[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs
IesacejsErvīnsDatums: Pirmdiena, 20.03.2017, 18:27 | Ziņa # 226
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 109
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Biju šodien bodē nopirku dažus nieciņus ieskaitot ofsetu :D
Pielikumi: 3189874.png (524.2 Kb)


TIGHT LINES!

Ziņojumu laboja IesacejsErvīns - Pirmdiena, 20.03.2017, 18:29
 
parcopiDatums: Otrdiena, 21.03.2017, 12:20 | Ziņa # 227
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tad tik uz priekšu! Ne asakas! dance


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 12.04.2017, 11:10 | Ziņa # 228
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Noderīgi ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Trešdiena, 19.04.2017, 20:25 | Ziņa # 229
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Visi kaut ko pērk,pārsien neies jau atpalikt

Saņēmos un nokoplekteju MJ pie tam tā neplanoti ieskrēju tai bodē un tiku pie tīri labas % ja
Pielikumi: 0049965.jpg (75.4 Kb)


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 20.04.2017, 06:51 | Ziņa # 230
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Je6ka - apsveicu! Lai labi kalpo! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 20.04.2017, 21:25 | Ziņa # 231
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote je6ka ()
Visi kaut ko pērk

Pisec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Laikam jau manta laba ,ja tai lietai pieiet nopietnāk


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 20.04.2017, 22:55 | Ziņa # 232
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote J0nis ()
Laikam jau manta laba ,ja tai lietai pieiet nopietnāk

Es jau vēl pirmsākumos, te jau ir vīriņi, kas tai lietai tiešām pieiet nopietnāk un tur arī attiecīgie cipari svilpo
Šitas tāds salikums ar ko jau varot sākt izjust MJ pasauli cik es sapratu, nu tad jau sezona rādīs! zivs


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 21.04.2017, 12:24 | Ziņa # 233
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man ir vēl vienkāršāks komplektiņš, šo sezonu nomaukšu un tad jau domāšu, vai man vajag ko labāku hello
Teiksim foreļupju kātiņu es tā arī nemainu. Jā ir labāki, un krietni labāki, bet man īsti neprasās mainīt mainīšanas pēc. Tie 3-5 izbraucieni gadā un man pagaidām apmierina tas pats, ar kuru sāku :)
Redzēs kā būs ar mikrodžigu. Ir jau ar ko salīdzināt, Kasparam ir daudz feināks kātiņš un viss komplekts un šad tad, kad esam vienā laivā, es nedaudz padarbojos ar viņa komplektu. Sajūtas pavisam citas, bet šosezon vēl noteikti nodragāšu ar savu pieticīgo komplektu.....būs kāds laika posms, kad tāpat asarus pārsvarā ķeršu ar rotiņu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 27.04.2017, 12:17 | Ziņa # 234
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pēc pirmā maija, asari - lai saturas! hello
Pirmajā mēģinās tomēr zaļās ķert taada


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 27.04.2017, 13:09 | Ziņa # 235
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Pēc pirmā maija, asari - lai saturas! hello

Labais, tā neko kolekcija Nu tur bez variantiem asariem... ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 27.04.2017, 13:13 | Ziņa # 236
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Laikam jāsaņemās un man ar revīzija jāuztaisa, baigi daudz šitās paciņas sakrājušās :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 27.04.2017, 14:03 | Ziņa # 237
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote je6ka ()
Labais, tā neko kolekcija

Tā netīšām arī esmu apaudzis ar gumijās, bet tas galīgi nav daudz. Esmu redzējis tādas kaudze, ka žoklis atkarās. Man jau šitais viss vienā kastītē stāv! svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 27.04.2017, 14:04 | Ziņa # 238
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Laikam jāsaņemās un man ar revīzija jāuztaisa, baigi daudz šitās paciņas sakrājušās

Tev jau garāžā pa grīdu pat mētājās :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZorroDatums: Piektdiena, 28.04.2017, 13:29 | Ziņa # 239
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Neslikti sagatavojies esi asaru copei! ja


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
AnatolijsDatums: Trešdiena, 28.02.2018, 15:20 | Ziņa # 240
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nākamgad plānoju biežāk ar spiningu padarboties(laikam uz vecumu iet ciet) un iegādājos sev uz dzimšanas dienu cik vien var universālu spini. 2.40cm, tests 15-40gr, stingrs un samērā skanīgs. Doma ir pamētāt kādu bleķi, varbūt padžigot ar smagākiem svariem un varbūt arī kādu vobleri paraustīt. Aigars pataustīja, teica, ka ir ok. Vobleriem gan derētu īsāks, bet šis bija universālākais variants, lai pārklātu visus iespējamos variantus. Zinu, ka universālu lietu nav, bet tomēr! :D


Pielikumi: 7312831.jpg (136.6 Kb) · 9028840.jpg (74.3 Kb)


Za ribalku!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv