[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 23:06 | Ziņa # 1381
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
hello
Komandējums paskrēja visai ātri pa vakariem čekojot laika ziņas par sestdienu (26.05) un domājot par copes variantiem. Sazinājos ar marti par iespējamo kopīgo copi sestdien Ķīšezerā, jo svētdien jau ar koferiem būšu lidostā un došos nākamajā komandējumā... Laika ziņas solīja labu copes laiku, un sazinoties ar marti vakardien ir skaidrs, ka braucam, tiesa 12.00 jābūt jau krastā. 5 jau slīdam pa Ķīša virsu. Skats smuks, rīts cerīgs!!! plaude

Marti uzņemas gida un stūrmaņa lomu un virzamies uz viņam zināmām un cerīgām vietām. Nemaz tik ilgi netiek mētāts un marti tiek pie pirmā asarīša uz Rapalas X-Rap 10.

Arī es tieku pie viena asarēna uz IMA Flit 120, kas nozīmē, ka asari šajā lokācijā ir, lai gan ne daudz. Marti pārslēdzas uz micro džigu un tiek pie dienas lielākā asara - uz aci nedaudz virs 300g.

Pēc tam vēl pāris mazuļi, kuri tiek atlaisti trāpās gan marti gan man. Pēctam klususm un mainam vietu uz nākamo līcīti. Pa ceļam redzam kārtējo tīklu vai murdu ap, kuru plašā teritorijā aplikti pludi. Lieki bilst, ka salikti perspektīvākajās vietās. Nedaudz jau pacepos copeslietas.lv... negribās atkārtoties, bet tas ir stulbums, korupcija, ļaunprātība vai viss kopā...
atpakaļ pie copes. Martī tiek pie zemmēra līdaciņas uz balta MaxRapa 13 cm versijas. virzamies tālāk un atkal marti līdaciņa, šoreiz uz Pontoon 21 Agarron.

Līdaciņām patika košākas krāsas, tapēc uzlieku savu Megabass Vision Hi_Float ar Viper Tiger krāsojumu un īsā laikā tieku pie diviem zemmēriem.
Marti tiek pie otra šīs dienas lielākā asarīša :)


Pulkstenis jau lika domāt par stūrēšanu uz māju pusi un nolemjam testēt otru ezera pusi. Pa ceļam uz otru krastu nolemjam pavelcēt. Sākumā uzlieku Megabass Magnum SP vobleri, bet pēc kāda laika nolemju nomainīt uz O.S.P. Rudra SP ar T-06 krāsojumu. Pēc kāda laika smuka cope un tiekam pie pirmās un vienīgās mēra līdaciņas. 54 cm un 980 g.

Vēl tiek pamēģināts pāris vietās, bet nikā. Braucam malā un sakām ezeram paldies un solam atgriezties jau ar domu par zandartiem :) prieks

Secinājumi:
1) daudz tīklu/murdu;
2) zemmērus var atrast, bet mēru uzturēšanās vietas grūti izkost;
3) asarīši ir cmuka zive :) jāgaida augusta otra puse un septembris;
4) apmākušais laiks, vējiņš un tumšais ūdens - uz līdaciņām daudz labāk strādāja spilgtās krāsas vobleri;
5) ūdens bija siltāks nekā gaiss :)
6) cope ir forša!!!

P.S. vēl bildes ir marti fočukā. Vai nu viņš pats ieliks, vai atsūtīs man!
Ne asakas!
Pielikumi: 1430319.jpg (46.5 Kb) · 6957605.jpg (69.7 Kb) · 6181743.jpg (67.3 Kb) · 6993307.jpg (44.2 Kb) · 0823560.jpg (71.8 Kb)
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 23:11 | Ziņa # 1382
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
ljubitex, tās varētu būt brekšu gļotas. Aizķerts breksis nemaz tik fiksi nenāk augšā un skraida tīri labi, īpaši jau tāds virs 2 kg :)
 
ljubitexDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 23:49 | Ziņa # 1383
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Foršas bildes! Forša atskaite! un zemmēri nez kāpēc vienmēr biežāk trāpās,nekā mēra zivs


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 26.05.2012, 23:55 | Ziņa # 1384
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
ljubitex, paldies!
Tā jau ir, bet tas ir kā treniņš pirms lielajām taada prieks
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 27.05.2012, 00:10 | Ziņa # 1385
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
eduksDatums: Svētdiena, 27.05.2012, 12:43 | Ziņa # 1386
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (ljubitex)
šodien vīrs atbrauca no Daugavas-divas copes bija,bet nerealizētas..saka kaut-kas smags esot bijis-zem laivas ilgi peldēja,bet augšā tā arī neizleca......bet vobleris esot bijis nosiekalots..jocīgi-kas tas varētu būt? ka tik nebija nāra


Parasti visgrūtāk dabūt augšā zuti + viņš daudz gļotu uz auklas atstāj...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
martiDatums: Svētdiena, 27.05.2012, 12:43 | Ziņa # 1387
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
From May 27, 2012


From May 27, 2012


From May 27, 2012


From May 27, 2012


From May 27, 2012


From May 27, 2012


From May 27, 2012


From May 27, 2012


From May 27, 2012


From May 27, 2012


un vakarā pie pirtiņas tas viss tika notiesāts :)

From May 27, 2012


From May 27, 2012


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
jutrixDatums: Svētdiena, 27.05.2012, 14:09 | Ziņa # 1388
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
KristsKG super bildes un atskaite ja :)
Marti smukas bildes ja hello


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
je6kaDatums: Svētdiena, 27.05.2012, 14:55 | Ziņa # 1389
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Skaisti Jums pa Ķīsīti gājis ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 27.05.2012, 15:17 | Ziņa # 1390
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es, Koka Klucis un Anatolijs tikko no Ķīšezera. Mums gan negāja, vienīgi Anatolijs pie līdakas tika. Sīkāka atskaite vēlāk :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 27.05.2012, 15:58 | Ziņa # 1391
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Marti ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 27.05.2012, 20:36 | Ziņa # 1392
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 27.05.2012, 21:31 | Ziņa # 1393
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
marti, superīgas bildes. ja

parcopi, forša atpūta jums bija sanākusi uz ūdens. ja
 
RaichaDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 03:20 | Ziņa # 1394
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Vispar skaistas atskaites un skaistas bilzas ja
 
kristsKGDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 15:35 | Ziņa # 1395
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
marti, bildes pa skaisto! paldies! māki to lietu un aparāts arī jūtami labāks kā mans ziepju trauks...
izskatījās, ka bija traki garšīgi!
Ne asakas!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv