[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 15:15 | Ziņa # 1801
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Zivnieks, lepnums attiecas uz zhanju copi :)) par sachiem nav staasts :)) Turēšu ikšķus!!!!
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 15:23 | Ziņa # 1802
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
parcopi, ja nav gumijnieki, tad tāpat domāju, ka varam limitu ieviest... ko ar tiem mazajiem dariisim :))??? ja nu vieniigi Marti zivju zupu vaariis :)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 15:25 | Ziņa # 1803
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
lepnums attiecas uz zhanju copi :)) par sachiem nav staasts :)) Turēšu ikšķus!!!!

Varam nākamnedēļ kādu vakaru islaisties, ja ir vēlme. Žaņi gan ezerā dikti negrib ķerties šogad :D

Quote (kristsKG)
ja nav gumijnieki, tad tāpat domāju, ka varam limitu ieviest... ko ar tiem mazajiem dariisim :))??? ja nu vieniigi Marti zivju zupu vaariis

Es domāju, ka asarus arī var skaitīt, bet jāķer tie vai uz vobleriem, vai bleķiem. Izmēra limitu var noteikt, ja būs cope :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 15:28 | Ziņa # 1804
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja par tādu lepnumu, tad galīgi neesmu :D Aigars pareizi saka...šogad pilnīgas auzas ezerā notiek...pilnīgi neko nevar saprast...drīzāk Daugava ar džigu vai DS dos labāku rezultātu :)
bet nu nākamnedēļ kādu vakaru, jau noteikti ielaidīšos :) Ja Aigars ar brauc, ta varam ar div laivām iebraukt :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 15:45 | Ziņa # 1805
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Zivnieks, jā - Daugavā var un ir :)) bet nu šogad ķīsī žaņus neesmu ķēris :) ok tad sazinamies par naakamo nedēļu!!!
 
mlg2Datums: Piektdiena, 10.08.2012, 22:37 | Ziņa # 1806
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 119
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote (kristsKG)
Kaņieris, Babīte! augusta beigas, septembris..

ja kas nobriest mani lūdzu neaizmirstiet svilpo


kam tici,tas ir
 
paganels(pp)Datums: Sestdiena, 11.08.2012, 01:56 | Ziņa # 1807
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Vakar Lielupē ierastajos pleķos ne piesitiena,tāpēc jau pēc stundas nolēmu papētīt tuvāko apkārtni ar iespēju pamētāt no krasta.Bez privātīpašumiem uzgāju arī "privatās" makšķerēšanas vietas ar dažnedazādām nojumītēm abos krastos,kas ir arī vienīgās pieejas ūdeņiem,dažās bija pat grunteņotāji.tad nu kaučkā izlavierēju bez starpgadījumiem kādu pusotru km uz augšu pret straumi,neskatoties uz zīmēm par privātīpašumiem.Itkā jau zīmes nešķērsoju svilpo Gala mērķī izrādijās ka pretī ir diezgan pamatīga bedre ar ļoti rāmu tecējumu.bedrē ar sistēmu apaļa nulle,pirms tam pa ceļam mestajos kontrolmetienos viena copīte un ašuks ap 60gr.Vējš norimis pilnībā,nolemju sistēmu nolikt maliņā un uzstellēju dzeltenu gummi ,bedrē ne piesitiena,kreisajā pusē pie krasta kantes lēpenes nomaina niedrājs,jābūt,ha, un ir-siļķe,varetu būt pat mēra.Cope tāda pasīva un bez pavadas piesietā gumija tiek atgūta un siļķe tiek atpakaļ stihijā.kādu brīdi tukšums,līdz labajā pusē jau praktiski uz lēpenes uzvilktajai gumijai uzbrūk simtgramīgs ašuks,tik aizšauj garām.Svoloči,sēž zālēs.pārceļos uz blakus laucinu.burtiski atlikuši 2 brīvi auklas metri-tikš..ir ašuks uz 350gr,skaists,melns kā velns ar oranžo pavēderi,šodien šim veicas,jo visam fišām amnestijas diena. vismaz kautkas notiek,nolemju aizsmēķēt.brīdī kad aizšķiļu šķiltavas gumija piesitas ūdens virsmai un virzās pa pusloku.Tankš,tankš,tankš-trīs mēzieni un visi garām,otrs "bratans", kurš atvilcies, līdzi šauj pa tukšo. sāk krēslot un nākamajos logos klusums.Lēnu garu mans pārgājiens tuvojas izskaņai.Privātajās makšķervietās grunteņotāju vairs nav pāris kontrolmetieni.....baigs sēklis sešus metrus no pirkstu galiem seko copīte,aha....Nākamajā metienā trīsdesmit centimetrīgs siļķēns atraujas pa zobiem.Tas tad arī viss.Vai tiešām būs jāpeldina maile? No vienas puses it kā vēlēšanās ir,no otras puses -nav.Cik tad ilgi ašie vēl cietīs,ka parazīti šos grauž


esmu tur,kur neķeras:).
 
martiDatums: Sestdiena, 11.08.2012, 14:54 | Ziņa # 1808
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vakar vakarā gaidot sievu no meiteņu tusiņa iebraucu pie čoma mārupes karjerā.
ar domu iztīrīt ķīšezerā ķertās zivis, salikt filejas garšvielās lai ievelkās (tagad tieši cepu)
un vēl ar domu apstaigāt to dīķi pačekot kas tur ir.
dīķis dziļš ar stāviem krastiem. pēc loģikas zivīm jābūt pie paša krasta. eju lēnām apkārt dīķim un metu uz sāniem kādu metru, divus no krasta. metu, metu un ir! labs pie tam vēl. rauj ārā auklu, spole tirkšķ, gurdinu, pievelku un secinu, ka uz 3-5kg līdaks :) a ķesele ta nav, krasts stāvs. pieņemu lēmumu gurdināt un vilkt gar krastu uz pieejamāku vietu vai arī vismaz ieskatīties acīs un sarunāt tikšanos citos apstākļos.
tā arī notiek, saskatamies. morda drūmā atveras, nopurinas un klakins man jau rokās :)
apkārt staigājot vēl amnestēju kādus 6 zemmērus :)
cope izdevusies!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
J0nisDatums: Sestdiena, 11.08.2012, 15:46 | Ziņa # 1809
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Neslikts karjers :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 11.08.2012, 15:54 | Ziņa # 1810
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
marti ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 11.08.2012, 15:58 | Ziņa # 1811
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
paganels(pp) ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
uldeensDatums: Sestdiena, 11.08.2012, 18:43 | Ziņa # 1812
Grupa: Savējie
Komentāri: 356
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Šodien ar sanāca pa upi ar laiviņu noslīdēt ar mērķi paķert zobaino,neskatoties uz līmeņa celšanos par 25-30cm un agregātstāvokļa pasliktināšanos neliels duļķis cope kā parasti izdevās:)No rīta vairāki kontrolšāvieni -izskrien no ceriem uzsit pa mānekli un viss,līdz lēnumā uzmanīgi bakstot uzsēžas pirmā 1.3kg vērtē,turpinājumā kontrolšāvieni un atkal bez strauja blieziena uzsēžas jau rupāka 2.3kg,ar nākamās līdakas piekošanos gan īsti neiebraucu-īsāk gumija tiek iestādīta pēc iemetiena zemūdens siekstā ar laiviņu pieairēju un uz pretējo pusi atsitu,tik momentāli normāls spiediens uz kātu -cīņa nopietna ,pilna seja ar ūdeni bet 3.3kg skaistule laivā.Kurā brīdī shamā paņēma-vai jau metienā pakampa un ieķērās siekstā vai atsišanas brīdī?
Šodien viss uz trīs alus
Pielikumi: 9635273.jpg (127.0 Kb)


Ziņojumu laboja uldeens - Sestdiena, 11.08.2012, 19:48
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 11.08.2012, 18:46 | Ziņa # 1813
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
uldeens ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Sestdiena, 11.08.2012, 19:41 | Ziņa # 1814
Grupa: Dzēstās
uldeens,
Forša cope tev! ja
 
parcopiDatums: Sestdiena, 11.08.2012, 22:49 | Ziņa # 1815
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es ar šodien biju Gaujā, atskaite un bildes rīt :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv