[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs
parcopiDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 17:00 | Ziņa # 106
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paldies par info! Es jau gan ar džigiem salīdzinoši reti, sevišķi ar tiem, kas vieglajam kātam. Mana gumiju kolekcija ir salīdzinoši niecīga. Bet ieteikumus ņemšu vērā. Teiksim jūrā uz "otvadnoi povodok" es liku vispār pašus mazākos tvisterīšus un viss notikās :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kristsKGDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 17:05 | Ziņa # 107
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
jūrā otvodnojs ir tiešām rezultatīvs turklāt kustībai palīdz straume sun viļņošanās, bet otvodnojs arī Ķīsī strādā un vēl šur tur pie konkrētiem apstākļiem.
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 17:09 | Ziņa # 108
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pirmo reiz es šādu sistēmu ieraudzīju Buļļupē. Veči lika pa diviem otvadnojiem un vilka uzreiz pa dupletiem. Pie kam uz viena āķa dabīgā ēsma(sliekas), uz otra silikons. Es pats šādi esmu darbojies jūrā un rezultatīvi, kā arī pāris reizes Mīlgrāvja kanālā. Bet tur ne tik rezultatīvi. Tur rezultatīvāk man ir izdevies variants, kad apakšā svina vietā kabinu džiga galvu uz gramiem 10-15 ar visu gumijas zivteli, bet virs tās iet pavadiņa ar krietni mazāku silikonu, bez džiga galvas - vienkārši uz āķa. Pie kam bieži vien pagrābj apakšējo, nevis to mazo gumiju. Duplets bija gan tikai pāris reizes. Bet šogad tā neesmu mēģinājis, vispār Ķīsī šogad vairāk ar dzīvajiem esmu darbojies. Tāpat arī pagājušo gadu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 17:28 | Ziņa # 109
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šitā sistēma veca, kā pati pasaule :D
bet jā, agrāk maucu virs svina divas vai trīs pavadiņas, bet ne tik garas, kā tad, ja ar vienu...kādas 15cm garas...kad kanālā parādās jūrnieks, tad dupleti, tripleti bija pilnīgi normāla parādība :)

p.s.
gribu uz Daugavu, bet nav laika aizskriet - ir viena točka kurai ap šito laiku vajag strādāt, ja vien racēji nav sačakarējuši...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kristsKGDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 18:44 | Ziņa # 110
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Zivnieks, rīt pēcpusdienā netiec?
 
mazā_ziveDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 21:59 | Ziņa # 111
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (kreisais)
bet lēnām velkot pa grunti

šādā veidā man brīvdienās pieķērās mazmēra līdacēns, diemžēl krastā pārkoda auklu, jo pavadiņu biju atstājis kastē


Ziņojumu laboja mazā_zive - Otrdiena, 04.09.2012, 22:00
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 05.09.2012, 10:11 | Ziņa # 112
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kristsKG,
ņea...piektdien agri uz kāzām jābrauc, vēl visādi brīnumi jāapdara :(


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kristsKGDatums: Trešdiena, 05.09.2012, 10:48 | Ziņa # 113
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Zivnieks, skaidrīte. Nekas. Šovakar jāaizskrien uz kādiem copes veikaliem. Jāgatavojas sestdienas mačiem Engurē... īsti nepadodas man tas ezers :( turklāt baiso vēju sola un lietu... tad jau manīs.
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 05.09.2012, 11:18 | Ziņa # 114
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jā man ar būs sestdienas rītā mači - pēc kāzu rīta mači :D kurš vairāk paspēs iztukšot no alus mučeles, kamēr tā beigusies :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kristsKGDatums: Trešdiena, 05.09.2012, 11:58 | Ziņa # 115
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
nu domāju, ka Tev konkurentu būs maz :D lieku uz Tavu uzvaru! mosh varbūt līgava vienīgi :)
 
dadziicDatums: Trešdiena, 05.09.2012, 17:41 | Ziņa # 116
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
jā man ar būs sestdienas rītā mači - pēc kāzu rīta mači :D kurš vairāk paspēs iztukšot no alus mučeles, kamēr tā beigusies :D

es sāku domāt, ka sen nevienās kāzās neesmu bijis, nu tas ir šogad... Zivnieks, Tu beidzot precēsies vai nē? Mēs tev ūziņām sametīsim kāpīti!


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 05.09.2012, 17:48 | Ziņa # 117
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (dadziic)
es sāku domāt, ka sen nevienās kāzās neesmu bijis, nu tas ir šogad... Zivnieks, Tu beidzot precēsies vai nē? Mēs tev ūziņām sametīsim kāpīti!



Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
paganels(pp)Datums: Trešdiena, 05.09.2012, 21:06 | Ziņa # 118
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Pie kam bieži vien pagrābj apakšējo, nevis to mazo gumiju.

i,divgumpiju sistēmai jāpaņem ašuks uz skaudību,apakšējā "strādā", kā konkurents,citreiz nākas izmantot gumijas kas imitē ašuku,protams arī konkurents citreiz jānotiesā.Lai ar šo sistēmu ne tik aktīvā copē ķertu dupletus nevajag steigties,bet lēnām turpināt ietīt auklu un pagaidīt otru ņēmēju,kurš noteikti seko un vēro savas sugas brāļa izdarības.Šī sistēma strādā kad ašuks mēdz kustēties.Kad sēž uz grunts un nav aktīvs labāka būs "otvodnoj pavodok" un sistēma ar slīdošo sviniņu pirms pavadas."otvodnoj pavodok" atkarībā no tā kā izgatavota strādā lielākā diapazonā no grunts ar slīdošo-neatkarīgi no tā kā izspēlēsi-atraujas no grunts nevairāk par 5cm , šīs sistēmas strādā arī Lielupē.


esmu tur,kur neķeras:).
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 08:08 | Ziņa # 119
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paganels - hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 09:17 | Ziņa # 120
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (paganels(pp))
i,divgumpiju sistēmai jāpaņem ašuks uz skaudību,apakšējā "strādā", kā konkurents,citreiz nākas izmantot gumijas kas imitē ašuku,protams arī konkurents citreiz jānotiesā.Lai ar šo sistēmu ne tik aktīvā copē ķertu dupletus nevajag steigties,bet lēnām turpināt ietīt auklu un pagaidīt otru ņēmēju,kurš noteikti seko un vēro savas sugas brāļa izdarības.Šī sistēma strādā kad ašuks mēdz kustēties.Kad sēž uz grunts un nav aktīvs labāka būs "otvodnoj pavodok" un sistēma ar slīdošo sviniņu pirms pavadas."otvodnoj pavodok" atkarībā no tā kā izgatavota strādā lielākā diapazonā no grunts ar slīdošo-neatkarīgi no tā kā izspēlēsi-atraujas no grunts nevairāk par 5cm , šīs sistēmas strādā arī Lielupē.

Paldies! Es pārāk ar gumijām neaizraujos, tāpēc esmu paspējis pārdesmit asarus uz divgumiju sistēmu tik noķert, a otvadnoi pavadok esmu mēģinājis, bet var teikt, ka bez rezultātiem... Iespējams, tur tai gumijai jābūt krutākai vai vēl kas, ko neesmu ņēmis vērā...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv