[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Trešdiena, 15.05.2013, 19:40 | Ziņa # 2431
Grupa: Dzēstās
Quote (Baltais62)
pp droši vien no sestdienas mačiem nau atveseļojies alus

Tā gadās, kaut šodien jau trešdiena... :D alus
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 18.05.2013, 12:26 | Ziņa # 2432
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
$IMAGE2$
$IMAGE3$
$IMAGE4$
$IMAGE5$
Pielikumi: 6310460.jpg (57.5 Kb)


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!

Ziņojumu laboja spulgits - Sestdiena, 18.05.2013, 12:30
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 18.05.2013, 12:35 | Ziņa # 2433
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pārējās vēlāk ielādēšu nets čakarējās.
Pielikumi: 7013152.jpg (103.6 Kb)


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 18.05.2013, 12:36 | Ziņa # 2434
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pielikumi: 6100921.jpg (152.3 Kb)


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 18.05.2013, 12:37 | Ziņa # 2435
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pielikumi: 0987028.jpg (110.4 Kb)


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 18.05.2013, 12:38 | Ziņa # 2436
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pielikumi: 5547923.jpg (117.3 Kb)


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 18.05.2013, 12:39 | Ziņa # 2437
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pielikumi: 6171948.jpg (24.3 Kb)


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
kapracisDatums: Sestdiena, 18.05.2013, 17:51 | Ziņa # 2438
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
forši pasēdējuši esat. a ko pēdējo bildi tā saplacināji?:)
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 18.05.2013, 18:20 | Ziņa # 2439
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (kapracis)
forši pasēdējuši esat. a ko pēdējo bildi tā saplacināji?:)

Foto aparātam ir tāda funkcija kā panorāma vot nomeiģināju un ir rezultāds.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
HostmanDatums: Sestdiena, 18.05.2013, 19:57 | Ziņa # 2440
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 24
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Šorīt plkst. 7.00 kopā ar čomu iebraucām ar laivu Lielajā Baltezerā paspiningot. Ārā bija saulains rīts un pūta neliels vējš. Pieslīdējām pie pirmajām zālēm,kas aug ap saliņu,kura atrodas iepretim Baltezera kanālam un sākām mētāt voblerus seklumā starp zālēm. Bijām mētājuši aptuveni 10 minūtes līdz netālu no laivas čoma piedāvāto vobleri bija noskatījusi pirmā līdaka... pēc nelielas cīņas līdaka visai viegli tika dabūta laivā. Līdakas svars 2,5Kg, garums 73 cm (paturam). Sākums daudzsološs un turpinām iesākto... Tālāk līdz plkst. 11.00 tiek mainītas gan makšķerēšanas vietas, gan piedāvātās ēsmas, bet copju vairāk nav un nedaudz uzēdam līdzi paņemto paiku. Ap plkst. 12tiem jau sāka palikt nepieklājīgi karsts un pūst pamatīgs vējš un mēs grasāmies braukt krastā,kad pēc kārtējā metiena čoma vobleris aiz kaut kā pamatīgi aizķērās. Pēc nelielas paraustīšanas nolēmām ar laivu pieairēt klāt pie voblera un to atkabināt. Es lēnām airējos klāt,bet čoms tikmēr tin auklu uz spoles. Piebraucot pie aizķeršanās vietas konstatējām,ka vobleris ir aizķēries aiz paresnas kaprona auklas.Šīs auklas viens gals bija kkur zem ūdens piesiets, bet otrā galā šai auklai bija divžuburu āķis un uz tā pieķērusies līdaka. Līdaka bija pie šīs auklas bija peldējusi jau labu laiku,jo bija knapi dzīva. Mēģinājām viņu atlaist, taču sapratām,ka dzīvotāja viņa nebūs. Līdaka nebija liela (50 cm) un tā,kā nebija dzīvotāja arī šī tika paņemta uz mājām. Pēc tam vēl pāris metienu cerībā uz vēl kādu plēsēju un nolemjam,ka šodienai pietiek. Ap 13.00 jau esam krastā. Forši pavadīts 6dienas rīts,lai arī pats tukšā... ja
Dažas bildes un video ieskatam...

















Ziņojumu laboja Hostman - Sestdiena, 18.05.2013, 20:00
 
parcopiDatums: Sestdiena, 18.05.2013, 23:43 | Ziņa # 2441
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pa skaisto! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dadziicDatums: Svētdiena, 19.05.2013, 09:51 | Ziņa # 2442
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Hostman, iesaku atmest to niķi ar līdakas izcelšanu no ūdens aiz acīm. Ne jau dēl ētikas un estētiskuma.
labāk ņemt aiz skausta tuvinot roku no aizmugures, tad līdakato neredz. Es esmu arī kādreiz mēģinājis ņemt aiz acīm, bet pēc tam liela škrobe par pazaudēto trofeju savas muļķības dēļ.
Ja zivs ir liela un ar roku nevar apņemt to aiz skausta, nekas cits neatliek kā ņemt aiz žaunas, bet jārēķinās, ka pastāv iespēja pirkstus ielaist starp žaunām un jābūt uzmanīgam ar savainošanos.

Ja slinkums to uztveramo tīkliņu staipīt līdzi, iesaku šitādu verķi, ko sauc par LIP GRIP:

Tas naizņem daudz vietas laivā, un iespēja par shodu pie laivas viennozīmīgi samazinās.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work


Ziņojumu laboja dadziic - Svētdiena, 19.05.2013, 09:52
 
BorodaDatums: Svētdiena, 19.05.2013, 11:02 | Ziņa # 2443
Grupa: Dzēstās




Šorīt. Nestāstīšu kas un cik man aizgāja.... vēl tagad neesmu nomierinājies...
Pielikumi: 7157489.jpg (116.2 Kb) · 9861748.jpg (113.5 Kb)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 19.05.2013, 11:33 | Ziņa # 2444
Grupa: Dzēstās
Baigi forši visi sacopējušies pa to karstumu. :) ja
 
HostmanDatums: Svētdiena, 19.05.2013, 12:09 | Ziņa # 2445
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 24
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Paldies par padomu Dadziic, ņemšu vērā. ja To izcelšanu tajā video gan mans čoms veica, es pieturēju viņa makšķeri, bet tas notika pēc mana ieteikuma ņemt aiz acīm... Saprotu jau,ka neprofesionāli līdz ārprātam, bet nu pieredze nāk ar laiku, ņemot vērā,ka tikai otro sezonu spiningojam.


Ziņojumu laboja Hostman - Svētdiena, 19.05.2013, 12:14
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv