[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Svētdiena, 12.08.2012, 16:06 | Ziņa # 1816
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
a es vakar biju te pat sasmakā ar mikrodžigu. jāsaka, ka ezers mani pārsteidza...
3 amnestēti zemmēra zandartiņi. viens šnāpijs, kas pat varēja būt mēra man nokoda MJ :(
vairāki asari, no kuriem divi uz pus kilo...
ir bildes, bet ielikšu kaut kad vēlāk, jo tagad baigi ēst gribās.
tikko kā atbraucu no engures ezera copes.
tur ir tikai viena bilde, kur uz jaunā bent minnow dabūju vienu zemmēru. bija vēl viens, bet to nefočēju.
karoče aplauzāmies kārtējo reizi engurē. un pareizi ir kā čoma dēls pateica beigās: huiņa ne ezers :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
eduksDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 09:09 | Ziņa # 1817
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (marti)
karoče aplauzāmies kārtējo reizi engurē. un pareizi ir kā čoma dēls pateica beigās: huiņa ne ezers :D

Seklajiem ezeriem ir savs raksturs ;) :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
kristsKGDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 10:02 | Ziņa # 1818
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
marti, hmmm... Engure laikam šogad nav baigi devīgā, bet jārēķinās arī, ka tas presings tajos populārajos ezeros arī dara savu... cik tur to līdaku nav dabujušas pa zobiem, cik tur nav manīti visādi mānekļi, gan nepareizi vadīti, gan visādi citādi... tajos presingotajos ezeros ir jāmeklē kāds knifs un pieeja... uz MJ nebija Engurē nebija??? pagājušoreiz ņēma tīri labi un cik dzirdēju, tad esot smuki asari kanālā sanākuši un gan jau kāds ezerā arī. Pats biju sacensībās Kaņierī. Gaidu, kad ieliks protokolu, bet liekas, ka 6 vieta no 23 ekipāžām.
 
eduksDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 10:30 | Ziņa # 1819
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
Gaidu, kad ieliks protokolu, bet liekas, ka 6 vieta no 23 ekipāžām.

Ļoti labs rezultāts! Apsveicu!


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
kristsKGDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 10:38 | Ziņa # 1820
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
eduks, paldies... godiigi sakot nedaudz shkrobe, ka asari negaaja ieskaitee - tos biju drusku atkodis :)) pat uz vobleriem, kas tika mētāti ar cerību uz līdaku dabūju kādus 15... , ja laiztu lietaa asaru artilēriju, tad būtu skaistāk... :) otro pleķi dabūja čaļi ar 8,2 kg līdaku - vienu pašu, paņēma džerku un metru no laivas... jā veiksme arī ir vajadzīga, bet nu šī jau ir ĻOTI LIELA CŪCENE :))))
 
martiDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 12:16 | Ziņa # 1821
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jūras asarus engurē nesastapām. arī kanālmala mērsragā bija tukša. tad jau šie aizskrēja atpakaļ jūrā.
jo parasti jau ezerā viņi lien iekšā vēlāk uz rudeni.
tā pat arī ķīšezerā. man tagad neliek mieru zandarti te pat sasmakas ezerā.
un asari ar tur bija baigie monstri...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 15:25 | Ziņa # 1822
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar bija doma laisties copēt ar Koka Kluci, bet viņam no rīta plāni pamainījās un tāpēc laidos ezerā viens :)
Iepozēju pirms laisties ūdenī :)
From Ezerā

Piekrāvu laivu un laidos iekšā
From Ezerā

Tālāk notika šaize un man kaut kas notikās ar elektromotoru, tas pārstāja darboties :(
Labi, ka no ezera jau brauca Zivnieks, kas mani laipni paņēma trosē un mēs laidāmies Daugavas plašumos :)
From Ezerā

From Ezerā

Vecmīlgrāvī pie Maksimas notika Mīlgrāvja krastmalas svētki un bija baigais burziņš :)
From Ezerā

Re cik patīkami, motors pat nav ūdenī, bet ūdens mutuļo un laiva iet uz priekšu :)
From Ezerā

Daugavā cope īpaši nevedās, tiku vien pie diviem asariem, Zivnieks jau ezerā bija ticis pie dažiem asariem, no kuriem viens bija smuks 0,5kg, bet toties bija palicis bez divām līdakām, pie kam vienas ļoti labas :(
Lai nu kā tur bija, bet Zivnieks devās mājup, jo bija jau uz ūdeņiem no agra rīta, bet es gan vēl gribēju pacopēt, tāpēc pie garāžām Zivnieks man laipni piešķīra savu motorīti, es no laivas izcēlu savu elektromotoru un aķīšus un devos atkal ezera virzienā :)
From Ezerā

Pa ceļam savācu Chominju, kurš vienreiz pa 100gadiem arī bija izdomājis pacopēt :)
Ezerā dabūjām dažus asarus, līdakas un zandarti klusēja. Atgriezāmies Daugavā, tur asari ņēma diezgan aktīvi gan uz spiningu, gan uz mailēm, bet izmērs ļoti piekliboja. No katriem trim izvilktajiem, divi bija uzreiz jāmet pār bortu :)
Toties vienam asarim mutē es atradu āķi ar sapuvušu slieku un auklas gabalu :)
From Ezerā

Te Chominsh ar vienu no saviem asariem. Apmēram tāda izmēra tie arī ķērās, kaut viens uz spiningu aizgāja pie pašas laivas tīri labs :)
From Ezerā

Kopā mājās aizvedām 16asarus laikam un tie uzreiz pirms olimpiādes noslēguma ceremonijas tika gardu muti notiesāti :)
Ne asakas visiem! ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 15:52 | Ziņa # 1823
Grupa: Dzēstās
Forši, Aigar! ja
Pēdējā bildē fons tāds jocīgs. :D
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 16:08 | Ziņa # 1824
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Forši,parcopi ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 16:15 | Ziņa # 1825
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Pēdējā bildē fons tāds jocīgs. :D

Jā,izskatās ka te kāds būs ko samontējis :D It kā Chominsh būtu ticis pie pirmās mūža zivs :D :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
copmanis78Datums: Pirmdiena, 13.08.2012, 17:50 | Ziņa # 1826
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Piekrāvu laivu un laidos iekšā


Bišku ir piekrauta laiva.
 
martiDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 17:58 | Ziņa # 1827
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šitā man gāja engurē:
From August 13, 2012


un šitā sasmakas ezerā ;)
From August 13, 2012


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
copmanis78Datums: Pirmdiena, 13.08.2012, 18:02 | Ziņa # 1828
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
marti, smuka bilde ar to līdaku. ja
 
martiDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 18:16 | Ziņa # 1829
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
bildē zemāk lielākais asaris ir vienā svara kategorijā ar to līdaku, kura bildē :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 18:16 | Ziņa # 1830
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
marti ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv