[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Ierosinājumi un lūgumi
parcopiDatums: Svētdiena, 15.01.2012, 22:33 | Ziņa # 166
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Boroda - ar Marti palīdzību nobīdei tagad nevajadzētu būt ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 10:34 | Ziņa # 167
Grupa: Dzēstās
Tagad vispār ekselenti!:))))) Forši!:)))
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 11:30 | Ziņa # 168
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 12:54 | Ziņa # 169
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izmaiņas vēl nav beigušās ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 13:14 | Ziņa # 170
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Foršas izmaiņas lapas vizuālajā izskatā, manipulāciju "vaininiekiem" žetons! :)


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 13:26 | Ziņa # 171
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
:D
fona bildē, kur ir mazais vēzītis, ar diviem zušiem sānā, ko papildina lielais vēzis, man biš uz dzimumorgāna aprisēm velk, bet tas noteikti, ka tikai man :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 13:42 | Ziņa # 172
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
freids par tevi būtu lepns zivniek :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 13:51 | Ziņa # 173
Grupa: Dzēstās
Man patīk, kā mana profilbilde izskatās uz pelēkā fona.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 14:21 | Ziņa # 174
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
fona bildē, kur ir mazais vēzītis, ar diviem zušiem sānā, ko papildina lielais vēzis, man biš uz dzimumorgāna aprisēm velk,

nirga
Neko tādu tur nespēju saskatīt, pat speciāli skatoties :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 14:56 | Ziņa # 175
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
fona bildē, kur ir mazais vēzītis, ar diviem zušiem sānā, ko papildina lielais vēzis, man biš uz dzimumorgāna aprisēm velk, bet tas noteikti, ka tikai man :D

Un ko tad tu teiksi par to mazo buti, kam pa sāniem līdakas un lejā mazās zivis ;) :D ? ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 15:02 | Ziņa # 176
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aigar....perversija, nevis lapa Tev te sanākusi :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 15:40 | Ziņa # 177
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izvirtuļi ibio peso :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 15:41 | Ziņa # 178
Grupa: Dzēstās
Zivniek, izskatās, ka sava kāta zaudējumu vēl nespēj pārdzīvot! :D
Tas i sū, bet lapa ir kudiš foršāka palikusi! :)
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 16:54 | Ziņa # 179
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Būtu vēlams katram lietotājam veidot savu bilžu galeriju, tad es saķtu lādēt tik iekšā


Nav bildes- nav zives :D
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.01.2012, 20:16 | Ziņa # 180
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
Būtu vēlams katram lietotājam veidot savu bilžu galeriju, tad es saķtu lādēt tik iekšā

Nezinu vai tas uz šīs bāzes ir izdarāms, bet mēģināšu noskaidrot :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv