[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs
Baltais62Datums: Ceturtdiena, 21.02.2013, 03:47 | Ziņa # 136
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 89
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Labā pusē 4 apakšējās pie pacietīgas darbošanās nošancēs ''gandrīr vienmēr"{
 
martiDatums: Ceturtdiena, 28.02.2013, 13:56 | Ziņa # 137
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
skatos šito raidījumu un... ir smagi


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
redbull88Datums: Otrdiena, 12.03.2013, 20:50 | Ziņa # 138
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 5
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
vīri esmu dillemaa elite micro jig vai microtech? kas butu labak?
 
martiDatums: Otrdiena, 12.03.2013, 21:36 | Ziņa # 139
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
divi dažādi kāti. viens ir mīksts un lēns, otrs ātrs un cietāks.
gaumes lieta. man personīgi patīk ātrākas akcijas kāti, taču zinu vairākus, kas dod priekšroku tieši micro jig.
microtech ir jaunāks modelis. par jauno sezonu gan neko nezinu iespējams, ka būs tiem pašiem kātiem jaunsas versijas un cik sapratu, tad būs vēl pavisam jauni labāki kāti, taču arī citā cenas kategorijā (ap 70-80 LVL).


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 13.03.2013, 14:24 | Ziņa # 140
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (redbull88)
vīri esmu dillemaa elite micro jig vai microtech

Man ir micro jig. Džigam gan īsti neesmu to izmantojis, bet man viņš ļoti patīk kā foreļkātiņš ja
Ja tīri džigam, tad pieļauju domu, ka labāks būs microtech.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 13.03.2013, 14:29 | Ziņa # 141
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Ja tīri džigam, tad pieļauju domu, ka labāks būs microtech.

abi divi ir mikro džiga kāti un tam arī domāti, tikai ar atšķirīgām akcijām. kuru izvēlēties ir gaumes lieta.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 13.03.2013, 14:36 | Ziņa # 142
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nezinu kam viņi tur domāti, bet tīri džigam es to micro jig nebūtu pircis :D Viņš par mīkstu :)
Šogad gan patestēšu to tieši uz micro džigu, bet speciāli tam nebūtu viņu pircis :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 11:06 | Ziņa # 143
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
esmu padarbojies ar abiem. Vairāk ar Micro Jig. Ja džigā - tad der pie ierobežotas spēļu variācijas. Pārsvarā stop&go vai atvadnojs. Tad, kad vajag asākas izspēles, tad sūdīgāk. Otrs ir cietāks un asāks. Diemžēl abi nav ļoti dzirdīgi kāti. Nereti copi nosaka pēc aoklas kustības vai veicot nākamo kustību, asars jau sēž uz āķa. Protams nav korekti salīdzināt ar Graphiteleader Finezza, jo cenas starpība ir milzīga, bet sajūtu starpība arī...

Universālāks būs Microtech. Ja mērķis mētāt mazos rotiņus - 0 - 2Nr. reti 3nr, tad var ņemt arī MicroJig.
 
paganels(pp)Datums: Sestdiena, 16.03.2013, 14:17 | Ziņa # 144
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
Diemžēl abi nav ļoti dzirdīgi kāti.

Njā,žēl,štuks par nepieciešamību bija.Tad jau labāk ar savu "dzirdīgo "mietu un samierināties ar tiem5-6g. :(


esmu tur,kur neķeras:).
 
urmaasDatums: Sestdiena, 16.03.2013, 14:20 | Ziņa # 145
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tiko bodē apčamdiju jaunās "mans" gummi.Jānogaida,lai izliek uz letes tirgošanai.Būs kādas pāris paciņas jāiepērk-dikti jau fainas izskatijās. ;)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
paganels(pp)Datums: Sestdiena, 16.03.2013, 14:37 | Ziņa # 146
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Kur tad čamdiji?Bodē aiz stūra jau pirms mēneša mans u.c sagrūda tik biezā slānī,ka man nepietiek piķis, lai sāktu iepirkties


esmu tur,kur neķeras:).

Ziņojumu laboja paganels(pp) - Sestdiena, 16.03.2013, 14:38
 
urmaasDatums: Sestdiena, 16.03.2013, 14:42 | Ziņa # 147
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (paganels(pp))
Kur tad čamdiji?Bodē aiz stūra jau pirms mēneša mans u.c sagrūda tik biezā slānī,ka man nepietiek piķis, lai sāktu iepirkties


Prērijās viss notiek 'vēlāk.Speishl dēļ gummi tak neskriešu uz metrapoli. ;)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 03.06.2013, 15:26 | Ziņa # 148
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien iepirkās nejauši divas Barkley gumijas tepat rajonā :) Šovakar arī pamēģināšu :)
Pielikumi: 1912274.jpg (36.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
anneniekucopmanisDatums: Pirmdiena, 10.06.2013, 15:23 | Ziņa # 149
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
esmu zandartiem gatavs :)

Pielikumi: 8520496.jpg (91.7 Kb)
 
JIG_LVDatums: Ceturtdiena, 27.03.2014, 14:26 | Ziņa # 150
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Izstādes “Atpūta un Sports 2014” laikā 28.03. -30.03. Ķīpsalā ielūdzam visus interesentus apmeklēt JIG.LV stendu, kurā piedāvāsim leģendārā Japānas ražotāja Bait Breath mīkstos mānekļus (ēdamās gumijas) Latvijā vēl nebijuši plašā modeļu sortimentā – FISH TAIL, FISH TAIL SHAD, TT.SHAD, BUGSY, RUSH CRAW, MICRO GRUB, CURLY GRUB, MOSYA, BeTanCo CURLY, NEEDLE, SHIFT TAIL, O-GO-KYU. I.M.P. L4 u.c. plašā visdažādāko izmēru un krāsu izvēlē.

Vēl sortimentā plašā izvēlē:

VARIVAS (Japāna) augstākās kvalitātes pītās auklas – Avani Eging Suspend, Avani Eging Milky, Avani SeaBass PE, Light Game Mebaru, Avani Light Game, Super Trout Advance MAX PE, Super Trout Advance DOUBLE CROSS PE, 100yds, HighGrade PE.

SV Fishing Lures – revolucionārie Ukrainas ražotāju fluorescējošie mikrošūpiņi Ultra-Light un foreļmakšķerēsanas cienītājiem

Volframa džiggalvas ar augstas kvalitātes MUSTAD āķiem, „čeburaškas” u.c.

Speciālās cenas izstādei Jūs patīkami pārsteigs, pie tam, KATRS, KAS IZSTĀDĒ UZRĀDĪS ŠĪ SLUDINĀJUMA IZDRUKU SAŅEMS 10% PAPILDUS ATLAIDI.

Gaidīsim Jūs JIG.LV stendā izstādē!

P.S. Lūdzu nesist par komercreklāmu, administrācijai atļauju prasīju un saņēmu :)
Pielikumi: 2644020.jpg (452.9 Kb)


BAITH BREATH, VARIVAS, SV LURES, volframs, RAINSHADOW blankas
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv