[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Ierosinājumi un lūgumi
parcopiDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 21:44 | Ziņa # 151
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Skatos joprojām lieto "explorer", tāpēc Tev augša arī nobīdīta un vispār lapa neizskatās tā kā tais jāizskatās, tāpēc bija tas brīdinājums, kas Tev nepatika :D
Nezinu, man tā tapete patīk labāk par to zaļo, kas bija un labāk par vienkārši pelēku. Vēl tikai drusku jāpielabo citas lietas, lai krāsas vairāk sapas :) Ja Tu man vari uzzīmēt tāda fona pelēku ar zivtiņām rotājumu vietā, tad būšu ļoti pateicīgs un uzreiz nomainīšu uz to ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 21:56 | Ziņa # 152
Grupa: Dzēstās
Man ta kas, varu citu. Bet redzēklis jau tas pats.
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 21:58 | Ziņa # 153
Grupa: Dzēstās
Ah, tev vajadzētu kādu mākslinieci uzsūtīt...:D :D Es pat zinu kuru! :D :D
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 22:01 | Ziņa # 154
Grupa: Dzēstās
teikšu atklāti, ka pamattonis ir labs. :D
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 22:03 | Ziņa # 155
Grupa: Dzēstās
Labi , tad, ne asakas!
Mans iet gulēt.:))
 
parcopiDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 22:16 | Ziņa # 156
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kādu mākslinieci? Smuka? :D
Nu nezinu gan. Mozilla, Opera, Chromeun Safari rāda normāli. Explorer bago. Visprecīzāk ataino mozilla un opera :)
Bet tas tā. Pie kā esi pieradis, to lieto, vnk dažs lapas neparāda pareizi :)
Saldus! Tik neaizmirsti par modina :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 22:41 | Ziņa # 157
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
par to nobīdi ko boroda saka, ir tā, ka tā ir arī uz mozillas firefox, bet to redz tikai uz lielākas izšķirtspējas monitoriem :)

Pielikumi: 5644390.jpg (113.4 Kb)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!


Ziņojumu laboja marti - Piektdiena, 13.01.2012, 22:42
 
parcopiDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 22:46 | Ziņa # 158
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Marti - vari to izlabot? ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 14.01.2012, 04:07 | Ziņa # 159
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man patīk šī foruma publika un Aigars ir vienkārši ja CL ir ne . Esmu par to lai mēs visi esam draucīgi prieks
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 14.01.2012, 04:12 | Ziņa # 160
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man vēl patīk ,ka šeit nav neviena kašķa un tapēc man patīk iemest kādu atskaiti kur tevi neviens nenories.Personīgi man liekas,ka parcopi drīz būs vadošais portāls LV ja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 14.01.2012, 04:26 | Ziņa # 161
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
būs, būs!!! ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Sestdiena, 14.01.2012, 13:19 | Ziņa # 162
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 15.01.2012, 16:56 | Ziņa # 163
Grupa: Dzēstās
Ir jau ļoti pat ok, salīdzinot ar iepriekšējo.:)

Nu tagad man ir Mozilla.:)) Bet augšiņa vienalga drusk pa labi.:))
 
parcopiDatums: Svētdiena, 15.01.2012, 17:18 | Ziņa # 164
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Nu tagad man ir Mozilla.:)) Bet augšiņa vienalga drusk pa labi.:))

Kā man paskaidroja zinošs cilvēks, tad Tev ir pārāk kruts monitors :D Kad uzliek augstu izšķirtspēju, tad tā nobīde rodās. Nezinu kā to novērst, atzīstu pilnīgi godīgi :)
Bet mozilla Tev tāpat visu atainos precīzāk, ne tikai šo vietni un arī strādās ātrāk ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Svētdiena, 15.01.2012, 17:23 | Ziņa # 165
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
staipot pārlūka platumu kropļojas lapa un rodas nobīde.
kļūda kaut kur kodā un tā ir novēršama.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv