[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs
je6kaDatums: Trešdiena, 24.08.2016, 22:30 | Ziņa # 166
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Sveikiņi!
Par cik es te tādu nopietnāku attieksmi esmu aizsācis pret microjig un pamazām līdz nākamajai sezonai vajadzētu savākt jaunu komplektiņu ar kuru strādāt jau būtu patīkamāk un varbūt arī zivju realizācija būtu kaut par 3 % labāka :D Šobrīd esmu apstajies pie auklas izvēles protams(pītā), tapēc vēlējos jautāt ar kāda diametra auklām Jūs darbojaties, jo mana izvēle pagaidām būtu uz #0.4 bet baidos vai spēšu pilnvērtīgi darboties ar šādu samērā smalku auklu par cik microjigā esmu iesācējs... un jēdzīgak būtu ņemt 0.6 vai pat 0.8 svilpo Vai arī manām bažām nav pamata, ja prātīgi darbojas, un rokas piešaušana pie šādas auklas nav nekas traks un jāšāk uztraukties tikai no 0.2!?

Vienkarši varbūt kāds var nedaudz paskaidrot, kur tieši izjūtas tās nianses/fiškas piemēram starp 0.4 un 0.8 pītajai auklai uz microjig un tad es varētu izlobīt vai tās nianses man ko nozīmē un vai es ar tām tiktu galā :D Pāāldies...


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
eidisDatums: Trešdiena, 24.08.2016, 23:00 | Ziņa # 167
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 105
Reputācija: 5
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Neesmu nekāds pro microjiga lietās, bet man liekas, ja spole tiek galā ar #0.4, tad liec tik virsū. Man laikam ir #0.5, pagaidām feileru nav bijis. Spole daiwas ninja, tagad tik pievērsies esmu forelēm un tur tikai ar neilonu, vismaz pagaidām :)


Tight lines!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 25.08.2016, 08:16 | Ziņa # 168
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Galvenais uztraucies par normālu spoli, mazāk par auklu. Ja MJ tad max liec virsū #0.4, jo galvenais būs jūtība un metiena attālums, man ir daiwa legalis + varivas light game #0.3. Viens rezerves komplektiņš man ir ar daiwa ninja + intech furious WX4 #0.4, un arī viss ir kārtībā. Tā kā namīž par roku līkumu, bet par to lai spole tiek galā un auklu uzklāj smuki :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 25.08.2016, 08:23 | Ziņa # 169
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
A es nezinu!

Toties zinu, ka man aukla gandrīz beidzās uz spoles dropšota kātiņam, pie tam pašai spolei kaut kas notika pēdējā copē(sāka "prokrutkas" taisīt + dropšota stienīši beidzās un tas nozīmē, ka šodienas dienas copē ar bračku, man jāiztiek bez džiga un dropšota. Vismaz bez "micro" un tuvu "micro" noteikti! Nekas, mēģināšu ko nebūt ar raupjākiem rīkiem. dance


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 25.08.2016, 14:26 | Ziņa # 170
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
0.4 PE bez domāšanas. man, piemēram, 0.6 ir džigam līdz gramiem 12 un nemaz nevajag resnāku, tiek galā ar visu.
bija arī 0.3 pirms tam, bet tā nepatika izturības ziņā. izturībā 0.4 labi ieliek 0.3, bet metiens un čuika nav cietuši.
0.4 un 0.8 salīdzināt nevaru, jo 0.8 man nava, bet 1.0 ir uz pamata žaņu dropa/džiga kāta un ar to mēri un virsmēri tiek rauti augšā kā atrgaitas liftā. tā kā ķer tik 0.4 ciet un būs gut. tas pats hoholu intech savā cenā uz pieci ar krustu :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 25.08.2016, 14:29 | Ziņa # 171
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Kā jau mūsu žaņu bieds teica, ar auklu jātiek galā ne Tav, bet spolei. Tā kā šeit jautājums ir naudiņās nevis roku līkumā, ja, protams, tā nelien ārā pa bikšu kabatām :D
Vo, ne tikai kabatām, bet arī šitā


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Ziņojumu laboja martins_ - Ceturtdiena, 25.08.2016, 14:30
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 25.08.2016, 20:30 | Ziņa # 172
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Paldies, paldies par atsaucību! hello Pēc Jūsu rakstītā, saprotu ka vismaz domāšana +/- par šo štelli ir pareizajā virzienā, un noskatītā aukliņa augstāk rakstītajā arī pamirdzēja, tā ka viss oky doki :) Šo visu jau gatavoju pa lielam uz nākamo sezonu, visu iecerēto ar nevar iespēt uzreiz... vienkārsi laicīgi jau uz ziemu jāsaprot ko vēlos lai pa bodem šad un tad var apskatit varbūt ietrāpa uz kādu akciju. svilpo A par roku līkumu to sadaļā Kur,Kā,Uz ko :D
Neņemiet ļaunā ja uzradīsies vel kāds jautajums kādu reizi, ka nekā tam jau tas forums domāts vai ne? :)


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 26.08.2016, 08:02 | Ziņa # 173
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Easy čīzī...no septembra sākšu mikriņam īpaši pievērsties, jo gribu oktobra sākumā nostartēt Latvijas kausu, ķīsītī. Tā kā ja kas ņem sencīti un brauc ciemā - iedošu savu komplektiņu patestēt. Savāksim vēl Aigaru un Co un uz Sniķersaliņas iekurs uguni, izdzers alu un desu apēdīs alus


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Piektdiena, 26.08.2016, 13:07 | Ziņa # 174
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Zivnieks ()
uz Sniķersaliņas iekurs uguni

Spetembrī vai ta niedre jau gana sausa? :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 26.08.2016, 14:02 | Ziņa # 175
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Spetembrī vai ta niedre jau gana sausa?


Benzīns laivā vienmēr ir :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 26.08.2016, 18:02 | Ziņa # 176
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
jo gribu oktobra sākumā nostartēt Latvijas kausu, ķīsītī.
Vot gribas piedalīties, bet nekā dalībniekam. Kā soģis varētu kādā laivā ielīst. :) Tik laikam kursi jāiziet, lai par tiesnesi tiktu. :) Vot to nezinu. Pašam vairs nevelk pierādīt, ka māku zivi noķert, bet saskaitīt līdz desmit vēl protu. :D
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 29.08.2016, 08:43 | Ziņa # 177
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Boroda
Easy...nāks bik tuvāk sarunāsim, tiesneši vienmēr vajadzīgi :) Nekādus kursus nevajag, pāris sīkumi jāiegaumē un galvenais līdaku no asara atpazīt :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
sheriffDatums: Pirmdiena, 29.08.2016, 22:41 | Ziņa # 178
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Forshi ka ir interese un fans:)
 
J0nisDatums: Otrdiena, 30.08.2016, 19:58 | Ziņa # 179
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Tā kā ja kas ņem sencīti un brauc ciemā - iedošu savu komplektiņu patestēt. Savāksim vēl Aigaru un Co un uz Sniķersaliņas iekurs uguni, izdzers alu un desu apēdīs


Es jau gatavs kaut rīt :D ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 31.08.2016, 08:54 | Ziņa # 180
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote J0nis ()
Es jau gatavs kaut rīt

Ja laikapstāklis atļauj, tad es piedāvāju 10.09


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv