[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs
J0nisDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 09:38 | Ziņa # 121
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ja kāds nezin un grib mēģināt piesiet (atvadnoj pavadok )šeit viena no idejām !
Pielikumi: 6001947.jpg (35.3 Kb)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Ceturtdiena, 06.09.2012, 09:41
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 12:26 | Ziņa # 122
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
J0nis,
Teorētiski jau zinu, kā tā sistēma izskatās, bet tāpat nesanāk :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 12:34 | Ziņa # 123
Grupa: Dzēstās
A parastais trīspusīgais griezulītis neder? svilpo
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 12:58 | Ziņa # 124
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
mans pieturās pie C varianta...
visvieglāk piejūgt, vajag tik piekabināt džiga mānekļa vietā :) un tāpat atpakaļ uz džiga mānekli..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 13:43 | Ziņa # 125
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es maucu tik ar trīsdaļīgajiem griezuļiem :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kristsKGDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 15:16 | Ziņa # 126
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
ir vēl cits variants, kas man labāk patīk. žēl, ka nevaru uzzīmēt... pluss maz mezglu. uz pamatauklas (der arī variants ar jaudīgāku fluru) uzver stoperīšus (2 smalkus) tad takā pludiņniekiem vagleru stiprināmais (tikai krietni smalkāks), tad 2 stopari un galā vai nu dropšota sviniņš vai parastais. Pie saucamā vaglera stiprināmā piesienam fluru uz kādi 0,15-0,2 un āķi un galā tvisteri.

Plusi - maz mezglu, var bīdīt atālkumu no svina...
ceru, ka mans murmulējums bija saprotams.
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 18:26 | Ziņa # 127
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
ceru, ka mans murmulējums bija saprotams.

Nebija gan vismaz man :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 18:33 | Ziņa # 128
Grupa: Dzēstās
Man nebija skaidrs "vaglera stiprināmais" :) parasti vaglerus neizmantoju.
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 18:40 | Ziņa # 129
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Man nebija skaidrs "vaglera stiprināmais" parasti vaglerus neizmantoju.

Rīt parādīšu


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 07.09.2012, 10:04 | Ziņa # 130
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
J0nis, piedošanu. Tas ir vizuāli jārāda, lai gan ceru, ka spulgits, saprata! nekaa sarezhgjiita!!!
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 07.09.2012, 10:04 | Ziņa # 131
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
kādreiz, kad ķīsī saskriesimies uz asariem, tad parādīšu!
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 07.09.2012, 11:15 | Ziņa # 132
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
J0nis, piedošanu. Tas ir vizuāli jārāda, lai gan ceru, ka spulgits, saprata! nekaa sarezhgjiita!!!

Tā sistēma ir skaidra un krietni mazāks vaglera stiprinājums arī ir. svilpo


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
paganels(pp)Datums: Otrdiena, 11.09.2012, 23:34 | Ziņa # 133
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Ar tām sistēmām un ašukiem mēdz būt kā ar bitēm.Vienā vietā tādu sistēmiņu,otrā šitādu,tad vienu krāsiņu,tad citu....Visvairāk uz ašukiem esam apcēluši vienu ezeru,pareizāk sakot trīs dažāda lieluma sēkļus un vienu kanti ezerā,kur arī dirnam cauru dienu 3-5 cilvēku sastāvā,tad var vien minēt kādu lērumu dažāda lieluma un krāsu gumiju pa dienu atskatās nabaga strīpaiņi Pirms 4gadiem gāja topā "otvadnoj pavodok" ar divām īsam pavadām galā derēja praktiski jebkas,mazus voblerīšus ieskaitot.Aizpagājušo gadu vairākas reizes aplauzāmies līdz uzķērām ka topā ir sistēma ar slīdošo svinu un zaļu tvisteri.Pagājušo -slīdošā ar ledenes ,"motoreļļas" un zilas krāsas tvisteriem.šogad iet pašvaki,kautko izdodas noķert ar jebkuru sistēmu,bet labāk izšauj divgumiju sistēma.erotiskākās krāsas kodu neesam īsti spējuši uzlauzt raud strīpainie svoloči guļ uzgrunts ar tukšiem vēderiem,gaidam...gaidam.Vēl jau viss oktobris ja kauluģīmji nepārvilks sava pusē...


esmu tur,kur neķeras:).
 
AlbertsDatums: Ceturtdiena, 04.10.2012, 14:23 | Ziņa # 134
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Bijām te nesen ar kolēģi uz Lilasti aizlaiduši. Lilastes kanālā pilns ar copmaņiem, bet mēs ar piepūšamo devāmies pašā ezerā. Strādājām ar mikrodžigu, asari ņēma, bet ar meklēšanu un lielāki par 200gr netika. Pēcpusdienā pārvācāmies uz Dzirnezeru. Tur ņēma švakāk, bet lielāki eksemplāri. Trāpījās arī pāris 400-500gr! Kopumā super! ja
Daļu loma atlaidām, paturējām tik cik vakarā uzcept. Topā bija tumši zaļais un brūnganie toņi :)


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
parcopiDatums: Trešdiena, 20.02.2013, 17:49 | Ziņa # 135
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Dažas jaunas gumijas. Mazākās ir aromātiskās :)
From February 20, 2013


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv