[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Pludiņmakšķerēšana
parcopiDatums: Otrdiena, 07.06.2011, 12:05 | Ziņa # 301
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (agsis)
Vai kads vel taisa pats putras iebarosanai? Varbut var padalities receptem? Ipasi breksim

Gluži ar putrām nē, bet savā laikā diezgan eksperimentēju ar barībām. Te rakstiņš par paštaisītajām barībām!
Te ātrākā pagatavošanas recepte!
alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
agsisDatums: Otrdiena, 07.06.2011, 13:06 | Ziņa # 302
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 11
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Paldies nemsu vera. Sodien uz Igaunu breksiem. Atskaite bus.(sory -pezuda garumzimes)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 08.06.2011, 17:49 | Ziņa # 303
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es šovakar, pēc kādas stundas, došos konkursa zivs meklējumos! dance
Ceru, ka līdz tumsai vismaz vienu izdosies piemānīt :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Trešdiena, 08.06.2011, 18:01 | Ziņa # 304
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote
s šovakar, pēc kādas stundas, došos konkursa zivs meklējumos! dance
Ceru, ka līdz tumsai vismaz vienu izdosies piemānīt :D


Vai tad būs spējīgs šodien ar kādu izmānīt!? :D


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 09.06.2011, 01:03 | Ziņa # 305
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tātad atskaite! raksta
Biju Vecdaugavā pie ūdens 18:30, lēnām atritināju makšķeres, iebaroju vietu, uzliku ēsmu un iemetu pludiņu.


Sākumā uzliku uz āķa mannas kulteni un noķēru dažus ruduļus, ko liku uz otras pludiņmakšķeres, kas bija aprīkota uz līdaku. Ruduļi, ja kas, ķērās diezgan lieli, bet tā nebija mana šī vakara mērķa zivs, tāpēc paturēju mazākos, ko mainīt, bet lielākos atlaidu. Vēlāk nostellēju pludiņmakšķeri tā, lai ēsma guļ uz grunts un sāku gaidīt līni. Pa vidam mani patraucēja viens asaris un daži pliči, bet līnis kā nepieteicās, tā nepieteicās. Drīz toties parādījās līnim raksturīgi burbulīši, netālu no mana pludiņa. Drīz bija arī pirmā cope - pludiņš sāka skaisti slīdēt, bet laikam par ātru piecirtu un paliku tukšā!
Vēlāk vēl bija divas 100% līņu copes, bet abas netika realizētas. Kārtējā neveiksme! :D Konkursam nebūs ko pieteikt....pagaidām.....vismaz es tā ceru :)
Nosēdēju līdz 23:15 un devos mājās. Gan jau ;)
Pielikumi: 8831198.jpg (82.2 Kb) · 3866936.jpg (26.2 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 09.06.2011, 01:06 | Ziņa # 306
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labais!!!! hello ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 09.06.2011, 09:28 | Ziņa # 307
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es ar gribu līni !


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ljubitexDatums: Ceturtdiena, 09.06.2011, 10:46 | Ziņa # 308
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Tad jau jāiet viņš meklēt es pagajušajā gada Lucavsalā vienu dabuju


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
Johnny_BravoDatums: Ceturtdiena, 09.06.2011, 17:12 | Ziņa # 309
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Man vakar vakarā Buļļupē identisks rezultāts kā parcopi :D
Arī pasēdēju uz līņiem no laiviņas, bet bez rezultātiem. svilpo


johnny bravo
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 09.06.2011, 19:15 | Ziņa # 310
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Sazvanījos ar Anatoliju. Viņš tagad Vecdaugavā ar laiviņu. Ķer smukus ruduļus un pličus 200-300gr! ja
Bijusi viena cope uz dzīvo, bet par agru piecirta! raksta
Gan jau vakarā pateiks kā gāja :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 09.06.2011, 23:53 | Ziņa # 311
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Šovakar ar biju no 19.00-22.00 uz līņu copi.Rezūltāti kā jau visiem paigāidām pa nullēm ,bet gan jau būs.Šoreiz iebaroju ar maizi (ķieģelīts),cik esmu dzirdējis tad ir reizes kad labi nostrādājot.Pa visu laiku bija tikai viena smuka līņu cope,velkājā šurpu turpu apm 20min un tad smuki pludiņs aizgāja,bet kaut kā neizdevās piecirst.Rītvakar atkal jāiet provēt.Laiciņs vakarpusē ideāls,kad nebija tā trakā saule un aliņš ar. alus

Pielikumi: 6251066.jpg (236.4 Kb)
 
ZivinensDatums: Piektdiena, 10.06.2011, 10:47 | Ziņa # 312
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Man gan nebija pa nullēm pagājušo sestdien,šovakar ar uz vienu ezeriņu aizlaidīšu.
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 10.06.2011, 15:39 | Ziņa # 313
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vakar tiešām bija laba cope. Biju saķēris skaistus ruduļus 200-500gr, skaistus pličus līdz 400gr, bet......nebiju kārtīgi aizsējis sačoku un peldot no vietas uz vietu, visas zivis aizpeldēja savā stihijā :D No vienas puses škrobe, ka voblas nesanāks, no otras laba cope bija un tas ir pats galvenais ;)
Bija arī viena cope uz dzīvo, bet par agru piecirtu! zivs


Za ribalku!
 
ZivinensDatums: Sestdiena, 11.06.2011, 11:00 | Ziņa # 314
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Vakar cope laba,smalkāks apraksts vēlāk.
Pielikumi: 5092851.jpg (78.3 Kb)
 
ZivinensDatums: Sestdiena, 11.06.2011, 18:12 | Ziņa # 315
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tad nu smalkāka atskaite.Uz ezeru izbraucu nedaudz pēc 18.00,pēc 20 min. jau esmu uz vietas,iebaroju un riktēju copenes,bet pēkšņi manu uzmanību piesaista 2 spuru pārī smuki gozēdamies virs ūdens.Ātri sariktēju copeni,pludiņnieci 2 gr. pārmetu metri 3 pāri tai vietai kur vīdēja spuras un pavelku drusku tuvāk,ilgi nebija jāgaida kad pirmā cope,pludiņš skaisti ienirst un piecērtu,bet pēc neilgas cīņas zivs noraujas.Neko darīt,atkal uzlieku 2 jaunas sliekas un metu turpat un atkal pēc sekundēm 10 cope,piecērtu ,novirmo ūdens,mutuļi un jūtu ka ir kas normāls uzsēdies.Jau velkot pēc uzvedības saprotu ka karūsa smuka,izvelkot uz aci grami 700-800.Metu turpat un atkal tāda pat skaistule piesakās,kuru arī veiksmīgi izvelku.Tad turpat pie ašķu raga nākamais piesakās līnis,diezgan ņipri pretojās ,bet arī tiek veiksmīgi izvilkts.Un tā tas turpinājās līdz 10.00 kad braucu mājās,nemēģināju ezera devīgumu līdz galam izmantot.Mājās atvedu 9 karūsas un 3 līņus.3 karūsas zem 500 grami un kādi vairāk kā 10 zemmēra vai knapmēra līņi tika amnestēti.Laba cope dēļ tā ka staigāja negaisi riņķī,bet tā arī neuznāca.Lieliska cope.Arī aprunājoties ar čomiem kur nu katrs copējis,lomi lieliski.Puikam šodien jubileja,līņi un daļa karūsu jau nograuztas tikai tā :)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv