[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs
mazā_ziveDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 11:48 | Ziņa # 91
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
šodien biju veikalā, par cik esmu iesacējs šajas lietās un nereizi nēesmu džigojis nopirku 1 twisteri ar uzreiz ievērtu džiga galvu un vienu gumijas zivi kurai pats taisos ievērt džigu. Lai nu kā vēlējos pajautāt vai nēesmu iekritis un nopircis sliktas gumijas???
Pielikumi: 4171051.jpg (31.9 Kb)


Ziņojumu laboja mazā_zive - Piektdiena, 10.08.2012, 12:02
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 11:53 | Ziņa # 92
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
gumijas jau nemaz īsti nevar būt sliktas :) galvenais piemērota vieta un ticība :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eduksDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 11:57 | Ziņa # 93
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
gumijas jau nemaz īsti nevar būt sliktas :) galvenais piemērota vieta un ticība :)

Cik saprotu, tad gumiju krāsai arī mēdz būt nozīme!?...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 12:04 | Ziņa # 94
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (eduks)
Cik saprotu, tad gumiju krāsai arī mēdz būt nozīme!?

pilnīgi noteikti....bet ne cilvēkam, kas ar to tikai sāks nodarboties...iesākumam pilnīgi pietiek ar pāris dabīgiem krāsojumiem un pāris ar spilgtajām....kad sapratīsi, ka tas patīk, varēs arī sāk vilkt likumsakarības...

bet es gan uzskatu, ka rotiņš ir tas ar ko būtu jāsāk spiningot, jo uz to vismaz asarīši atsauksies, kas arī iedos pamatu "āķim lūpā", precīzākiem metieniem utt...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
mazā_ziveDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 12:06 | Ziņa # 95
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
tad jau labi, jo es vinkārši domāju ka par tik lētu naudu kā es viņas pirku var iekrist..., vēl gribēju pajautāt ko uz tādām gumijām vispār var noķert?
 
parcopiDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 12:11 | Ziņa # 96
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (mazā_zive)
vēl gribēju pajautāt ko uz tādām gumijām vispār var noķert?

Asaris, zandarts, līdaka. Zandarts jāmeklē pie grunts, asari un līdaku var izmānīt dažādos ūdens slāņos :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 12:13 | Ziņa # 97
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
bet es gan uzskatu, ka rotiņš ir tas ar ko būtu jāsāk spiningot, jo uz to vismaz asarīši atsauksies, kas arī iedos pamatu "āķim lūpā", precīzākiem metieniem utt...

Ar rotiņiem arī ir baigi jāpiešaujas - tā bija pagaidām mana pēdējā aizraušanās iekš spiningošanas. Kamēr piešaujas pie īstā vadīšanas ātruma un citām niancēm ne uzreiz sanāk. Pluss rotiņos ir tāds, ka var noķert dažādas zivju sugas, pat baltās zivis gadās...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
mazā_ziveDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 12:15 | Ziņa # 98
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Starp citu man ir viens rotiņš aizgūts no tēta drauga, bet pagaidām to vēl nēesmu izmantojis, jo nekādi netieku uz copi
 
paganels(pp)Datums: Sestdiena, 11.08.2012, 02:26 | Ziņa # 99
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (urmaas)
PP.Varam sarunāt randiņu.Tad es varētu ierādīt pēc kādiem kritērijiem es izvēlos gummi stiprināšanas veidu un pēc kādiem kritērijiem izvēlos gummi izspēli utt.Starp citu diezgan anteresnaja nodarbe.Līdz ar to katram gummi modelītim tiek piemērota visefektīvākā spēle.Tēma ir ļoooti plaša. :))

°Šito es paturešu pratā Ceru ka drīz izķepurošos no bedres,kurā esmu iekritis līdz ausīm


esmu tur,kur neķeras:).

Ziņojumu laboja paganels(pp) - Sestdiena, 11.08.2012, 02:27
 
parcopiDatums: Otrdiena, 21.08.2012, 13:11 | Ziņa # 100
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pēc Urmaas ieteikuma pārliku savas Barkley gumijas uz kustīgiem āķiem :)


Pielikumi: 8803906.jpg (53.1 Kb) · 3877945.jpg (78.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Otrdiena, 21.08.2012, 20:59 | Ziņa # 101
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 12:36 | Ziņa # 102
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tiku pie dažām jaunām gumijām priekš asariem, ar 5gr džiga galvām ar Gamakatsu āķiem :) Ar ultravieglo spiningu pašā laikā būs! :)


Pielikumi: 1448562.jpg (37.8 Kb) · 0761931.jpg (36.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kreisaisDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 13:44 | Ziņa # 103
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Uz to tārpveidīgo gumiju(vai ļoti līdzīgu) man čoms asarus labi skalda. Tikai nevis klasisku džigošanu, bet lēnām velkot pa grunti, vai kabinot pavadiņu virs svina un ar parastu āķi :)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
martiDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 14:56 | Ziņa # 104
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man ir tādi zaļganie salmo twisteri. nekāda vaina nav. toreiz kaņierī labi uz viņu gāja. tik man bija volframa džigs.
un tas tārpveidīgais varētu labi iet vietās, kur zivis pazīst ņurņikus (mazās upēs).
bet var jau būt, ka tas ņurņika veidols ir visiem plēsējiem gēnos.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 16:43 | Ziņa # 105
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
parcopi, ierosinājums džigāķus skatīties, lai tas svins, kas ir uz āķa nav pārāk izteikts, jo plēš gumiju, īpaši, ja izvēlēsies ēdamās gumijas - tad pat labāk, lai ir pliks āķis vai uztīta pītā aukla vienā kārtā, turklāt pat ne blīvā. Tvisterus un gumijas zivtiņas tiešām labāk likt uz klasiskā džigāķa, bet tārpus, vēžveidīgos u.t.t. uz čeburaškas. Sliekveidīgos/ņurņikus kā Tev tas viens labāk likt pēc metodes kā aprakstīja kreisais, vai arī uz kustīga āķa un čeburaškas, bet durot tā, ka 1/3 daļa galvas virzienā ir brīva.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv