[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Ierosinājumi un lūgumi
ljubitexDatums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 08:32 | Ziņa # 211
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Tur ir plāksnīte priekš kausa un raksti uz tās cik gribi par 3,6ls


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 10:12 | Ziņa # 212
Grupa: Dzēstās
A varbūt ir kādam kāds aizvēsturisks trauks kuru pielāgot kausam? Kāds misiņa ķobis bēniņos....:)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 10:19 | Ziņa # 213
Grupa: Dzēstās
Kaut kas līdzīgs -

Pielikumi: 8112996.jpg (475.9 Kb)
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 10:31 | Ziņa # 214
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
A varbūt ir kādam kāds aizvēsturisks trauks kuru pielāgot kausam? Kāds misiņa ķobis bēniņos....:)


A tas būtu oriģināli!
Nu par to bļitkošanas sacensību kausu (-iņu) līdz ziemai vēl jau tālu, var uztaisīt un iedot (lai arī novēloti) paglabāt pagājušā gada čempionam līdz nākamajām sacenēm un no viņa rokām tad tas arī tiks nākamajam čempionam pasniegts vai arī, iespējams, paliks pie viņa vēl uz gadu - nekas nav nokavēts :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 14:21 | Ziņa # 215
Grupa: Dzēstās
Ja kāds ir ar metālu uz tu, tad varētu izgatavot. Es varu skices pamest. :)
 
sheriffDatums: Otrdiena, 18.09.2012, 14:52 | Ziņa # 216
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
vienīgi negodīgi pret pirmo bļitkošanas sacensību uzvarētāju tas sanāks, jo ja viņš titulu neaiztāv, tad kauss gadu stāv pie kāda cita

Heisaa! tas kaus kad gatavs var tak pabuut pie vinja kaa pie vainiigaa!!!!
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv