[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 11:01 | Ziņa # 1786
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Zivju kotlešu laiks man ir ziema - visi asari (un reizēs, kad paņemu murmuli rokās, arī citu zivju sugas), kas netur pannas mēru tiek likti saldētavā un kad sakrājas vienam cepienam pietiekams daudzums tiek samalti kotletēs. Man jau garšo, bet uz ziemas beigām sāk piegriezties :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 11:05 | Ziņa # 1787
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
laikam izklausīšos pēc galīgi prātā sagājuša, bet zandartu kotletes ir ekselentas :)

tās gan vairāk taisīju pāris gadus atpakaļ, kad uz copi sanāca braukt bieži un tie makani arī ķērās labi :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Koka_KlucisDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 11:11 | Ziņa # 1788
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Brīvdienās būšu Rīgā, tad jau Ķīsis vai Vecdaugava tiks apciemoti 100% prieks


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 13:52 | Ziņa # 1789
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
parcopi, esmu vienmeer par sachiem :))))!!! saorganizeejamies uz kaadu kopiigu pasaakumu! Tik marti visus voblerus buus jaatstaaj maajaa :))) sametiis veel nez kur :D
 
parcopiDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 14:04 | Ziņa # 1790
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es arī tikai par, jo toreiz uzvarētājs netika noskaidrots :)
Tagad tik atliek noskaidrot kur un kad? plaude
Kad tiek arī Marti un Zivnieks? :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 14:24 | Ziņa # 1791
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
skuju Anniņ, neko nezinu :D
Man sākās deju sezona un skaidrības nekādas, bet nu organizējamies un cerams, ka tieši tad man nekas neiekritīs :) tikai kur? ņemam priekšā babīti? :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 14:41 | Ziņa # 1792
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Kaņieris, Babīte! augusta beigas, septembris... man neder 1.sept., jo tad Lielaucē sacensības... bet tā nospraužam datumus un plānojam!
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 14:41 | Ziņa # 1793
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Zivnieks, deju sezona man liekas, ka Tev ir non stopā :)))
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 14:43 | Ziņa # 1794
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kristsKG
nea..augusts bija brīvs :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 14:48 | Ziņa # 1795
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izskatās, ka 7.-9. varētu būt salidojuma laiki(vismaz tagad pēc balsojuma tā izskatās), nākamās brīvdienas ir sacensības Ķīšezerā, kur Zivnieks domā piedalīties....tāpēc varētu ieplānot pirms. Jāplāno augustā kādā dienā. Par ezeru vai upi man vienalga, bet tālu no Rīgas gan negribētos :)
Kad marti tiek? :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 14:54 | Ziņa # 1796
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es atagad maucu uz laukiem un nezinu cik ilgi tur būšu. domāju, ka līdz nākamās nedēļas vidum droši varētu būt prom.
tad man 20./21. augusts ir aizņemts un nedēļas nogale pirms tiem datumiem. bet tā pārējais laiks daudz maz ir brīvs.
es jau būtu vairāk par to pašu ķīšezeru, bet tur tad jāskatās vēl kāds vējš iekritīs. varu arī darba dienās.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 14:59 | Ziņa # 1797
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Zivnieks, hmmm... lepns esi :(( neesam shogad kopaa kaatus meerceejushi :(
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 15:01 | Ziņa # 1798
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
marti, piedaavaaju 25.vai 26.augustu! galvenais, lai nav saulains un bezveejsh, kas seklajiem uudenjiem neder. Riigas tuvums - Babīte, Kaņieris, L-Baltezers. Ieskaitē ies tikai līdakas vai arī asari?, ja asari, tad ierosinājums sākot no 20 cm, jo ar gumijaam var sashtaukaat mazos daudz :))
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 15:05 | Ziņa # 1799
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kristsKG lepns kādā ziņā? :) par mačiem domā? man tur vienkārši piezvanīja Griezeejs, Dadziic un piespēlēja mani aiviss ekipāžā...joka pēc jau var paprovēt jūrniekus paslaktēt...
bet visā visumā šitā sezona ir pilnīgs čau....neko nevar prognozēt...vienā reizē 11 mēri, aizbrauc pēc pāris dienām un nav pat zemmēra :D iepriekšējos gados vismaz bija tā, ka ja ir laba cope, tad laba, ja cope nav, tad savus 3 mērus tāpat var izmakarēt katru reizi, bet....

pagaidām 25. un 26. augusts man rādās ņemams....


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 15:06 | Ziņa # 1800
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
ja asari, tad ierosinājums sākot no 20 cm, jo ar gumijaam var sashtaukaat mazos daudz

Ir uzradusies arī gumijnieku ekipāža? :)

26.augusts man der, 25.strādāju raksta


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv