[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Pludiņmakšķerēšana
vandambisDatums: Piektdiena, 08.12.2017, 15:04 | Ziņa # 1306
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
es sodien pats ieraudziju kas par problēmu,viss stāsts tas pats kas vakar atkal nokēru 20 cm asari iemetu lidaka pagrābj lēnām vizinās apkārt knapi noturos nepiecirst,tāpēc lai nebutu sevi jāmoka panemu otru makskeri un eju patvarstīt atkal asarus nokeru 3 tādus milzigus asarus skatos au 20 min pagājusas ,skatos neredzu pludinnu atreguleju uz minimalako pretestibu spoli un uztinu auklu skatos tā lidaka metru no manis žļambā asari kas vēl aizvien ir dzivs un izpletis savu lielo muguras spuru nelauj sevi norīt,skats bija labs,labi ka klusam piegāju,tiesa akis bija vinai mutē knapi kapi tgt skaidrs kāpēc vnm noraujas,vnk asaris ir pārāk dzīvēlīgs un liels ar visu lielo spuru lai tā lidaka vinu atri varētu norit,sitais varētu būt istais iemesls kāpēc vinas man aiziet jo visas copes vnm ir biusas uz lieliem asariem kas joka pec iemesti papeldēties tādas vietās kas skiet nez kāpēc intresantas joka pec,1x pat 10 cm nnokrasta panema asari bez pavadas kad pinkereju vala pavadu jo riktigi sametas raviens ar bija tads ka gandriz ar seju pa zem un vis zob pa zem bet tur es nez kas tas bija jo parāva 30 cm asri tā itkā es nez kas tur apakšā bija 2x nemaz nemeginaju nokert to pasu xD
isuma tgt vjg palielu esmas zivi kas nau asaris un zivs bus kabatā izklausas jau vienkārši ,bet saja upē 1x tik gadijas 1 baltā uz 20 cm nez kā lai dabon tgt tās baltās xD ir varianti?
intresanti ka uz karusām lielās lidakas nevisai keras ari uz citām baltājām tā mazāk,intresantākais ir tas ka viņas diezgan agresivi uzbruk tiesi asariem,tāpēc man patik sakert asarus vasarā gar zālēm tiesa ap 7 cm un tad vis ir zaibis uz katru asari pa lidakai.ja gadas lielaks un ir 2 makskeres tad iemetu tālāka kkāda acis kritosa vieta 2 vai 3 m nokrasta un pagaidam neesu vilies jo izjutas cinoties ar tadu zivi ir labas xD


vandambis
 
vandambisDatums: Piektdiena, 08.12.2017, 15:05 | Ziņa # 1307
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
tad kad nokersu iemetisu bildi kāda si izskatās.
kā vispar ar karusām sitādā laikā var iedabūt murdā kkādā veidā?


vandambis
 
parcopiDatums: Sestdiena, 09.12.2017, 16:05 | Ziņa # 1308
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Karūsu dīķī var. Var ar parasto maiļu smeļamo, var ar metamo un var arī ar "televizoru" hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
vandambisDatums: Pirmdiena, 11.12.2017, 12:25 | Ziņa # 1309
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Bus japamēģina itkā murdā gāja kautkādas pirms mēneša bet nevarēja atstāt ilgi slāpa nost un arī peldēja ārā,turklāt tas karūsu dikis ir savienots ar manu upi kad udens satek no visam pusem atveras sluzas un udens ieetek melnupē lidz ar to manuprat sanāk ka es neparkāpju makskeresanas notekumus .labi cerams ka vinas vel negulēs un ka upe vel neaizsals


vandambis
 
vandambisDatums: Otrdiena, 12.12.2017, 19:16 | Ziņa # 1310
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
sveiki,taka ka es visu laiku esu biis dunduks un nekad neesu skatijies uz testie sodien salauzu spici makskerei metot lielu asari ap plaukstas lielumu,es te ta secinu ja tests 20 grami jau ar sadu atieksmi izvilka tik igi tad kadu testa fideri vai juras makskeri man vajag ir divi varianti fideris 160 tests vai juras ar 500 kuru jus ieteiktu?
es jau sliecos uz testu 500 taka ir doma nokert kadu karpu,samu lidaku.
bet drosi vien spice bus stiva un nekadas jutigas copes man neredzet piemeram karusas copii vai asara kas pratigi panem un minimali tik pakustas,zvaninu kabinasana liekas kaitinosa.


vandambis
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 13.12.2017, 09:46 | Ziņa # 1311
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu...ja gribi skatīties copes uz kātu tad TIKAI un vienīgi fīderis. Un to pašu fīderi vari izmantot arī līdakai, karpai utt...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 13.12.2017, 14:16 | Ziņa # 1312
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote vandambis ()
sliecos uz testu 500

Šaubos vai tādi vispār ir LV. Un, ja ir, tad būs riktīgi slotas kāti okeāna copei.
Testam vajag pievērst uzmanību - piemēram, 5-15gr teleskops derēs tikai pludam un uz dzīvo ar to nevajadzētu copēt, bet jau līdz 50-80gr mierīgi un izmantot kā grunteni arī. Ja svars pārsniedz testu, vajag mest ar jūtām. Man pašam džiga spinis ir vieglās klases, līdz 15laikam, vai pat līdz 12. Bet 22gr+māneklis piedomājot lietoju šad tad.
Fīderis gruntenei ir ļoti labs, gan jau derēs arī karpām, bet tad jāpērk heavy klases ar testu pāri 100gr. Būs arī labs kā jūras kāts butēm. Bet copei uz dzīvo es fīderi nelietotu. Pirmkārt par garu un otrs ir tas, ka piecirtiens ar to īsti nesanāks kā gribētos. Par ar heavy klases fīderi. Uz dzīvo tomēr prasās ass un straujš piecirtiens. Bet tās ir tikai manas domas. Nepretendēju uz absolūto patiesību.
Tīri copei uz dzīvo man pilnībā apmierina Salmo Taifun lētā gala stiklašķiedras spiņi ar testu līdz 60gr, līdz 40gr. Skatoties uz cik lielām mailēm gribās ķert un garums maksimums trīs metri. Labāk pat 2.70m. Bet tās ir atkal tikai manas personīgās domas! Ne asakas! zivs


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
vandambisDatums: Trešdiena, 13.12.2017, 20:37 | Ziņa # 1313
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
aizgaju paskatijos ka dzive ir nacas izveleties spiningu 2,10 m ar testu 200 un spice ar bija normala ja kartigi skatisies asariti ar redzes un tas 500 bija tik cietaks pa koka zaru ja godigi.tikai jacer ka nau baigi dulkaina grunte un bebri atkal nau sastiepusi savus noladetos ziemas krajumus zem udens ta gan varetu but problema.ieprieksejo makskeres spici ar primitivi smiekligi sataisiju bet vismaz iemest vares.
es visu lauku esu metis ar izjutu tapec pa testiem vispar biju aizmirsis lidz 1 salauzu uz pusem ta pa 5 eiro tas jau strunts un tgt kad nolauzu spici milakajai makskerei tad jau saku domat ka vajadzetu pasaudzet to kas pasam erts un dargs nez kapec man neviena makskere nau biusi garaka pa 2,40 garakas liekas neparocigas un metieni nesanak tur kur vajag aimetu vai pa tuvu vai vispar 20 m talak zaros xD ar isam ir kka loti erti galvenais savus 25 vai 30 metrus aizmest.lab paldies pa info diezgan noderigi ganjau rita atkal rakstisu ka esu kkur sapinies,a varbut kads zina kapec ataisot man aukla citreiz pati sametas barda kaut tiko uztita sita 3x gadijas pusi no 100 imetu ara sodien kadreiz ta nebija varbut nepareizi uztinu?


vandambis
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 14.12.2017, 09:06 | Ziņa # 1314
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tur iemesli var būt dažādi, iespējams esi pārāk daudz auklu satinis, iespējams aukla savērpta - velkot tāpati dzīvā var iet kā propellers un savērpt auklu, ja nav kvalitatīvi griezuļi, bet visticamākais, ka nestrādā auklas uztinējrullītis.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
vandambisDatums: Ceturtdiena, 14.12.2017, 10:08 | Ziņa # 1315
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
A tgt skaidrs kpc,par daudz uztinu un esma reizem iet ka propelers javelk lenak ara lai ta nau,savadak jadoma kur likt to auklu parasti nemedzu atstat veselu mudzekli ar auklu zale pie upem vienreiz atradu gulbenu satinusos aukla nabags bija sagriezies ta sapinies ka veselu pus h pinkereju vala kad laidu briviba gandriz biete dabuju no vecakiem xD
tapec vainu savacu vai ja galigi negribas vakt tad sadedzinu visu kas deg lai nebutu cuku stalis un dzivniekiem nebutu jacies.drosi vien katram ar ir gadijies aizkerties aiz kadas vecas auklas kas nomesta zeme.


vandambis
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 22.03.2018, 08:39 | Ziņa # 1316
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Dikti gribās pludiņu pamērcēt, nevar vairs pavasari sagaidīt! svilpo


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 12.04.2018, 10:35 | Ziņa # 1317
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Esmu atklājis sezonu ar pludiņu. Pagaidām gan palielīties nav ar ko! chukle


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Sestdiena, 14.04.2018, 07:19 | Ziņa # 1318
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vakar biju Vecdaugavā. Vienīgiem, kas labi copēja - bija kazragi! :D


Za ribalku!
 
julyDatums: Svētdiena, 15.04.2018, 20:22 | Ziņa # 1319
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 180
Reputācija: 24
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Drusku pacopeju $odien ruduli bija smuki!

$IMAGE1$

Pielikumi: 8130559.jpg (235.4 Kb)


рыбалкой больна !
 
julyDatums: Svētdiena, 15.04.2018, 20:23 | Ziņa # 1320
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 180
Reputācija: 24
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
dance

Pielikumi: 8144190.jpg (168.2 Kb)


рыбалкой больна !
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv