[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:28 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 1912351.png (37.6 Kb)
 
BriedisDatums: Trešdiena, 14.04.2010, 20:04 | Ziņa # 2
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Uz džiga mānekļiem, tāpat kā popperiem, man kaut kā neiet... :(
 
parcopiDatums: Trešdiena, 14.04.2010, 23:29 | Ziņa # 3
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kā uz kuriem. Iz vietas, kur pārsvarā tikai uz džiga mānekļiem kaut ko var izvilkt, kaut gan arī nav mani iecienītākie :)
 
ZivinensDatums: Sestdiena, 17.04.2010, 13:38 | Ziņa # 4
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Iesaku paprovēt profi-blinker gumijas,man topā ir oranžas,ēd zandarti,līdakas un pa kādam asarim ar tiek.man ir pāris ezeri kur taisni uz tām vislabāk ķerās.Arī tas kukainis kas man no laivas izleca iekāroja to.
 
DidzisDatums: Trešdiena, 04.08.2010, 11:35 | Ziņa # 5
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 16
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kāds nevar aprakstīt, kā jāveido džiga sistēma, kur apakšā ir lielā zivs, bet pa augšu uz auklas pavadās tiek stiprināti mazi tvisteri, vai kaut kas mušveidīgs (redzēju vienā krievu raidījumā tādu sistēmu uz tām mušām smuki ņēma asari).
 
parcopiDatums: Trešdiena, 04.08.2010, 22:57 | Ziņa # 6
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Didzis - ir divi vienkārši veidi.
Pirmais:

Apakšā sienās džiga māneklis ar džiga galvu un drusku augstāk pavadiņa ar tvisterīti, vai mušiņu. Pavadiņu var siet pie auklas pa taisno, var izmantot griezuli.
Otrs variants ir tāds, ka var svins ir apakšā un džiga māneklis nav vajadzīgs. Var siet divas pavadiņas ar parastajiem āķiem un likt uz viņām ko vēlies. Apakšā uzliec lielāku mānekli, bet augšā mazāku. Šinī bildē gan abi ir vienādi, šī sistēma paredzēta jūras asaru ķeršanai :)

Cerams, ka kaut cik palīdzēju ;)
Pielikumi: 4569740.jpg (11.1 Kb) · 0698120.jpg (31.0 Kb)
 
DidzisDatums: Ceturtdiena, 05.08.2010, 10:11 | Ziņa # 7
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 16
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Liels paldies par informāciju.
 
kuzijsDatums: Trešdiena, 25.08.2010, 15:35 | Ziņa # 8
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 19
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Ir lielās gumijas zivteles , ja ieliek džīgu iekšā aķis agšpusē ir pa tuvu galvai ...kādi vēl varianti provēti ...(bez trijžubura apakšā)
 
BriedisDatums: Ceturtdiena, 26.08.2010, 21:04 | Ziņa # 9
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Es bieži vien uz džiga galvas ar āķi lieku dabīgo ēsmu. Ja uz asariem, tad pietiek tikai ar sliekām, ja uz zandartu, tad var likt arī veselu zivtiņu vai tās asti. Var kombinēt zivs aste + tārpi :)
Pielikumi: 6974583.jpg (13.7 Kb)
 
BriedisDatums: Ceturtdiena, 26.08.2010, 21:06 | Ziņa # 10
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (kuzijs)
Ir lielās gumijas zivteles , ja ieliek džīgu iekšā aķis agšpusē ir pa tuvu galvai ...kādi vēl varianti provēti ...(bez trijžubura apakšā)

Ir jau džiga galvas ar diezgan garu āķi. Piemēram, 8gr džiga galva, bet āķis pietiekami garš, lai uzvilktu diezgan pagaru gumiju. Tas man šķiet arī ir vienkāršākais risinājums - džiga galvas āķa garums :)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 05.02.2011, 14:39 | Ziņa # 11
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba

Paeksperimentēju atkal
Kaut kā nesanāk man glīti to paralonu izgriezt, bet nekas mēģināsim! svilpo

Pielikumi: 8132312.jpg (109.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Sestdiena, 05.02.2011, 18:26 | Ziņa # 12
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
domaa
Smejies vai raudi ,bet es nesapratu ko Tu no ši vai ar šo gribēji ķert ???? :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Sestdiena, 05.02.2011, 18:44 | Ziņa # 13
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
A tur nav ko ne smieties, ne raudāt :D Džiga māneklis, tjipa paralona zivtiņa. Tikai ļoti neglīti izgriezta :D
Uz paralona zivi, tikai pirkto, man Lielupē trīs reiz zandarts pagrāba, bet ārā tā arī nedabūju toreiz nevienu. Paralona zivs gan ar pēc tam diezgan nelietojama bija. Vecdaugavā dažus ašukus uz paralonu esmu noķēris, pie tam uz paša izgriezto plaude Vot līdaka pagaidām nav trāpījusies, tās man uz dzelžiem parasti ņem :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Sestdiena, 05.02.2011, 19:55 | Ziņa # 14
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man ir daudz paralona :D ja vajag...


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 04.03.2011, 19:12 | Ziņa # 15
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kāds(a) zin kādam nolūkam lieto šādu džiga galvu? doma

Pats nopirku un tagad netieku gudrs :D Aigars ar šodien visādi štukoja, bet ar nezināja pateikt īsto pielietojumu :)
Pielikumi: 7827924.jpg (33.6 Kb)


Za ribalku!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv