[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Pludiņmakšķerēšana
parcopiDatums: Ceturtdiena, 16.06.2011, 16:05 | Ziņa # 331
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Zivnieks - man viena makšķere ir tā kā uz samiem aprīkota, un arī velcei paredzētais spinings var lielas jaudas turēt, auklas arī.....varbūt varu piespēlēt, kad mēģināsi ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 16.06.2011, 16:15 | Ziņa # 332
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man to nezvēru ar rokām gribās pieveikt :D "nedaudz" uzķīlēšu bumbiņas un iešu kaujā ar tām :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
HuseensDatums: Ceturtdiena, 16.06.2011, 18:21 | Ziņa # 333
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Pamēģini pavadiņas lietā ķēdi vai trosi. dance
 
parcopiDatums: Piektdiena, 17.06.2011, 01:31 | Ziņa # 334
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šovakar aizlaidu ar Anatoliju uz Vecdaugavu. Man tas sanāca diezgan spontāni, šodien nebiju gatavojies copēt :D Anatolijs palika tur pa nakti un uz rīta copi, es gan jau esmu mājās :) Tikko sākām copēt, man mistiskā veidā nobeidzās spoles bremze, kaut spolei pirmā sezona un nav no pašām lētākajām :( Labi, ka Anatolijam bija rezerves spole līdz, savādāk man cope beigtos, pat nesākusies :)
Tātad rezultāti ir tādi, ka Anatolijam nekā prātīga nebija(tāpēc laikam vēl palika, jo grib rīt tikt pie kādas labas zivs ), bet man arī pārsvarā bija tikai sīči - ķērās tādi izmēri! taada


Bet toties tiku pie sava pirmā līņa šogad! prieks Nav jau nekāds mega, bet tomēr! prieks
41cm 1100g


Pielikumi: 4185799.jpg (55.6 Kb) · 7702594.jpg (48.8 Kb) · 4026249.jpg (49.5 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Piektdiena, 17.06.2011, 01:34 | Ziņa # 335
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Smuks līnis,uz kadas ēsmas paņēma.
 
parcopiDatums: Piektdiena, 17.06.2011, 01:36 | Ziņa # 336
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Uz strīpaino slieku. Tjipa līdzīgu kā mēslu slieka, bet dzīvo lapās, kas ar pērno zāli kopā :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Piektdiena, 17.06.2011, 09:49 | Ziņa # 337
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu skaisti ja Man te kāds stāstīja ka gumijas laivā vairāk nesēdīsies


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Piektdiena, 17.06.2011, 11:28 | Ziņa # 338
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Man te kāds stāstīja ka gumijas laivā vairāk nesēdīsies

Ne jau nesēdīšos, bet nepirkšu


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Sestdiena, 18.06.2011, 17:11 | Ziņa # 339
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
smuks liiniitis plaude


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 19.06.2011, 13:00 | Ziņa # 340
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vakar cope normāla 4 pliči no600-900 gr.Tas no 18-20.Vieta piebarota,blakus copmaņi kas sēdēja no paša rīta lomi,daudz labāki.Cope ir forša :ja:


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 19.06.2011, 13:21 | Ziņa # 341
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Smuks,Līnis.Vecdaugavā ir daudz līņu tik jāzin vietas,Es šogad uz savām vēl nēesmu bijis.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 11:50 | Ziņa # 342
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labs rīts līgo nedēļā!!!

Šo to gribās ieklabināt par sestdienas agro rīta copi...

Piektdienas vakars...tiek nolemts, ka ar čomu taisam rīta agro copi un laidīsim iekšā jau ap plkst 2:30, taču tajā pašā vakarā pienāk zvans no citiem čomiem, kam baigi gribās kādu kāršu partiju uzsist, baigi jau negribīgi, bet tomēr piekrītu, ar domu, ka gulēt jau tāpat īsti nav jēgas iet, nu ta vismaz ieraus pa kādam Bumaloram, uzsitīs kādu pokeri, kādu zolīti, un ta jau arī laidīs uz cop..vēl pirms kārtīm paspēju iemērkt iepriekšējās copes zandartus iekš Buma receptes, lai gaida rīta gaismu...tālāk feini uzsitām kārtis utt, kad vai tu re...jāiet ir no mājas ārā, bet vēl pirms tam no ledusskapja izņemu nu jau ievilkušos zanderīšus, un ar čomiem uz atvadām katrs nolokam pa pārītim baltmaizes riku komplektācijā ar svaigu zandartiņu, citron šķēlīt, un sīpolripiņ...vienkārši burvīgi...godīgi sakot, nedomāju, ka būs tik labi...jei bogu velk uz svaigām lašmaizītēm..labi pietiks retināt ledusskapja saturu jāmauc tikt pie vēl kāda kaulainā....

Katrā ziņā pozitīvi tas, ka nebija jāklausās tajā riebīgajā modinātājā, un uz garāžu jau devāmies pacilātā sajūtā, jo iekšējā balss to tik vien gribēja kā izbļaut kādu latvisku meldiņu, kājas arī gāja tik raiti, kad likās sāks tūlīt griezt kādu deju soli iekšbalss izdziedātajā ritmā...vai tu re...garāža klāt, jau iepriekšējā vakarā viss bija sariktēts, tā, ka atliek tikai pašiem iemesties un aidā... tā arī daram, par laimi no iepriekšējās copes biju nogremdējis smuku čupiņu ar vīķītēm, jo šoreiz ar tikšanu pie mailītēm tik raiti negāja - vīķītes nebija :(( bija tikai dažāda kalbira raudiņas un asarīši :)) pēc mailīšu sakacināšanas varēja doties zivīgo vietu meklējumos :)) jāpiebilst, gan, ka ATKAL smeļot maili streiku pieteica airis :DD par laimi šoreiz līdzi bija paķēries arī rezerves variants :)))

Iepriekšējās vietas zivīgo točku biju iegaumējis baigi rūpīgi un vērīgi, lai nākošo reizi viss notiktu bez liekas "kasīšanās"... tas arī savus augļus ir devis un perfekti atrodu iepriekšējās reizes vietiņu un ŠOVS var sākties :DD biju nolēmis darboties pēc iepriekšējās reizes stratēģijas un katrs apbruņojam divas pludiņmakšķeres ar raudiņām/vīķītēm...makšķeres samestas...var sākties azartiski adrenalīniskā gaidīšana :)) baigi ilgi nav jāgaida, kad viens no maniem pludiem sāk slīdēt, līdz brīdim kad, pazūd no mana redzes lauka un liekas, ka vilcējs izvēlas iemest augstākā pārnesumā un aidā...khem...jācērt...IR!!! pie kam nav nekāds ar pirkstu taisīts mazais bērns...čoms jau stāv ar tīkliņu rokās ieņēmis starta pozīciju, pēc smuka pumpējiena virs ūdens viņš parādās...jā..ļoti smuks mēriņš, balto vēderu rādīdams traucas tīkliņa virzienā, bet kas Tev deva...uztaisījis baleta cienīgu pirueti pirms paša tīkliņa āķis izspruka un prom viņš bija...atliek vien noplātīt rokas un cerēt uz nākamo. Atkal aptaisu makšķeri un aiziet...atkal tā pati makšķere sevi pieteic darbībā, un šoreiz jau pēc smukas copes tīkliņā ieveļas mēriņš :))) pēc tam vēl viens, pēc tam seko pāris zemmēri, kas amnestēti, pēc tam cope pieklust :(( čoms jau ilgi dīdās un saka mainam vietu..mainam vietu, jo šamais vēl copi nav ieraudzījis :DD es tik saku, vēl drusku jāpagaida, kaut kam te vēl ir jābūt, un ir arī - atkal mans pluds sāk skriet lielo dziļumu virzienā, ko apslāpēju ar spēju piecirtienu, ar baltu aci paskatos čoma virzienā :DD viņš, kaut arī ar griezsirdīgu aci, bet tomēr saprot, ka ir jāpaliecās pēc tīkliņa :DD nāk smuki ar dikti agresīviem rāvieniem, pat spoles bremze parāda, ka nav ierūsējusi un aizķepusi, un netālu no laivas parādās..LĪDAKA...vai, vai vai....pavadiņas ta nav :DDD lai arī taisot visādus izrāvienus, čoms ar uztveramo tīkliņu ir veiklāks un viņa savu ceļu tīkliņā atrod :)) nu var drusciņ atvilkt elpu, labu adrenalīna devu sagādāja, jo ierijusi bija ļoti konkrēti, paveicās, ka aukla no ārpuses bija ap lūpu apmetusies :))) Nu gan mainīsim vietu :)) Nonākuši jaunajā vietā, sametuši makšķeres, čoms beidzot ķer pēc kāta, jo arī viņa piedāvātajai zivtiņai kāds ir pievērsis pastiprinātu uzmanību :)) pēc labas pauzes čoms piecērt un sauc pēc tīkliņa, taču prieki bija īsi un seko norāviens...jāpiebilst, ka arī kāds mātes vārdiņš paspruka :DDD Turpinam...katrs nopūdelējam pa pāris copēm, man piesakās zemmēriņš, pēc tam atkal seko smuka cope, pēc kuras piecirtiena momentāli saku čomam, lai ķer pēc tīkliņa...šitāda pretestība šodien vēl nav justa...nāk pa pašu grunti, smagiem, bet diezgan asiem rāvieniem, iedziedās arī spolīte, bet nupat, nupat jau vajadzētu parādīties, bet nerādās :DD lēnam, piesardzīgi, bet velku vēl, kad pēkšņi ūdens virsmu savirmo spilgti oranžas spuras, kuras atkal pazūd labu gabalu zem laivas...ohooo, nevar būt, ka ašuks...turpinu vilkt, un nu jau tīkliņā iekšā tiek ASARIS :)) šīs sezonas pārliecinoši lielākais asarīts :))) čoms uztaisija bildi un gribējās šamo laist vaļā, bet sīciņā vīķe, kas rotāja āķi, šim bijis tīrais sīkums un ar visu āķi nokļuvusi...nu tur pat :DD čoms gan arī piebilst, ka tādu vaļā neļautu laist :DDD ar copi es jau esmu samērā apmierināts, vienīgi zanderīšu izmērs prasījās drusku niknāks, bet visu taču nevar gribēt, vai ne?? :))) arī čoms beidzot tiek pie smuka zandartiņa - lielākā todien :)) pēc izvilkšanas ar prieka pilnu saucienu biebilst - BEIDZOT PIRMAIS!!! :)) tālāk vēl katram pa ašukam un negulētais dara savu - pār augumu pārveļas ļoti patīkams nogurums un jādodās uz krasta pusi, diena tomēr arī pavadīta lieliski, arī zivtiņa bija salīdzinoši aktīva, tādēļ nolemjam pamest skaistos ezera plašumus līdz citai reizei :))

Ne, asakas Jums visiem!!! :)))



p.s. mazākais zanderītis ir stipri, stipri uz ņemšanas robežas, bet ja tiktu laists vaļā, tad vienīgais kur viņš nonāktu ir kaiju knābjos - sadriskāšanai :((, taču asarītis stabils 45nieks :))
Pielikumi: 4124091.jpg (40.2 Kb) · 9839282.jpg (221.8 Kb)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!

Ziņojumu laboja Zivnieks - Pirmdiena, 20.06.2011, 12:56
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 12:32 | Ziņa # 343
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Labs raksts un foršs loms. ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 14:16 | Ziņa # 344
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pats to asari redzēju, tāds man nav gadījies! taada
Apraksts kā vienmēr ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
HuseensDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:26 | Ziņa # 345
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Zivniek, ja būtu nosvēris asari tad būtu ticis parcopi.lv rekordu tabulā. :) Kaut gan nezinu vai tā rekordu tabula nav biški pamirusi. :)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv