[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Pludiņmakšķerēšana
parcopiDatums: Ceturtdiena, 26.10.2017, 11:45 | Ziņa # 1291
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote vandambis ()
1x pieķēras viena 10-12 kg zalsvarce un tas arī viss

Tas arī viss? Cits pa visu mūžu tādu nenoķer! :D
Uztaisi maiļu makšķerīti. Viegliņš teleskopisks kāts, bez riņķiem, 0,1mm aukliņa, mazs pludiņš zem grama(nu labi grams), un mazs āķītis. Nedaudz iebaro, kaut vai ar auzu pārslām un ķer mazos bez problēmām, kamēr nav vēlss rudens. Tad gan jau rodas problēmas! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
vandambisDatums: Ceturtdiena, 26.10.2017, 14:37 | Ziņa # 1292
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Tu laikam joko?xD
Es visu laiku makskereju armijas baze liepaja aiz latvijas naftas 3 gadu laika visi zemmeri lidz man sapinkerejas aukla un es iemercu udenu makskeres galu kopa ar 25-30 cm asari tad bija tads grabiens ka es ar visu makskeri ielidoju udeni taka aukla bija sapinusies izlidu krasta un gaju atpakal un ieraudziju to manstru tad sapratu kad saja udens tilpne ir ari kkas lielaks vnk es nemaku kert parvacos uz melnupiti tad saku mest dzivas kas par lielu uz pludina uz grunts prikola pec un sogad jau ir daudz meru 4 sogad ap 6 kg 3 virs 7 un vel 2 ap 10 kg nevienu nau izdevies dabut krasta nezinu kapec bet pie krasta vnm noraujas kaut ar es vnm 1 min un pat vairak nogaidu lai ierij un piecertu tad seko neliela stivesanas ap 15 min un pie krasta vnm lidaka pagriezas un aiziet dzelme 2x viena un tapati piekeras ta aizpeldeja otra krasta palecas atpleta muti un aizgaja
Diez nakamgad siss trofejas ar varetu but tur pat?
Ta pirms 2 ned ar pie krasta aizgaja vis bija labi spole noreguleta aukla nostiepta bet pie krasta ieraugot mani pagriezas un uzsita un aizgaja dzelme.
Sodien 2 h laika sakeru kaudzi ar asariem viens bija tikai ap 10 ko ar peldinaju 2 h bet neka.
Diez upe kas ir 3 vai 4 metrus plata labak kert vairak pa vidu vai pie malam?


vandambis
 
JonisDatums: Svētdiena, 29.10.2017, 14:04 | Ziņa # 1293
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 24
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Piegdien pabiju Burtniekā, bet ar sev neierastu metodi....pludiņu. Doma bija pasēdēt uz dzīvo. Tā kā iepriekšējā vakarā nedzudz pacūkājāmies ar "cepumu", tad nu aizbraucu tikai īsi pirms 10. Apmērām stundu nočakarējos lai vispār tiktu ezerā. Bauņu kanāls redziet ir aizsalis ar tādu 3cm ledu (dažiem laivas arī iesalušas). Beigās kaut kā tiku līdz ūdenim un arī līdz Salacas mutei. Sāku ar ēsmas zivtiņu ķeršanu....nebija tik viegli....mazi ķīsīši un lielas raudas (~300g). Tā arī pačakarējos pāris stundas. Uz dzīvo neredzēju nevienu copi. Atsalu kā prusaks....tā ir ka foršā laikā ir nepiemērots apģērbs. Saostijos svaigu, vēsu gaisu un vienalga apmierināts. dance


Ķeram "savu" zivi
 
Johnny_BravoDatums: Pirmdiena, 30.10.2017, 07:35 | Ziņa # 1294
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote Jonis ()
mazi ķīsīši un lielas raudas

Tad jau tiešām smukas raudas ķērās! taada


johnny bravo
 
vandambisDatums: Ceturtdiena, 02.11.2017, 19:06 | Ziņa # 1295
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sodien liepaja cope tada vesa un kutra 3 asarisi un viena lidaka


vandambis
 
ZorroDatums: Piektdiena, 03.11.2017, 07:27 | Ziņa # 1296
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Liepājas ezerā? Kanālā? Kas vispār notiek tajā galā pašlaik? Citus rudeņus dikti skaisti asari kanālos un ezerā...


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
vandambisDatums: Piektdiena, 03.11.2017, 22:50 | Ziņa # 1297
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Tākā todien kanālā nekā diža nebija aizbraucu uz melnupīti ar visām mazajām saķēru 6 milzīgus asarus un trāpijas 1 zemēra lidaka un viena 8 .ritā atkal būs jaaizripo uz upiti jamēģina izvilināt kas lielāks ārā.
Diez līdakas vēl jo projām pieturas pie savam vietām par cik dazada lieluma asarus var salasit pa visu upi vismaz taja posma kur es makskereju


vandambis
 
AnatolijsDatums: Trešdiena, 08.11.2017, 18:50 | Ziņa # 1298
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien biju pretī "Molam", tur pa tiem ragiem dzīvojos. Pa piecām stundām neviena cope :D
Rīt braukšu uz Buļļupi, ja tas pats būs, tad atkal kādu laiku jāmet miers copei! dance


Za ribalku!
 
AlbertsDatums: Ceturtdiena, 09.11.2017, 08:51 | Ziņa # 1299
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Quote Anatolijs ()
Rīt braukšu uz Buļļupi, ja tas pats būs, tad atkal kādu laiku jāmet miers copei!

Nu tad ne asakas, savādāk mums te vienīgais pludiņnieks vairs neies copēt, tā nevar! dance


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 10.11.2017, 12:10 | Ziņa # 1300
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pēdējā brīdī pamainīju plānus un aizbraucu vakar uz Juglu, nevis Buļļupi. Un paliku ļoti apmierināts. Saķēru pāri 2kg baltās zivis. Pārsvarā raudas, lielākās ap 150gr! hello


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 20.11.2017, 13:48 | Ziņa # 1301
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Biju vēl pāris reizes Juglā. Raudas joprojām ķeras raiti! ja


Za ribalku!
 
vandambisDatums: Ceturtdiena, 07.12.2017, 18:07 | Ziņa # 1302
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Nu sveiki kas vēl aktīvi,vakar,šodien aizgāju pacopēt savā mīļākajā upē vakar pa visu upes posmu izpeldināju savu pludinu nevienas copes sāku jau domāt ka zivis visas uz ziemu jūrā aizgājušas,tā šodien izdomāju turpināt savu ekskursiju pa upes krastu līdz atkal uzdūros dzilam posmam kur arī sāka copēt tā izdomāju iemest ar uz dzīvo un uzreiz pludiņš pazuda zem ūdens pagaidiju kādas 5 minūtes domāju ka varbūt dzīvā parāvusi zem ūdens kā nekā palielu asari atkal joka pēc uzliku tada skatos kkadi aizdomigi liels burbuļu aplis parādījies virs ūdens tāpat kā pagaišreiz kad pieķērās milzene tā nu es kārtīgi piecērtu tāda sajūta kā baļķī piecirstu lēnām velku šurpu nekāda pretestība neseko domājū jā drosi vien tomēr baļķis pievelku metru atālumā nē par brīnumu mana milzene nu grasos so pratīgi paemt pēkšņi satrakojās atver savus žokļus un atkal projām ir,jau 5 vai 6 x kad man sitādas lidakas pāri pa 12 kg aiziet un vnm viens un tas pats scenārijs pie paša krasta vnm aiziet šoreiz aķis ar 3 žuburiem vis kā nākas bija spole noregulēta nesaprotu kā viņas noraujas varbūt kāds kko vaR ieteikt ?varbūt vēl kādam ir šāda problēma?Ar mazākām tā tikai paris x ir gadījies tās līdz pat žaunām ierij.vasarā viena lielā 3x sagragrāba karūsu un vnk vizināja vinu apkārt pēdejo x gaidiju 10 min kad beigs peldēt apkārt pa upi un apstāsies un tad piecirtu tāpat norāva tikai zivtiņu un viss,varbūt tās lielās mani redz upes krastā un vienkārši neierij to aķi bet gaida kad noraus to zivi ?


vandambis
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 07.12.2017, 18:10 | Ziņa # 1303
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu beidz, ja redzētu, tad neņemtu. Kur tu karini mailei āķi un cik lielu? Manā skatījumā Tev āķis par mazu.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
vandambisDatums: Ceturtdiena, 07.12.2017, 18:56 | Ziņa # 1304
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Ka gan vel lai izskaidro sito vizinasanu apkart,es kabinu aiz muguras akis ir pietiekos nr nemaku tekt bet aptuveni tejakarotes izmera,es jau saku palikt dusmigs es jau zinu 4 vietas kur dzivo tuvuma lidakas virs 10 kg xD


vandambis
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 08.12.2017, 09:19 | Ziņa # 1305
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ja maile ir paņemta, tad arī āķis ir viņai mutē. Līdaka standartā uzbrūk šķērsām upurim, līdz ar to āķis tāpat viņai kaut kur trāpīs, ja tas ir mugurā. Iesaku pamēģināt lielāku āķi, ja izmanto lielākas mailes.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv