[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Ierosinājumi un lūgumi
TukliitisDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 19:15 | Ziņa # 136
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote (parcopi)
Doma ir dabūt atbilstoša toņa ūdeni fonā.


atbilstoši zaļu? :)

maybe vnk ūdens, vai ezera, upes bildi fonā ielikt? :)


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 19:18 | Ziņa # 137
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aigar...nepadodies!!! :D
tāda vārda, kā apnika nav....man arī it kā ir apnicis klausīties edwardā, bet es nepadošos :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 19:20 | Ziņa # 138
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vo...tas pelēcīgais man patika, tikai varbūt bišķi gaišāku un atsevišķo sadaļu toņi ar jānomaina uz ko saskanīgāku un varēsim šampi atkorķēt :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 19:22 | Ziņa # 139
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Bildi nevar veselu ielikt, jo katram dažādi monitora lielumi un izšķirtspēja. Ūdeni ar nav tik viegli no mazām bildītēm salikt, lai sakrīt kā tapetes :D
Karoče eju vakariņās un tad turpināšu ar zaļiem un pelēkiem toņiem. Ja apniks uzlikšu sarkanu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 19:24 | Ziņa # 140
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
vo...tas pelēcīgais man patika, tikai varbūt bišķi gaišāku un atsevišķo sadaļu toņi ar jānomaina uz ko saskanīgāku un varēsim šampi atkorķēt

Pelēkais iederās, tikai jāpameklē savādāks tonis un jāpieskaņo citi sīkumi pelēkajam :)
Ok, es ņemu pererivu. Un tad jau hoķis, bet šodien vai rīt es to izdarīšu! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 19:30 | Ziņa # 141
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aigar, paķer vienu nulto, to kas zīben un aizbrauc ciemā pie Borodas, pa abiem pašu vellu uzbīdīsiet raksta


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 19:52 | Ziņa # 142
Grupa: Dzēstās
Es nupat gandrīz no beņķa novēlos Zivnieka ieteikumu lasot!
Sakarā ar slimīgo sajūtu un piektdienas vakaru vienu bodē jau iepirku! :D
Tā tik būtu mājas lapa, ja vēl Aigars ar null, komā zīben atnāktu! :D :D :D
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 19:53 | Ziņa # 143
Grupa: Dzēstās
Bet atceraties, ka māksla rodas mokās!:D :D
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 20:16 | Ziņa # 144
Grupa: Dzēstās
Vēl jau ir tā, ka uz katra monitora bik citas krāsas rādās. Darbā man ir 22 collas, bet mājā maziņais portatīvais 17 collīgais. Tā ka, sevišķi objektīvi nespēju novērtēt... :)
 
kapracisDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 20:38 | Ziņa # 145
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
ir labi!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 20:42 | Ziņa # 146
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (kapracis)
ir labi!

Man pašam arī liekas ok un uz acīm tāds fons nespiež. Nav vairs tas raibi tumši zaļais :)
Tūlīt vēl pieskaņošu sīkumus šim fonam ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 20:45 | Ziņa # 147
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
galvenais jau, ka pašam labi liekas! visiem neizdabāsi:))
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 20:46 | Ziņa # 148
Grupa: Dzēstās
Eu, bet tās jūgendstila tapetes paliks? Raksts tām tapetēm jau ok, bet tad vajag arī visu pieskaņot. :D
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 20:57 | Ziņa # 149
Grupa: Dzēstās

tapetes :D
Pielikumi: 3270149.jpg (302.9 Kb)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 21:03 | Ziņa # 150
Grupa: Dzēstās
Datorā viņas ir ļoti skaistas! :D To ko redzu monitorā (ne bildē) man patīk, jo ļoti ekselenta krāsa, bet nu copes portālam.....bet, ja viss tiek sakārtots Jaunsudrabiņa laika stilā, tad es vnk esmu kaifā :D
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv