[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 14.09.2012, 11:42 | Ziņa # 2041
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
marti ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 14.09.2012, 21:51 | Ziņa # 2042
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tātad sanāca šodien pēcpusdienā tikt uz copi! raksta
Sākumā plānoju laist ar airiem turpat pa Daugavu, lai nav jāstaipa akumulatori, bet vējš arvien pieņēmās spēkā un nolēmu, ka tomēr braukšu ar motoru. Bet te sanāca tā, ka Jutrix tieši laipni piedāvāja savu motoru un no tāda piedāvājuma jau nu nevarēju atteikties! prieks
Drīz vien jau biju garāžā un drīz vien visu jau biju sanesis ūdenī :)
From September 14, 2012

Izbraucu Daugavā un nolemju, ka vajag pamēģināt kā tad īsti mana laiva ar 5zirgiem skrien. Man par pārsteigumu, purnu riktīgi ceļ gaisā, bet gliserī neaiziet svilpo Ka tad nu? Pārsēdos vairāk uz priekšu un viss sāka notikt! Ātrums labs, gandrīz kepka lido pa gaisu. Nomērīju ar Endomondo - 22-24km/h ja
Biku izmetis līkumu stājos smelt mailes. Nesmelās :D Iesmēlu Daugavā vien pāris pličus, izdomāju ka jālaiž uz ezeru pēc mailēm. Domāts - darīts! Laižu ar laivu kā lielais un priecājos un baigi ātri ezers jau klāt. Tūlīt smelšu mailes, bet......kur tad mans maiļu smeļamais ar visu mietu? :D Bitīt matos! Kamēr braucu kā lielais, tikmēr laikam pārkrita pār bortu. Mjāaa, domāju ka nāksies vien iztikt tikai ar spiningu, bet drošības labad nobraukšu atpakaļ līdz Daugavai, moš atrodu! Tirku garām kuģu remonta rūpnīcai un skatos kas tad tas?! Mans maiļu smeļamais kā pludiņš! prieks
From September 14, 2012

Labi, ka miets izrādījās diezgan peldošs un noturēja visu tīkliņa konstrukciju! prieks
Savācu un pa fikso uz ezeru. Sākumā arī tur nevarēju atrast mailes, bet tad tomēr atradu pārsvarā mazus asarīšus, kas bija ļoti labi, jo gāju uz asariem! ja
From September 14, 2012

Ezerā fiksi nolaidos ar spiningu pa līdaku vietām - nebija ne uzsitiena! Tad laidu uz Daugavu pēc asariem! Daugavā laivas diezgan daudz, visi vairāk uz juras pusi un dziļumā. Es atkal nostājos zināmā vietā un jau pēc pusminūtes man laivā bija pirmais strīpainis! ja
From September 14, 2012

Strīpaiņi turpināja nākt ārā baigi raiti, bet pārsvaā uz mailēm un visvairāk zem laivas uz bumbiņu. Ar spiningu noķēru vien dažus. Mailes spiningam iekabināja vienā setā :D
Ilgi vai neilgi es tur pavilku tos asarus, bet sāka beigties mails un arī apnika, jo lielo jau nebija. Izdomāju pablandīties pa Daugavas plašumiem un pameklēt vietas. Šur tur pa asarim dabūju, bet tas arī viss. man arī pietiek. Izbēru lielāko daļu loma pār bortu, atstāju padsmit asarus, ko uzcept un laidu garāžas virzienā! Sanāca braukt pret vilni un izkratīties dabūju riktīgi. Sajūta kā ērzeļa mugurā, bet toties ātri! ja
Drīz vien jau biju pie garāžām, un klāt bija arī Gulbju famīlija, kas man tagad apciemo visos ūdeņos :D
From September 14, 2012

Uzstiepu aukšā mantas un devos notīrīt asarus :)
From September 14, 2012

From September 14, 2012

Cope šodien patika, vālēt ar 5zirgiem man arī patika! Ja vēl vējš būtu nedaudz mazāks un trāpītos kāda līdaka, tad vispār būtu ekselenti, bet visu jau nevar gribēt, tāpat bija super! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 14.09.2012, 22:03 | Ziņa # 2043
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja
vienam baigi dzeltenā acs :) izlecējs


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
jutrixDatums: Piektdiena, 14.09.2012, 22:57 | Ziņa # 2044
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
parcopi ja tas maiļu smeļamais kāts baigi labs :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
martiDatums: Piektdiena, 14.09.2012, 23:01 | Ziņa # 2045
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jutrix - tavam motoram 5zs un iekšējā bāka? skatos, ka kaut kāds korķis uz vāka.
pella mini vienam ar 5zs iet ne ātrāk kā 15 km/h :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
jutrixDatums: Piektdiena, 14.09.2012, 23:12 | Ziņa # 2046
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (marti)
jutrix - tavam motoram 5zs un iekšējā bāka?

jap, bet ja ir vajadzība var pievienot arī ārējo :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Piektdiena, 14.09.2012, 23:12 | Ziņa # 2047
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Marti - iekšēja viņam bāka un var pievienot ārējo. Ja neuzrauj uz glisi, tad arī pūsli ātrāk par 15km/h nedzen uz priekšu, bet kā tiek gliserī, tā vairs nav vaga aiz laivas un ātrums var sasniegt 25km/h! Tikai pareizi jāapsēžās un mantas pareizi jāsaliek. Bet to jau visu var atkost pirmajā reizē kā jāsēž un kā mantas jaliek. Viens ar tādu ātrumu var paņemt lielus plašumus un ejot gliserī arī benžu ņifiga nerij, jo laivai nav jāstumj ūdens un motoram nav jātaisa bezjēdzīga vaga.
Skauž tagad, ka man nav tāda motora :D Ar elektro vairs negribēšu braukt :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 14.09.2012, 23:23 | Ziņa # 2048
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
citreiz man ar gribētos ātrāk palidot, jo es varu kaut vai kā titānikā nostāties purngalā, bet tolka nekāda :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 14.09.2012, 23:25 | Ziņa # 2049
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (marti)
es varu kaut vai kā titānikā nostāties purngalā, bet tolka nekāda

chukle


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 14.09.2012, 23:57 | Ziņa # 2050
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
mjā.....vēl tagad acu priekšā stāv tas, cik skaisti 10zs uz manas laivas izskatījās... aš asariņa jānobirdina, ka tāds vēl nav uz borta...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 12:04 | Ziņa # 2051
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Mans maiļu smeļamais kā pludiņš!

Ar tādu bomi netikai kā pludiņš
Aigar ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
je6kaDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 12:12 | Ziņa # 2052
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Skauž tagad, ka man nav tāda motora Ar elektro vairs negribēšu braukt


Es atkal esmu vēl joprojām priecīgs un ar prieku sēžos laivā, ka man ar J0ni ir tāda opcija kā elektromotors jo airus gan nu nekādi mums neceļas rokas ņemt, ja vien nenākas ņemt piespiedu kārtā... :) Lai arī ir braukts ar jaudīgāku motoru(tiešām bij feini jo ātrums aizrauj gan jau Jutrix mani izvizinās), tomēr pagaidām pēc tāda nejūtu vajadzību jo tajās vietās, kur braucam copēt palielam var ļoti labi iztikt bez šiem ātrumiem jo mēs jau vairāk cenšamies ganīties gar zālēm kur tās līdakas mājo.. Jūs kuri pa Daugavu tiem viennozīmīgi šie Zs ir no svara.


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 12:22 | Ziņa # 2053
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Je6ka - nav jau tik traki, tas bija domāts joks. Varu gan airēt, gan ar elektromotoru braukt - nav problēmu! Bet nu jā, mūsu galā benzīnniekam baigās priekšrocības, sevišķi ja aiziet gliserī. Viens divi un jau ezerā, apnīk - viens, divi trīs jau Buļļupē vai Vecdaugavā......var aptvert lielākas copes platības vai vienkārši paceļot pa ūdeņiem :)
Bet galvenais jau paliek pats copes process, pofig kāds motors laivai galā un vai vispār tas tur ir ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 14:34 | Ziņa # 2054
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Bet galvenais jau paliek pats copes process, pofig kāds motors laivai galā un vai vispār tas tur ir


Nemirstoši, zelta vārdi! ja prieks


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
IesācejsDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 19:38 | Ziņa # 2055
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Jā... Labi esi jūrniekus patramdījis, Parcopi ja

Šorīt aizčāpoju uz Daugavu cerībā uz kādu portfelīti. Rītam nebija nevainas, tikai copes nebija ne

Viena copīte parādījās un tajā pašā neliels jūrnieciņš. Beigās tika palaists atpakaļ un pats arī devos majup.

Šodien ēdīšu sēnes vai gaļu, zivs uz galda nebūs.


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv