[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 05.09.2012, 12:03 | Ziņa # 2011
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
a tas nav sapaliņs, parastais? :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eduksDatums: Trešdiena, 05.09.2012, 12:05 | Ziņa # 2012
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
a tas nav sapaliņs, parastais? :)

Varētu būt arī viņš - foto nav diezko veiksmīgs - nevaru viennozīmīgi pateikt :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
kapracisDatums: Trešdiena, 05.09.2012, 12:21 | Ziņa # 2013
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
a tomēr nepaslinkoju un guglē bilžas pameklēju, jo liela interese man...laikam jau kā Eduks saka-baltais sapaliņš, jo mute maza un spuras nav tik sarkanas kā sapalam. sapals tāds druknāks arī liekas un galva, manuprāt jaudīgāka.
 
martiDatums: Trešdiena, 05.09.2012, 14:54 | Ziņa # 2014
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
viens CL foruma bildēs ielicis ķīsī ķertus daudz un smukus zandartus...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 00:38 | Ziņa # 2015
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien ar darba kolēģi Raivi biju Lielupē. Slokā un Valteros. Uz abiem kopā pāri pa 20gb līdakas, mēra tikai divas un tās, kas netika vēl izvilktas + divi ašuki. Sīkāka atskaite un video rīt vakarā :)




Te paņemtās mēra līdakas :)
Pielikumi: 1769263.jpg (78.3 Kb) · 1886923.jpg (75.3 Kb) · 2421682.jpg (50.5 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 09:14 | Ziņa # 2016
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aigar, nāk salidojums un Tev sāk ķerties ,interesanti ko tas varētu nozīmēt ??? :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 09:23 | Ziņa # 2017
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Aigar, nāk salidojums un Tev sāk ķerties ,interesanti ko tas varētu nozīmēt ??? :)

To, ka Aigars grasās paturēt visus diplomus sev ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
dadziicDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 10:16 | Ziņa # 2018
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
parcopi, labi esat paplosījušies... Tātad tomēr ūdenstilpei ir nozīme... Aigars saprata, ka es klusībā domāju par Kaņieri


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work


Ziņojumu laboja dadziic - Ceturtdiena, 06.09.2012, 10:17
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 10:43 | Ziņa # 2019
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (dadziic)
Aigars saprata, ka es klusībā domāju par Kaņieri

:D
Nu nezinu, ja es būtu no Jūsu puses, tad kaņieris manā sarakstā būtu Nr.1, kur es ar bļitku pa pirmo ledu gribētu paņemties :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
kristsKGDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 11:17 | Ziņa # 2020
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
dadziic, Kaņieris ir foršs ezers! Oktobrī aizšaujam atkal??? Puikas kaut, kad septembra beigās varētu uztaisīt paspēkošanos Ķīša asaru ķeršanā ar mākslīgo ēsmu!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 11:20 | Ziņa # 2021
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es ar labprāt uz Kaņieri vēl aizskrietu...aber ķīsis...jāpaskatās kā asaris uzvedīsies, ja parādīsies, ta jau kaut ko jāizdomā...
šovakar gribu mēģināt izbrīvēties un līdz Daugavai aizskriet, bet hvz kā sanāks...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kristsKGDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 11:30 | Ziņa # 2022
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
pamazām parādās arī Ķīsī. tā man sportisti stāstīja... domāju, ka uz septembra vidu visam jānotiek!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 14:22 | Ziņa # 2023
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
baigie vēji visu laiku :( es visu laiku ar kāru aci skatos ķīša virzienā.
kristKG - ņemšu tās pavadas kā runājām (2 iepakojumi, kur katrā 2 gab = kopā 4 pavadas)
kaut kad sarunāsim kad. nedeg.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 15:17 | Ziņa # 2024
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
marti, ok! tad jau sazinamies, kad vajadzība spiedīs. Man mājās būs nolikts priekš Tevis.
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 16:28 | Ziņa # 2025
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
parcopi ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv