[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs
urmaasDatums: Ceturtdiena, 27.03.2014, 16:53 | Ziņa # 151
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šī saita reģistrētajiem lietotājiem atlaides 30%, savādāk napig man to stendu apmeklēt! Pat veikalos standarta atlaide ir 15%. :D


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 10:50 | Ziņa # 152
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kopā ar žurnālu dabūju gumiju pačku :)
Es gan biju domājis, ka būs lielāks izmērs :D
Bet arī šitās ok, tumsā spīd kā zaļgani buļļa pauti :D
From April 4, 2014


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 14:06 | Ziņa # 153
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
bļe! tev paveicies (manuprāt), jo tieši tādas gribēju nopirkt uz jauno sezonu!
a man gan nepaveicās :D negribi mainīties? man ir Chunk Tail 2"



Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 14:23 | Ziņa # 154
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Varam ar dažām pamainīties :D
Tikai nezinu vai viņas var jaukt ar citām iepakojumos, vai nepazūd tā zivju smaka :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 14:44 | Ziņa # 155
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
smaka jau viņām man liekas ir vināda - mackarel
varbūt krāsa varētu pamainīties, bet es domāju, ka var arī turēt vienā...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 14:44 | Ziņa # 156
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man gan mīļākais izmērs ir 2.4


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 19:09 | Ziņa # 157
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote marti ()
bļe! tev paveicies (manuprāt), jo tieši tādas gribēju nopirkt uz jauno sezonu!
a man gan nepaveicās negribi mainīties? man ir Chunk Tail 2"

Es gan nemainītos. ;)
Tās kur Aigaram, man nekad nav strādājušas. Marti, ja tev nav kur likt bilžā redzamo gummi, tad par kādu gardu bairīti savākšu visu pačku. svilpo


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martiDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 19:50 | Ziņa # 158
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
uurmaas, ja gribēji mani samulsināt, tad tas tev nedaudz izdevās :D
un tomēr es labprātāk ar aigaru samainītu kādu daļu.
jo tomēr man ir čujs, ka tām baltajām dažās vietās ir jāstrādā.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 20:28 | Ziņa # 159
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es ar mieru. Kādas 3-4gb toč varam samainīt :)
Es tāpat šosezon te vēl taustīšos kas man patīk un kas un kā :)
Daudzveidība par sliktu nenāks ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 20:49 | Ziņa # 160
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man tie chunk tail jau bija divu veidu:

SilverPrawn


un BleedingShrimp


un diemžēl diez kā viņi neiet labi man
asiņaino garneli gan maz esmu lietojis, bet tā sudraba garnele gan sūkā.
vismas zalīdzinot ar tiogām nagoya shrimp krāsā.

bet es vienreiz paprovēju dažus baltus silikona twisterus un uz tiem bija laba atsaucība...
kādi pāris testam tik bija un visus ātri apgrauza. tāpēc ir interese par balto tiogu ;)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
quickbotDatums: Pirmdiena, 07.07.2014, 12:08 | Ziņa # 161
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Ja nevarat atrast taas baltaas gumijas, tad varu ieteikt Deglava Prismu, pats tur paneemu pacinju izmeeginaat, veel arii taadus pasus bruunus. Vieniigi saskaitat vai skaits atbilst uz iepakojuma rakstiitajam, jo bija taa, ka neemu baltos/lielos, kur uz pacinas rakstiits 5pc, manaa pacinjaa triis, saaku rakaat un tikai divaas no desmit bij piecas... paareejajaas pa 3-4.

Tik neatceros vai tie baltie bij mazaaki izmeeri, es paneemu 3.5"
 
martins_Datums: Trešdiena, 23.07.2014, 23:30 | Ziņa # 162
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Tīri tā starp citu, 6dien lejtecē atklāju sev jaunus gummīšus, jau sen bija somā mētājusies Kosadakas gummiju paciņa, nebiju pat taisījis vaļā, skatījos uz šamām dikti skeptiski. Šoreiz attaisīju, bļin, pat smird normāli un smirdēja vēl pēc 7-8 ašukiem. Karoče ielika jamās i Tiogām i Reiņiem. Arī vienīgais mēra zaņģiks bij uz tām. A cena ta kāda :) Būs jāpaķer vēl kāda pačka dažādībai un šad tad jāpārbauda, a ja nu vēl izšauj.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 22.05.2016, 19:54 | Ziņa # 163
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Spuļģīts iedeva savus kādreiz grieztos paralonus. Būs kaut kad jāpatestē, kad zandartu sezona sāksies. Savu pašu pirmo zandartu uz spini, es tieši uz paralonu arī noķēru! plaude


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AlbertsDatums: Pirmdiena, 23.05.2016, 15:57 | Ziņa # 164
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Šitie strādā, sevišķi iesmērēti ar kādu atraktoru un kamēr galīgi nepievelkās ar ūdeni! hello


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 24.05.2016, 13:20 | Ziņa # 165
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es uz šiem gan neesmu pat mēģinājis ķert! svilpo


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv