 19:13 | Ziņa # 135
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
parcopi,

atvēru sakuma lapu un gandrīz redzi sabojāju :D apnika :D acis apžilba bik :) :D


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv