[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Ierosinājumi un lūgumi
parcopiDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 20:19 | Ziņa # 196
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
J0ni - baltā krāsa galīgi nebūs redzama šeit! nene
Pielikumi: 8996111.png (12.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
KambalaDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 21:30 | Ziņa # 197
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 28
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Man joprojām ir problēma ar to ka pēc jauno ziņojumu izlasīšanas piemēram sadaļā "pludiņmakšķerēšana" sadaļa nepaliek melnbalta kā tam vajadzētu būt. Tas liekas nedaudz kaitinoši.
 
parcopiDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 21:32 | Ziņa # 198
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pēc jauno komentāru izlasīšanas iesaku izmantot šo te, tad nekādu problēmu nebūs ;)
Pielikumi: 6491118.png (13.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
KambalaDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 21:35 | Ziņa # 199
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 28
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
It kā jā, bet ja es sekoju vairākām tēmām, tad var sanākt tā ka varbūt kādu neesmu izlasijis, bet atzīmēšu kā lasītu. Varbūt šis gļuks ir kaut kā labojams?
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 21:37 | Ziņa # 200
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kambala
bet ja esi izlasījis kādu tēmu, tad tēmas kreisajā pusē pazūd ķeksītis - i vsjo :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
KambalaDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 21:42 | Ziņa # 201
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 28
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
To es zinu, te jau runa gāja par galvenajām foruma sadaļām.
Gan jau pieradīšu.
 
PabērzsDatums: Otrdiena, 17.07.2012, 19:16 | Ziņa # 202
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
sveiļi es ieveroju ka sadaļā rekordi trūkst tādas zivs kā rotans. butu labi ja tā tur parāditos. :)


makšķernieks
 
J0nisDatums: Otrdiena, 17.07.2012, 20:06 | Ziņa # 203
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Rotanam Je6ka nepiefiksēja garumu ,bet zivs bij :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 10.09.2012, 22:18 | Ziņa # 204
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Man ir priekšlikums-varētu samesties,nopirkt kausu,piem.kā hokejā(bet ne tik lielu) ,un tā būtu pārejošā balva par pirmo vietu salidojumos! uztaisīt kādu gravējumu ...kaut-ko tadu..es zinu makšķernieku bāzi,kur tie nemaz nav dārgi...


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 10.09.2012, 22:22 | Ziņa # 205
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Principā atbalstu! Par kaut kādu kausu jau bija doma pagājušo gad, kad rīkojām bļitkosānas sacensības. Šogad gan tāds būs jānoorganizē, vienīgi negodīgi pret pirmo bļitkošanas sacensību uzvarētāju tas sanāks, jo ja viņš titulu neaiztāv, tad kauss gadu stāv pie kāda cita. Bet par tādu salidojumu sacensību kausu esmu par! cempion


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 10.09.2012, 23:40 | Ziņa # 206
Grupa: Dzēstās
Esmu par! :) Ziedošu kausa iegādei adekvātu ciparu! :))))))
 
parcopiDatums: Trešdiena, 12.09.2012, 22:51 | Ziņa # 207
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Zvanīja Dima šodien. Kausi maksā no 6-22ls. Grāvējums, neatkarīgi no vārdu skaita, neatceros cik bija :D Kaut kas ap piecīti. Jāzidomā tad kādu kausu ņemam un ko gravējam virsū?
Kādi varianti?
"Ceļojošais parcopi.lv salidojumu sacensību kauss", kaut kā tā?
doma


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Trešdiena, 12.09.2012, 23:16 | Ziņa # 208
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
ja par gravējuma vārdu skaitu nav jāmaksā, tad vajag tur sagravēt kārtīgu penteri, tādu lai kausa īpašniekam asaras birtu, to nost ņemot un potenciālajiem pretendentiem rokas drebētu, to saņemot!:)))
 
parcopiDatums: Trešdiena, 12.09.2012, 23:22 | Ziņa # 209
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Cik sapratu, tad vienalga viens vārds, vai simts - cena viena :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Trešdiena, 12.09.2012, 23:41 | Ziņa # 210
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Cik sapratu, tad vienalga viens vārds, vai simts - cena viena :)

Stipri šaubos


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv