[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Ierosinājumi un lūgumi
parcopiDatums: Ceturtdiena, 14.05.2009, 20:09 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 9385438.jpg (9.5 Kb)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 14.05.2009, 22:14 | Ziņa # 2
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ja kādam ir kādi ierosinājumu saistībā ar mājaslapas attīstību, tad tos droši var rakstīt šeit! smile
 
DziDatums: Svētdiena, 24.05.2009, 20:28 | Ziņa # 3
Grupa: Savējie
Komentāri: 27
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Ja jums ir velme es varētu izstrādāt interesantu header (tas ir augšā tā bilde) Ja ir velme sadarboties, varu palīdzēt ar vietnes dizaina uzlabošanu.Ja ir velme tad rakstiet dzinja16@inbox.lv.
 
lacuksDatums: Ceturtdiena, 28.05.2009, 16:28 | Ziņa # 4
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
vajag tirdzinu.. mos es truls bet neredzu..perk pardod dazadi.. biggrin
 
KreDatums: Ceturtdiena, 28.05.2009, 16:34 | Ziņa # 5
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
lacuks, Galvenā lapā kreisā pusē - sludinājumi. Tur arī ir tirdziņš! cool
 
micuksDatums: Otrdiena, 02.06.2009, 13:12 | Ziņa # 6
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Forumam trūkst pārskatamības. Vajadzētu sadalīt pa subkategorijām forumus. Tipa vasaras, ziemas cope un apakšā vēl sīkāk, spinings, pluds, muša. Vai arī tīri pa copes veidiem: spinigs, pluds, muša utt. Un tad tur arī vārīties.
 
MārisDatums: Ceturtdiena, 04.06.2009, 00:03 | Ziņa # 7
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Uzraksti lūdzu kaut kur skaidrojumu ka šajā forumā ielikt bildi. Man nesanāk, un es droši vien neesmu vienīgais.
Privāto vēstuļu fīča darbojas??
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 04.06.2009, 12:45 | Ziņa # 8
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
micuks - forumā tak ir katrai tēmai savs topiks. Var jau visu sadalīt vēl apakšforumos un pavisam sīki, bet tieši rodās problēmas atrast vajadzīgo tēmu. A tagad atver makšķerēšanas forumu(ja tas Tevi interesē) un izvēlies tēmu, par kuru gribi kaut ko teikt. Manuprāt pietiekami pārskatāmi un ērti. Ja vairums sāks sūdzēties par nepārskatamību, tad kaut ko pamainīšu. Jebkurā gadījumā - paldies par ieteikumu! smile

Māri - bildi var izsaukt ar kodu $IMAGE1$, bet pašu bildi ielādē vietā, kur rakstīts "Pievienot failu: (ne lielāku 500Kb)". Maksimums var pievienot 5bildes, bet, ja gribi, lai visas būtu redzamas, tad katrai jāieliek teksta lauciņā tas kods:
$IMAGE1$
$IMAGE2$
$IMAGE3$
$IMAGE4$
$IMAGE5$
Un katra bilde parādīsies tajā vietā, kurā ierakstīsi šos kodus. Šajā piemērā piecas bildes būs viena zem otras - kas arī ir vispārskatāmākais variants. Privātās vēstules var sūtīt, šis pakalpojums strādā smile

 
micuksDatums: Ceturtdiena, 04.06.2009, 22:16 | Ziņa # 9
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Pamatošu savu domu par sīkāku sadalījumu. Piemēram tā pati mušosana. Pašreiz viss ir 1 tēmā un kad tā tēma pieaugs līdz 100lpp viņā kaut ko atrast būs grūti. Bet tā varētu sadalīt teiksim apakšnodaļas: mušas, inventārs, tehnika utt. Un tad šinīs apakšnodaļās arī vērt n-tās tēmas. Piemēram pie mušām: sausās, strīmeri, lasenes utt. Un šādi jebkuru tēmu var sadalīt, kā piemēri http://www.fffc.ru/forum_3/index.php http://www.lpr.lv/forum/
 
parcopiDatums: Otrdiena, 09.06.2009, 17:55 | Ziņa # 10
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paldies, ideju sapratu. Tagad nav laika, jo man tagad atvaļinājums un es pārsvarā esmu pie ūdeņiem, kā arī, tagad forumā ierakstu vēl nav nemaz daudz, bet vēlāk iespējams pamainīšu forumu smile
 
KreDatums: Trešdiena, 24.06.2009, 21:09 | Ziņa # 11
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Būtu ļoti jauki, ja atļautu ielikt postos tos [/URL] [/IMG] kodus! A tā ir čakars tās bildes likt speciāli šai lapai augšā...

Ceru uz atsaucību! smile

 
Marts4Datums: Svētdiena, 19.07.2009, 21:06 | Ziņa # 12
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 7
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Ierosinājums- vajag sadaļu par dažādām sistēmām lai katrs var sazīmēt vai uzfočēt un aprakstīt sevis lietotās sistēmas.
Man ari forums šķiet nepārskatāms.
visā visumā ir OK! batman batman
 
JanDatums: Ceturtdiena, 25.02.2010, 01:03 | Ziņa # 13
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Būtu labi ja tēmu- Sistēmas gruntenēm sadalītu, vai izveidot tēmu- Sistēmas fīderiem. Klasiskajā gruntsmakšķerēšanā var izmantot praktiski visas (man zināmās) sistēmas. Fīderim liela daļa ir maz piemērotas vai pat neizmantojamas. Pašlaik visas sistēmas ir vienā tēmā un līdz ar to vajadzīgā informācija nav viegli pārskatāma un atrodama (jo sevišķi tiem kas tikai sāk apgūt makšķerēšanu ar fīderi).
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 25.02.2010, 21:57 | Ziņa # 14
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jan - darīts! smile
 
JanDatums: Piektdiena, 26.02.2010, 00:04 | Ziņa # 15
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Jan - darīts!

Paldies.

 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv