[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 05.08.2012, 14:50 | Ziņa # 1756
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Šodien aizlaidu līdz Zaķu salai papeldināt sistēmiņu,pirmais metiens,ir!Ašuks??? Eglīšu Anniņa,sanderīts ap 35cm,amnestēts nomētājos...kauč piebadījis kāds-ņikā.Pārcēlos uz citu vietu,pirmais metiens,klasisks ttuk...zanderīts ap 40cm.Nākamās 3 stundas atkal pilnīgs zerro.Tas no 6.00 līdz13.00.


esmu tur,kur neķeras:).
 
AivisQDatums: Otrdiena, 07.08.2012, 10:56 | Ziņa # 1757
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 65
Reputācija: 5
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
No sestdienas uz svētdienu ar čomiem biju Ventā fīderēt. Kā vēlāk izrādījās, šim gadalaikam ne pārāk piemērotā vietā. Zales saaugušas biezā slānī, līmenis zems, piedevām vēl ārdījās līdakas un meženes, bet uz spini sēdās tikai daži mazmēra līdacēni. Čomi sasēžas abi blakus, bet es iekārtojos metrus trīsdesmit augstāk pa straumi. Sākas "process", par copi to nosaukt pagrūti. Pa brīdim gar ēsmu pagrāpstās kāda sīkaļa, bet 12. nummura āķīti spēj pagrābt tikai katra desmitā. Tā nu velku raudu un brekšu bernus, līdz kārtējo reizi peicērtot sajūtu kaut nedaudz, bet tomēr lielāku pretestību. Nu varbūt beidzot būs ko tīkliņā ielikt. Veiksmīgi pārvelku pāri zāļu joslai, kas izstiepusies divu slīdz četrus metrus no krasta, kad pēkšņi zivs sāk izrādīt lielāku pretestību. Bez rāvieniem, vienkārši sāk turēties pretī. Kas gan tas tāds ir, kas pēkšņi, metru no krasta attapies, ka nu ir mēsli. Prātīgi turos pretī, lai zivs nenorautos, mēģinu nokausēt. Drodžaini mēģinu izdomāt, ko dsarīt. "Sačoks" ir gabaliņu aiz muguras, bet ar to zivi tik uz tā aizniegt nevarētu. Zivs taisa vienu spēcīgu vēzienu, tad otru, un tad pie ūdens virspuses parādās zaļa, plakana galva. Mī un žē! Līdaka! Iekārojumsi manu lonu! Ko nu lai *irš, kad nav ēsts? Jāmēģina prātīgi nokausēt, labāks nekas prātā neienāk. Saprotu jau, ka cerības mazas, bet ja nu tomēr? Vēl pāris vēzienu līdakas izpildījumā un kāts atslābst. Šaize! Ietinu auklu un velku ārā savu "lomu". Čoms, kaklu pastiepis, sauc pāri meldriem: "tā bija līdaka, es redzēju!". Es jau 'ar redzēju, ko tas dod! Bet tad ieraugu arī, ko tikko esmu izvilcis, un sāku pilnā balsī smieties. No smukas raudiņas pāri palikusi galva, asaka un aste. Pārējais līdakas zobos. Un vairs nav svarīgi, ka līdaka aizgāja, ka cope nekāda un vakariņas cepta zivs "nespīd". Svarīgākais - emicijas, adrenalīna deva un laba atpūta, ko arī visiem novēlu. Ne asakas! alus dance
 
martiDatums: Otrdiena, 07.08.2012, 11:03 | Ziņa # 1758
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Otrdiena, 07.08.2012, 12:11 | Ziņa # 1759
Grupa: Dzēstās
:D Tā tās līdaķeles dara. Es vienreiz arī uz gruntenes vulgaris pievilku pie krasta vienu smuko. Šī stāv, mans asaris šķērsām mutē... Kamēr domāju... izspļāva un lēni aizslīdēja... :)
 
MārisDatums: Otrdiena, 07.08.2012, 14:57 | Ziņa # 1760
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Man arī tā gadījās, spiningojot ar kaut kāda 00 izmēra rotiņu. Pat neieraudzīju kas tas par zvēru- paņēma pie krasta zālēm un taisnā vīlē stiepiens uz upes vidu, tur nokratījās. Ietinot izrādas, ka uz rotiņa bija uzsēdies mazas plaukstas izmēra asarīts, pēc pabūšanas tā "kāda" zobos diezgan beigts, saplacināts un ar zobu pēdām.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
jutrixDatums: Otrdiena, 07.08.2012, 15:05 | Ziņa # 1761
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
AivisQ foršs stāsts ja :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
martiDatums: Otrdiena, 07.08.2012, 21:27 | Ziņa # 1762
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu ja jau makšķernieku stāsti, tad makšķernieku stāsti.
man viens paziņa stāstīja, ka saķēris kaut kādas līdaķeles un salicis uz kukana, ko pakāris pie aira, lai ilgāk svaigas.
vienu brīd pārairējot uz citu vietu pēkšņi tāds kā rāviens un nevar vairs taisni noairēt.
sāk pētīt un izrādās, ka paliela līdaka paņēmusi vienu no kukana šķērsām mutē un nelaiž vaļā.
paraustījis un šī izspļāvusi. un ar lielu vilni prom...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
eduksDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 09:03 | Ziņa # 1763
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (marti)
nu ja jau makšķernieku stāsti, tad makšķernieku stāsti.
man viens paziņa stāstīja, ka saķēris kaut kādas līdaķeles un salicis uz kukana, ko pakāris pie aira, lai ilgāk svaigas.
vienu brīd pārairējot uz citu vietu pēkšņi tāds kā rāviens un nevar vairs taisni noairēt.
sāk pētīt un izrādās, ka paliela līdaka paņēmusi vienu no kukana šķērsām mutē un nelaiž vaļā.
paraustījis un šī izspļāvusi. un ar lielu vilni prom...


Man jau vairākas reizes ir bijis (kad vēl spiningoju), ka velkot līdaku (nu parasti līdz kilo svarā) to paķer lielāka sugas māsa. Tad uz mirkli kāts ripā, neilga cīņa un uzpeld saplosīta līdaciņa...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 17:42 | Ziņa # 1764
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man vienu reizi tik ir bijis, ka līdaka pagrābj manu vilkto raudiņu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
paganels(pp)Datums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 00:06 | Ziņa # 1765
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
AivisQ ja čomam izdevās uz zemmēra izvilkt divnieci un amnestēto zemmēru noķert otru reizi pēc nedēļas.Pērn galīgi švakā copē kaitinājam ašukus,katrs sprīdi garšs asarīts jau bija svētki.Pēc ilgākas pauzes čoms iesaucas-ir.... uz mani jautājumu vai sačoks būs vajadzīgs-atbilde nē.Netālu no laivas ašuks sāk izrādīt pārāk sīvu pretestību,ķēros vien pie sačoka,vairākas reizes uzpumpējis "ašuks"nedaudz padevās,bet lidz sačokam netika...Dzeltenos sānus redzēju tikai es,čoms sekmīgi izvairijās no pāri laivai lidojošā sprīdi garā asarīša man pēc tā sāna likās ka kauluģīmim 4-4,5kg bija ka bankā.Agrāk kad biežāk grunteņoju gadijās ka pusceļā barotavu paķer siļķe,citu reizi ir gadījies 200g raudai sānos ieķērušos līdaķeli atvilkt līdz krastam.


esmu tur,kur neķeras:).
 
paganels(pp)Datums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 00:25 | Ziņa # 1766
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Pašam pilnvērtīgi pacopēt nesanāk-pa retam Ķīsīts vakaros no krasta un Lielupe-darbs ceļam vienā pusē,upe otrā.Tik tā sasodītā upe klusē,labākajā gadījumā izdodas noķert 5-6 30-80g asarīšus."labākais" rezultāts pirmajā piegājienā līdaķele ap 1,4kg,pagājušo nedēļ ašuki-viens ap 450g un otrs 200g.


esmu tur,kur neķeras:).
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 00:36 | Ziņa # 1767
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Līdaka 1.4 un asaris 450 jau ir labi ja
ja vien katru copes reizi tādi ķertos :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
paganels(pp)Datums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 00:49 | Ziņa # 1768
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
a cik reizes pa tukšo un tā kaudze gumiju ar džigiem,kas kā nodeva palikusi nepriecē Nesaprotu kas šogad notiek,bet mazie tvisteri šogad man galīgi nerullē,neatkarīgi no krāsas.Ir divi palieli tvisteri uz kuriem kaučkas piesakās-korpus ap 5cm.Ķīsī zaļgani brūns hamelions un gaiši zils,Lielupē tikai zils.


esmu tur,kur neķeras:).
 
martiDatums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 10:45 | Ziņa # 1769
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man ar ķīsī twisteri nestrādā šogad. bet nestrādā īpaši arī vobleri. es domāju, ka tiem asariem pietiek ar maili, kas ir daudz pievilcīgāka un gardāka. jo uz dzīvo maili viņi sēdās diezgan raiti. ceru, ka uznākot vēsākam laikam mailes pazudīs, asarim uznāks lielāka apetīte un tad ķers gan twisteri, gan vobleri.
pēdējā laikā urmaas arī klusē. vai nu dikti šeptē un nesanāk tikt uz copi, jeb arī aplauzies.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 16:48 | Ziņa # 1770
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien mežā salasīju ap 2kg gailenes. Baravikas vispār neredzēju svilpo
Tagad i jādomā ko lai ar viņām dara. Laikam būs vien mērce jātaisa, bet nemaz negribās :D


Za ribalku!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv