[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 12:47 | Ziņa # 1366
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Šodien copē gāja labi! :D

ja :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 12:56 | Ziņa # 1367
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Šodien copē gāja labi!

ja :D


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 13:09 | Ziņa # 1368
Grupa: Dzēstās
Naf te ko smieties! :D Es paspēju visas nedēļas neizgulēto miegu izgulēt, bet Aigars lai pats stāsta kādus dančus ap makšķerēm izdancoja. :D
 
J0nisDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 13:51 | Ziņa # 1369
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Īsā atskaite no manis:
Šodien copē gāja labi! :D

Tikpat īsa arī no manis 5 st. Lielupē bez neviena piesitiena ne Ak meloju,
mājup braucot Je6ka vienai lūpu uzrāva un visa šodienas cope svilpo Vesalu nedēļu gaidīju tik jauku copi prieks


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 14:01 | Ziņa # 1370
Grupa: Dzēstās
Quote (J0nis)
5 st. Lielupē bez neviena piesitiena

Vajag līņus ganīt... :D
 
J0nisDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 15:08 | Ziņa # 1371
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Vajag līņus ganīt... :D

Tu jau neņem uz savām slepenajām vietām līdzi :D Gestapo noslēpums


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 15:33 | Ziņa # 1372
Grupa: Dzēstās
Quote (J0nis)
Tu jau neņem uz savām slepenajām vietām līdzi :D Gestapo noslēpums

Nuuuu, tā gan nav, tev līņi pie mājas gandrīz, bet man vēl līdz tavam slieksnim jātiek. :D
 
ljubitexDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 17:14 | Ziņa # 1373
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
šodien vīrs atbrauca no Daugavas-divas copes bija,bet nerealizētas..saka kaut-kas smags esot bijis-zem laivas ilgi peldēja,bet augšā tā arī neizleca......bet vobleris esot bijis nosiekalots..jocīgi-kas tas varētu būt? ka tik nebija nāra


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 17:15 | Ziņa # 1374
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Domā nāras tik siekalainas? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 17:31 | Ziņa # 1375
Grupa: Dzēstās
Quote (ljubitex)
.bet vobleris esot bijis nosiekalots..jocīgi-kas tas varētu būt

Nu es neizteikšos... :D
 
ljubitexDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 17:46 | Ziņa # 1376
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Nu es neizteikšos.

ko tad tik briesmīgu esi izdomājis?


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
ljubitexDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 17:46 | Ziņa # 1377
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Domā nāras tik siekalainas?

skatoties cik ļoti izbadējusies


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 22:22 | Ziņa # 1378
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
ljubitex, :)) nosiekalots vobleris skan labi :) domāju, ka bija novilcis gar brekšu baru un kādu aizķēris! ir pieredzēts. Līdakas un zandarti nesiekalojas. Atliek protams cerēt, ka nāra :D
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 22:35 | Ziņa # 1379
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
hello

pirms komandējuma sanāca pabūt 2 ezeros. Tiesa vairāk kā dvēseles piesiešanas pasākums un atpūta pirms darba cēliena sākuma. 19.05. biju ar draudzeni aizbraucis uz Lilastes eeru ar klusu cerību par asariem. Biju cilvēcīgs un cēlāmies visai vēlu un bijām pie laivu bāzes pēc 11. Saule spīdēja spoži, vējš maz... nu neko. Pavizināju draudzeni. Dabūju vienu zemmēra zandartiņu uz ZipBaits Rigge 70F.

un kādi 5 zemmēri uz dažādiem vobleriem...



Tas arī viss. Ap ezeru pilns ar sauļotājiem un piknikotājiem. Ezers smuks un malas cerīgas. Iespējams septembrī apmeklēšu, ja jūrnieki būs ienākuši.

20.05. biju savā jau ierastajā Kaņierī. Un pārliecinājos par seno patiesību - ja ir saulains un visai maza vēja plūsma, tad līdakas nav tā pareizākā mērķa zivs. Tiesa vienu ap 1 kg izmānīju uz dzīvo. Pāris zemmēri, bet šogad švakākā cope Kaņierī. SMuku rudusīti dabūju mānot dzīvās! plaude
Pielikumi: 0326597.jpg (73.0 Kb) · 8771024.jpg (41.3 Kb) · 6823389.jpg (75.6 Kb) · 7594022.jpg (97.9 Kb) · 0955964.jpg (54.8 Kb)
 
ljubitexDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 22:41 | Ziņa # 1380
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
hm///labāk lai ir brekšu bars,nevis nāra bet ja nopietni-nu labi,nebija tās siekalas...nu nezinu,kā lai latviski nosauc, bet redzams ka kaut kas ir bijis uz tā voblera, ja būtu līdaka-tai bija jāparādās virs ūdens? kaut-kas taču to vobleri dzenāja zem laivas kādu laiciņu...vnk interesanti :)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv