[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Ierosinājumi un lūgumi
BorodaDatums: Otrdiena, 15.11.2011, 18:18 | Ziņa # 106
Grupa: Dzēstās
Nu ir laba josla.:))
A, ja kādreiz to tumšši zaļo pamattoni nomainītu uz kādu neitrālexelentpelēcīgu? Nu tas tik tā...:))
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 15.11.2011, 18:24 | Ziņa # 107
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Drīz ziema,tad jau neitrāli baltu vajag:))
 
parcopiDatums: Otrdiena, 15.11.2011, 18:28 | Ziņa # 108
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šeit ir atbilde uz fona tēmu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Trešdiena, 16.11.2011, 10:39 | Ziņa # 109
Grupa: Dzēstās
Nu ja, nu ja. Nebiju izlasījis par to fonu.:)))) Es jau tik tā, ieminējos...:)))
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 09.01.2012, 18:17 | Ziņa # 110
Grupa: Dzēstās
Nu ja, atkal es. Gribu teikt, ka vajag šo lapu bik mūsdienīgāku radīt. Nu jāmainās tak laikam līdz??? Vai ta man vecam vecim jauniešus mācīt???:DDD
 
eduksDatums: Otrdiena, 10.01.2012, 10:32 | Ziņa # 111
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Nu ja, atkal es. Gribu teikt, ka vajag šo lapu bik mūsdienīgāku radīt. Nu jāmainās tak laikam līdz??? Vai ta man vecam vecim jauniešus mācīt???:DDD

Un ko jūs tieši, konkrēti piedāvājat? Idejas? :)


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 10.01.2012, 21:14 | Ziņa # 112
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kādas vēlmes, izņemot tumšā fona maiņu? ;)
Esmu atvērts idejām :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 12.01.2012, 16:43 | Ziņa # 113
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
atradās datorā viens .docx fails ar bildēm kuru gribēju pievienot kā rakstu. Bet neatradu tādu iespēju kā .docx faila pievienošanu


Nav bildes- nav zives :D
 
martiDatums: Ceturtdiena, 12.01.2012, 17:00 | Ziņa # 114
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tā pa tiešo nevarēs. bet izķidājot aigars tev noteikti palīdzēs ievietot pie rakstiem.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 12.01.2012, 19:43 | Ziņa # 115
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jā, pa tiešo teksta dokumentus nevar ielikt. Sūti tik šu to dokumentu un visu ieliksim un noformēsim ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 12.01.2012, 21:43 | Ziņa # 116
Grupa: Dzēstās
http://joranpancing.blogspot.com/

Šamiem fonā ir smuka bilde. Tas iedvesmai:))
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 12.01.2012, 21:47 | Ziņa # 117
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Skaidrs, tas fons Tev mieru neliek :D
Kad būs laiks, tad paeksperimentēšu vēl ar tām fona krāsām, iespējams tomēr kaut ko izdosies atrast ;)
Kā arī palūkošu ko vēl var uzlabot tīri tehniski vai vizuāli :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 12.01.2012, 22:23 | Ziņa # 118
Grupa: Dzēstās
Te pelēkais fons:
http://www.fishingjapan.net/

Nu ne fons, bet kaut kā labāk gribās:)))) Es jau tāds nemiera dīdīts vislaik:)))
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 12.01.2012, 23:05 | Ziņa # 119
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
sis te labaks, http://joranpancing.blogspot.com/ , tas pelekais tads padrums ne


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 12.01.2012, 23:36 | Ziņa # 120
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jā, nu fonta krāsa varētu būt nedaudz usbudināšāka!!! personīgi es tam daudz uzmanības nepievēršu ,vairāk interesē saturs.Bet nu derētu ko jautrāku,piemēram lillā !!!!!!! mele2 ja kas man sieva būtu starā !!! ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv