[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 15:39 | Ziņa # 1396
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
a man viss ir līdz kliņķim un gribu COPĒĒĒĒĒTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!! dusma


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 15:49 | Ziņa # 1397
Grupa: Dzēstās
Quote (Zivnieks)
a man viss ir līdz kliņķim un gribu COPĒĒĒĒĒTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!

Kas tad nu? Dejošana jau apnikusi?? :D
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 16:07 | Ziņa # 1398
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
dejošana, darbs, laiks aiz loga....karoč nafig plīz!!! :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
RaichaDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 16:41 | Ziņa # 1399
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Zivnieks,
:D ko cepies man jau sen viss piecirties lidz klinkim dusma
 
paganels(pp)Datums: Pirmdiena, 28.05.2012, 19:16 | Ziņa # 1400
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (ljubitex)
.bet vobleris esot bijis nosiekalots..jocīgi-kas tas varētu būt? ka tik nebija nāra

ūsainā nāra-sams,es jau izteiktos par to vobleri,bet ,lai paliek


esmu tur,kur neķeras:).
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 23:15 | Ziņa # 1401
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
domā moderatori neizlaidīs to ko gribi pateikt cenzūras dēļ?


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
paganels(pp)Datums: Pirmdiena, 28.05.2012, 23:29 | Ziņa # 1402
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Savulaik zivē pārsmieties varēja,tā ka vēlāk nācās stipri piedomāt līdzi ko un kā rakstīt,lai neizsauktu pārmērīgi vētrainu reakciju


esmu tur,kur neķeras:).

Ziņojumu laboja paganels(pp) - Pirmdiena, 28.05.2012, 23:29
 
RaichaDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 23:31 | Ziņa # 1403
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
paganels(pp),
tagad tas ir CL taka stingri jadoma kadas bilzas likt un ko rakstit lai nenoknabatu :D
 
mlg2Datums: Pirmdiena, 28.05.2012, 23:44 | Ziņa # 1404
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 119
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
PP
lai vai kā bet zivē bija jautri


kam tici,tas ir
 
paganels(pp)Datums: Otrdiena, 29.05.2012, 00:30 | Ziņa # 1405
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
P.S.Šodien pa dienu zvanīja vēl viens copes kompanjons un piesauca GĻOTAINO auklu.Viņam vēl pēc stundas trīcēja balss ,gan jau rokas un kājas arī.Samiem prāts uz ko citu nesas ,paliek agresīvi.Jūnijā nebūs retums uz džīga.Arī oktobrī trāpas,divus gadus atpakaļ vienu no kolēģiem ar laiviņu velkāja 2,5 stundas,divas dienas vēlāk citai blicei pasākums beidzās ātrāk.Iepriekšpieminētajam pērn arī, oktobrī copējot no krasta uzsēdās,bet nu tur bija bez variantiem,ar diegiem nav aršana...Ja mani tas interesētu,tad šajos laikos noteikti pamēģinātu mētāt lielas pastalas svilpo


esmu tur,kur neķeras:).

Ziņojumu laboja paganels(pp) - Otrdiena, 29.05.2012, 00:31
 
eduksDatums: Otrdiena, 29.05.2012, 09:26 | Ziņa # 1406
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (paganels(pp))
Savulaik zivē pārsmieties varēja,tā ka vēlāk nācās stipri piedomāt līdzi ko un kā rakstīt,lai neizsauktu pārmērīgi vētrainu reakciju

Quote (mlg2)
PP
lai vai kā bet zivē bija jautri


Jā, tas leģendārais ZG (ja pareizi atceros, 32 cm) vobleris, kurš šim pašam ne īsti paticis, ilgu laiku bija aktuāla tēma :D ;) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
MārisDatums: Svētdiena, 03.06.2012, 12:37 | Ziņa # 1407
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Labdien!

Aizvakar biju uz Gauju, pafīderēt. Savu ūdensizturību tiku novērtējis par augstu, bet tā brīža mākoņu lietus potenciālu- par zemu. Stundas laikā izmirku līdz apenēm. Pēc divām stundām likās, ka sāku no liekā ūdens daudzuma uzblīst. Tad arī metu mieru. Zivis nebija.

Šorīt ar brāli cēlāmies pirms četriem, ar domu noķert kādu breksi vai sapalu. Bet atkal mans optimistiskais raksturs liedza copēt ar komfortu- šoreiz saģērbos par plānu. Itkā jau ir vasara, bet nu sitāds aukstums! Sēdējām, sēdējām, īpaši necopē un es brālim saku, ka nemaz nebrīnītos, ja noķertu vēdzeli- galu galā ūdens vēl nav sasniedzis lotai liktenīgos, 12 grādus. Šeku reku, pēc vēl laiciņa cope, un... izvelku ~40 cm vēdzelīti. Pēc brīža brālis pievienojas klubiņam noķerot zemmēriņu. Vēdzeles, jūnijā!!! Kas notiek?? Tagad man ir jauns dzīves mērķis- noķert vēdzeli arī jūlijā un augustā, tad būšu visos gada mēnešos to izdarījis. Citas zivis nebija. Gaidu siltumu. Vai arī aukstumu, īsti vairs nezinu kā labāk :)


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
kristsKGDatums: Svētdiena, 03.06.2012, 21:44 | Ziņa # 1408
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
hello sveiciens visiem, kas atguvušies no salidojuma! Ceru, ka jums gāja forši un, ka izdosies pievienoties nākamajā lidojumā :) ja

pašam plāni par copes vietu svārstījās visu nedēļu, bet ne īpaši spīdošās laika prognozes nosvēra par labu lauku mājas apmeklējumam (marti mums līdzīgs domu gājiens dance ). Nebiju bijis tur ļoti ilgu laiku, bet nu tad piektdien pēc darba ar draudzeni stūrējām uz Rankas pusi. Lietus lija, bet roka pati sniedzās pēc klausules, lai uzvanītu Zivniekam un apjautātos par sekmēm zandarta meitas valdzinot. Zivnieks atbild ne tik optimistisks (laika apstākļi arī dara savu) - ir bijušas trīs copes, bet nosprukušas.Novēlu ne asakas un ar cerību par zandartu copi jūnija otrajā pusē, turpinu braucienu uz laukiem. Ierodos jau visai vēlu, bet ātri sakrāmējam mantas mašīnā un nākamajā rītā plkst. 6 startēju ar tēvi uz vienu mazu ezeriņu. Vējš pūš, lietus ik palaikam līst, bet zemmēri ķeras visai raiti...

labākie rezultāti uz Jackson Dead Float 80

bet zemmēri dabūti arī uz daudziem citiem - O.S.P. Bent Minnow 106F (marti, Bents rullē pa seklajiem ūdeņiem regulāri, īpaši 106F), Megabass FX9, ZipBaits Rigge 70F, Zipbaits Rigge 56F, Jackall Magallon, kā arī beidzot atzīmējas mans DUO mazais brālis DUO MOAB 85F.


Tā nu arī finišējam - man 12 zemēri, 2 asari, tēvam 8 zemmēri.
Nolemjam nākamajā dienā braukt uz blakus esošo ezeriņu, kurš ir dāvājis daudz smukas līdakas, tai skaitā manu otro lielāko līdaku - 7,2 kg, tiesa pēdējie gadi ir bijuši švaki.
Startējam atkal ap 6iem, sapumpējam laivu un esam ezerā. Sākumā darbojamies gar zāļu malu, bet ilgāku laiku klusums līdz tēvam viens pavisam sīks zemmērs uz maza tvisterīša. Agrāk rezultatīvās vietas uz nulles. Ierosinu apstrādāt zāļu zonu (agrāk parasti šī taktika deva rezultātus) un drīz tēvs uz VIX pretzāļnieka tiek pie viena zemmēra, tiesa vismaz normālākā izmērā.

drīz arī es izvelku vienu uz gumijas aprīkotu ar pretzāļu divžuburi. Tā pa kādai lasām, bet visas zemmēri. Līdz nonāku pie vietas, kur 2008.gadā regulāri dabūju virs 2 kg līdakas. Metiens perspektīvā vietā un spēcīgs grābiens un ir galā. Skaidrs kā šoreiz būs mēriņš un pēc neliela cīniņa tieku pie smukas līdaciņas. 2,06 kg un 68,5 cm gara. Krāsas zivīm šajā ezerā tiešām skaistas.

(sorry par foto... nepaskatījos kā tēvs nofočēja, būtu lūdzis, lai līdaka tiek kadrā pilnā garumā :D)

Pēc tam vēl pa kādam zemmēram, kas pamanījās nokost asti sarkanbaltajai gumijas zivtiņai un saplosīt Salmo jauno gumiju. Kopumā man 7 līdaciņas un 1 mērs. Tēvam 3 līdaciņas un 1 asaris.

Secinājumi:
1) bija forši pa ilgiem laikiem atgriezties ūdeņos, kuros mētāts kopš 15 gadu vecuma un zināms katrs stūrītis;
2) īsti neizdevās pirmajā dienā atrast mēra līdaku uzturēšanās vietas, iespējams vajadzēja pa zālēm mētāt...
3) reizēm der vobleru vietā izvēlēties arī gumijas :) strādā zālēs labi! ieteicams ar divžuburi ne vienžuburi...
4) prieks, ka aizvien labāk izdodas izprast vobleru spēles nianses;
5) pleci drusku sāp pēc zāles pļaušanas ar izkapti :D :D bet vēl nav piemirsts :);
6) copēt vienmēr ir forši!

Ne asakas un veiksmīgu nākamo nedēļu!
Pielikumi: 4407930.jpg (72.9 Kb) · 1779506.jpg (60.3 Kb) · 1743334.jpg (61.2 Kb) · 9977741.jpg (60.4 Kb) · 7985023.jpg (81.8 Kb)
 
martiDatums: Svētdiena, 03.06.2012, 22:15 | Ziņa # 1409
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kristsKG. pirmajā bildē duplets :) forši jums gājis!
zāles appļaušana ap ābelītēm man vēl priekšā pirms jāņiem. brrr.
es ar sameistaroju kaut kādas gumijas uz čeburaškām tā, ka āķis (ofsetnieks) iekš gumijas ieslēpts.
bet nav vēl sanācis lāgā ietestēt (abava neskaitās). un dubultais pretzāļnieks iekš gumijas man ar bij padomā uz realizāciju. tik kamēr sataisīšos šīs jau būs no zālēm ārā :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Svētdiena, 03.06.2012, 22:19 | Ziņa # 1410
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
marti, dupleti bija kādi trīs :) bet nu mazas mazas...
es plānoju iepirkt vairākus divžuburniekus, gan ar pretzāļu stiepli, gan bez... realizācijas moments lielāks!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv