[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 15:39 | Ziņa # 1426
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
dadziicDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 15:39 | Ziņa # 1427
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
kur ta bagarējāties?

tepat, piemājas Daugavā


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
copmanis78Datums: Trešdiena, 06.06.2012, 20:50 | Ziņa # 1428
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
dadziic, un parcopi, zandartu sezona atklāta pa skaisto. ja
 
RaichaDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 20:59 | Ziņa # 1429
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Biju pēcpusdien nogajis lidz daugavai tepat pie majas jahtkluba ar spini pamuļķoties svilpo divus ašukus dabuju .Tīri smuki kuprainīši zivs trapijas
 
BorodaDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 21:04 | Ziņa # 1430
Grupa: Dzēstās
Raicha,
Nu re, žuves ir! :)
 
RaichaDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 22:24 | Ziņa # 1431
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Nu re, žuves ir!

ir jau ir tik pamazas trapijas un biju tik kadu stundinu svilpo
 
RaichaDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 22:24 | Ziņa # 1432
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Nekas sesdien vai svetdien no rita brauksu uz forelupiti papromet laimi svilpo
 
kristsKGDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 23:02 | Ziņa # 1433
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
dadziic, ja pa smuko aprakstiņš un bildes!!! vakars bija ļoti forš un tā sajūta darba dienas vakarā atrasties uz ūdens ir lieliska ar, ko reti, kas var sacensties! Paldies, ka uzaicināji, jo mana veiksme lielā mērā pateicoties Tavam zvanam. Mājās nomērīju - precīzi 70 cm!
Vēl pāris bilžuki :)


Viens laikam ieraudzījis mūsu komandas ietērpu - abi bijām Rapalas džemperos (nesaskaņojām :D), cītīgi vazājās mums blakus tā, ka es, ja gribētu varētu ar savu džigu iemest čalim pa pieri. Laikam domāja, ka Rapalas komanda trenējas :D :D :D
Pielikumi: 4676110.jpg (53.7 Kb) · 0067480.jpg (57.3 Kb) · 8998590.jpg (66.8 Kb)
 
MārisDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 23:40 | Ziņa # 1434
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Copmanis78 kā ar sapaliem? Es vakar nejauši atklāju sezonu ar vienu ~1-1,2 kg. Šorīt viens uz pusi mazāks + smuka rauda. Visas zivis, neizņemot no ūdens, atlaistas.
Īstenībā jau visu laiku gaidu kad brekši sāks ņemt. Man Gaujā viņus patīk mānīt. Reti gadās mazāki par kg, bet normālais izmērs, uz ko ceru ir 1,5. Tie arī pietiekoši bieži tiek noķerti, bet šogad laikam augstais un aukstais ūdens šiem apetīti bremzē. Nuja, vakar un šodien itkā gāju uz savu brekšu vietu brekšot (loģiski :) ), bet līdzi bija paķērusies arī kukurūza. To tad iekāroja gan sapaliņi, gan rauda. Protams, kā vienmēr pārīts arī aizgāja ar pīrsingu. Šķiet, būs beidzot jābeidz skopoties un jāmet ārā tā sapuvusī 0.16 ziemas aukla :)


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 07.06.2012, 00:26 | Ziņa # 1435
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Māris,pa brīvdienām ir doma uz sapaliem aizlaist,pagaidām ar neks prātīgs vēl nav trāpijies viens 700g un 500g. zivs
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 07.06.2012, 09:46 | Ziņa # 1436
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Nav bildes- nav zives :D
 
kristsKGDatums: Ceturtdiena, 07.06.2012, 09:51 | Ziņa # 1437
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Bebrs, ja skaists lom sun protams bildes!!!
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 07.06.2012, 12:04 | Ziņa # 1438
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bebrs ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 07.06.2012, 12:17 | Ziņa # 1439
Grupa: Dzēstās
Jaukas bildes! ja
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 07.06.2012, 14:11 | Ziņa # 1440
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Nav bildes- nav zives :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv