[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 16:54 | Ziņa # 1771
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es gan tagad uzēstu gailenītes ja Notirgo, iznes ārā sakrau pa burciņām ,aizies uz nebēdu :) ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
martiDatums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 17:46 | Ziņa # 1772
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
anatolij. kāda mērce? beidziet labu mantu ķēzīt. iztīri, samet pannā pilnu pannu. vāku virsū un aiziet.
kad atsulojas un vairāk ārā mitrums nenāk, tad vāku nost un lai vārās pannā, kamēr šķidrums iztvaikojis.
kā sāk jau piecepties tā sviestu klāt, sāli klāt un drusku apcep.
un tad ar dakšu štopē tik iekšā. nekādas piedevas nevajag. ja nu vienīgi kādu alu...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 18:29 | Ziņa # 1773
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
man garšo arī kā marti rakstīja, bet biežāk beigās pieleju saldo krējumu - prīmā!!!!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 23:50 | Ziņa # 1774
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kristsKG - jū, ar saldo krējumu ar ir super. sevišķi baravikas tādā veidā man patīk.

kaut kā neplānoti un spontāni šovakar izrāvos ezerā (ķīšu ezerā)
laižoties ezerā biju gatavs visam, jo apkārt staigāja lietus un pat negaisa mākoņi.
biju ekipējies, lai neizlītu līdz pēdējai vīlei.
sākums daudzsološs. uz 90mm voblerīša uzsēžas smuks asaris.
stopēju nost un strādāju ar mazākiem vobleriem. viens uzsēžas ne pārāk liels, bet ņemams.
un tas arī viss. lieku MJ ar ēdamo salmo gumiju tioga ar vibroasti.
pāris metieni un kāds nokož vibroastes galu :( un tā kādas 3 reizes pēc kārtas.
papurina un šņakc. maukas mazie!
braucu tālāk. apstrādāju vēl vienu cerīgu vietu - nikuja. uzlieku līdaku vobleri nr1.
nikā. uzlieku nr2 - nikā. nr3 - nikā. nr4 (rapalas klakins) un ir!
nav nekāda diža, bet mērs stabils. turpinu tādā garā tālāk, bet nav.
nolemju, ka nāk jau vakars un ir jāpārbauda viens mans asaru spots, kur kādreiz vakarā novēroju slaktiņu.
klusiņām pielavos - klusums. nekas nenotiek. vismaz virspusē klusums.
raudzīšu kas lejā notiek. laižu iekšā mazo voblerīti un ir. cope panesas.
gandrīz katrā metienā ir vismaz cope. izmērs baigi nepriecē, bet katrs piektais ir ok.
tad nolemju paprovēt ēdamās gummi šeit. ņem labi. ik pa laikam kāds nokož astīti, bet ja tā copē, tad to pieciešu.
tā velku cik vien spēju. bet ātri pienāk vakars un cope kā ar nazi nogriežas.
tuvumā ducina un spīdina. laiks ar ir beigt un tinos krastā.

From kisezers


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 00:01 | Ziņa # 1775
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
marti ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
copmanis78Datums: Piektdiena, 10.08.2012, 01:07 | Ziņa # 1776
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
marti, forši. ja
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 10:11 | Ziņa # 1777
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
marti, ja malacis! iemēģināji jauni Riggu 56 Deep S arī?? hmm neesmu es Salmo edamo gumiju fans, bet tā biežā grābšana aiz astes liecina, ka īsti kā baigi nopietni nolūkotu paiku to neuzskata, bet interese neliek mieru un baksta. Ja strādā ar 2 colīgajām, tad arī pavisam mazajiem jāgrābj... man bija interesants eksperments Kaņierī - mēģināju dažādas gumijas, lai pavērotu reakciju - bija tādas uz, kurām metās agresīvi un blieza iekšā (slepens sastāvs un veikalos nav nopērkamas), bija tādas, kuras paplēsa aiz astes, vai piebakstīja (vesela čupina ar parastajām gumijām, tai skaitā Salmo), un bija tādas, kuras ņēma, bet ne tik negausīgi... takā tie mazie strīpainie kaut, ko atšķir gan un nav tā, ka uzreiz bliež pa jebko ar vienādi lielu apetīti un agresivitāti. Protams korekcijas var ieviest ūdenstilpnes, gadalaiki un protams vai asars aktīvi medī vai nē...
 
martiDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 10:23 | Ziņa # 1778
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
iemēģināju "deepu s" arī. vispār patiku un tas bija tas ko arī gribēju. vienu strīpaino pašā sākumā uz tā arī dabūju.
tā kā iesvētīts jau ir. vēlākā labā cope gan bija lielākā seklumā, tur nodarbināju suspenderi.
salmo gumijas jāskatās uzmanīgi. pirku arī parastos neēdamos twisterīšus. sākumā domāju paņemt veselu iepakojumu, bet tad tomēr nolēmu pirms pirkuma uzmest viņiem aci, pataustīt. kastītē bija brāķi... atlasīju veselos 10 gab un sveiki gauja. un tad vēl man ir aizdomas, ka salmo bodēs vairs netirgo relax twisterus, bet iemaukuši savus LJ. un tiem izmēri ir tādi, ka manai gaumei vai nu par mazu, vai par lielu. relaxam bija kaut kas pa vidu un tas man baigi patika.
pēdējo reizi šās pirku fishbonā.
copējot intereses pēc mainīju arī ēdamās un neēdamās. jāsaka, ka liela starpība nebija.
uz neēdamajām pat man bija labāka realizācija, jo tās man bija mazākas. asari jau ar tur nebija nekādi lielie.
vietējie salasījušies, ne jūrnieki.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 10:29 | Ziņa # 1779
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
uztaisiisim kopiigu copi un patesteesimies :))) man ir shaadi taadi interesanti gumji sagaadaati!

par vobleriem - buus ok... atceries, ka vajag paaaauuzzees!!!!! un vis notiks... ir tur paaris knifinji..., bet asara mekleeshanaa, ja neskaita velci, tad gumijas ir paaraakas... ja redzi katlu, kas pa aukshu njemas - tad vobleris, rotinjnjsh, lai gan meedz buut, ka lielaakie seezh katla apakshpusee - tad arii gumija...
 
parcopiDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 10:30 | Ziņa # 1780
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ar aliņu nemēģināji tās ēdamgumijas? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 10:31 | Ziņa # 1781
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Un vispār, kaut kad jāuztaisa izšķirošā kārta dzelži pret vobleriem alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 10:43 | Ziņa # 1782
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Plēsēji sāk atmosties, kaut kā būtu arī man jāizlasās lai varētu atcerēties kā cepts ašuks vai līdakas kotletes garšo ;) :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 10:48 | Ziņa # 1783
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Līdaka cepta ir ļoti garda, kotletēs to laist ir izšķērdība svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 10:50 | Ziņa # 1784
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Līdaka cepta ir ļoti garda, kotletēs to laist ir izšķērdība svilpo

Šeit es vados no izmēru kategorijām - parasti kotletēs aiziet tādas, kas virs 2kg - mazākas cepju...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 10:54 | Ziņa # 1785
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu man vienkārši ir tā, ka vārītas zivis un zivju kotletes man pie dūšas ne pārāk iet :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv