[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Ierosinājumi un lūgumi
parcopiDatums: Ceturtdiena, 23.06.2011, 12:56 | Ziņa # 61
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kambala - paskaties šeit! Ja regulāri atzīmē, ko esi izlasījis, tad pie jauniem ierakstiem tēmā parādās zaļš rāmītis :) Kad atver konkrēto sadaļu, tad iekšā sadaļās ar ķeksīti ir atzīmētas apakšsadaļas, kurās ir jauni ieraksti, tāpēc visu var pārskatīt :)
Šādi:

Par otru ierosinājumu, nezinu vai uz šīs bāzes ko tādu var panākt, bet var izmantot iespēju "paziņot uz e-pastu par atbildēm" . Ja pie konkrētās tēmas to ieķeksē, tad ja būs jauni ieraksti, nāks paziņojums uz e-pastu. Inbox gan nestrādā. Serverim ar to ir problēmas, vislabāk e-pasts ar .com beigās. Piemēram gmail.com :)
Pielikumi: 4349631.gif (0.4 Kb) · 4414260.jpg (98.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 20.07.2011, 17:34 | Ziņa # 62
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ko nozīmē Lasīt PV?


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 20.07.2011, 17:35 | Ziņa # 63
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
droši nezinu, bet pieļauju - lasīt privātu vēstuli. taada


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
jutrixDatums: Trešdiena, 20.07.2011, 17:37 | Ziņa # 64
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
droši nezinu, bet pieļauju - lasīt privātu vēstuli.

Trāpīts 10niekā! :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 20.07.2011, 18:39 | Ziņa # 65
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bet man uzrādās Lasīt PV(0) un uz profīla mirgo sarkans,bet vēstules rāda saņemtās 0,izsūtītās 0.Gan jau parcopi apskaidros.Paldies


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
sheriffDatums: Trešdiena, 20.07.2011, 20:29 | Ziņa # 66
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
1. Vajadzētu uztaisīt pārskatamāku jauno tēmu un atbilžu esamību foruma pavedienos. Vai nu pievienojot karodziņu vai ko citu pie pavediena kurā ir jauns ieraksts, jo patlaban ir jāskatās pēc datuma.

Par otru ierosinājumu, nezinu vai uz šīs bāzes ko tādu var panākt, bet var izmantot iespēju "paziņot uz e-pastu par atbildēm" . Ja pie konkrētās tēmas to ieķeksē, tad ja būs jauni ieraksti, nāks paziņojums uz e-pastu. Inbox gan nestrādā. Serverim ar to ir problēmas, vislabāk e-pasts ar .com beigās. Piemēram gmail.com :)

ES tieshi taa arii daru, man naak uz e-pastu ka jauna zinja, sadaljaa kuraa esmu iekekseejis, un naV lieki jaapmeklee forums:)


Ziņojumu laboja sheriff - Trešdiena, 20.07.2011, 20:30
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 21.07.2011, 16:11 | Ziņa # 67
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Spulgits - Informācija par privāto vēstuli parādās mazā lodziņā, lai kurā lapas sadaļā Tu arī būtu :)


Vēl var redzēt zem profila cik privātās vēstules ir :)


Un nospiežot uz lasīt PV, var izlasīt visas privātās vēstules. Kāpēc Tev mirgo, ja vēstules nav, es tiešām nezinu doma
Pielikumi: 7305295.jpg (52.0 Kb) · 8384890.jpg (21.6 Kb) · 5460513.jpg (80.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
KambalaDatums: Pirmdiena, 25.07.2011, 11:00 | Ziņa # 68
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 28
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Man tomēr kaut kas īsti nestrādā....
Piemēram tēma Pludiņmakšķerēšana ir ar zaļu rāmīti, ieeju izlasu jaunās ziņas, bet zaļais rāmītis nepazūd.
 
parcopiDatums: Otrdiena, 26.07.2011, 14:50 | Ziņa # 69
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kambala - zem foruma ir tāda lieta, ka var atzīmēt visu kā izlasītu, tad visi zaļie rāmīši pazudīs. Izlasi visu, kas interesē, tad nospied "atzīmēt visu kā izlasītu" un nākamreiz zaļie rāmīši būs tikai tur, kur ir jauni ieraksti. :)


Vēl virs foruma ir "Jauni komentāri" un nospiežot to - var redzēt visus jaunākos ierakstus forumā :)
Pielikumi: 6366677.jpg (11.8 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
sheriffDatums: Ceturtdiena, 18.08.2011, 12:01 | Ziņa # 70
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Heisaa!
Mums te parasti grozās visādi gudrinieki:)
Interese ir par majas lapas savešanu kārtībā!
Ko vajag labot ir zinams, lapa krievu valodā!
Ja ir varētaji/gribētaji uz haltūru, gaidu PM!
SHERIFF
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 21:16 | Ziņa # 71
Grupa: Dzēstās
Iesaku palasīt Hemingveju.))) Un iesaku portālam akceptēt manu it īpaši sevišķo pārlūkprogrammu. Es izvēlos, ko vēlos. Novāciet to sūdu labajā apakšējā stūrī.
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 21:21 | Ziņa # 72
Grupa: Dzēstās
Lūgums.
Novākt to riebīgo uzrakstu ar prasību nomainīt pārlūkprogrammu.
Ja ne, tad likvidējos šajā vietā.
Tā, manuprāt ir totāla nekaunība, kas nav saistīta ar copi.
Ja portāls ir problemātisks visai tautai, tad nu i...
 
vieplisDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 21:32 | Ziņa # 73
Forelists
Grupa: Savējie
Komentāri: 309
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Boroda, tu DOS vidē darbojies? :D
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 21:35 | Ziņa # 74
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kas tad ir Bārdiņ, mājās sēdēdams tāds īgns palicies :D laikam brīvdienās vajadzēs ar vienu maziņo ciemos aiziet :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
vieplisDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 21:38 | Ziņa # 75
Forelists
Grupa: Savējie
Komentāri: 309
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Zivniek, man ir aizdoma, ka Bārda beidzot ir ticis pie klunkšķa. Bet gaidītās labsajūtas vietā saķēris sadugumu. :D
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Ierosinājumi un lūgumi (Vieta, kur rakstīt lūgumus un ierosinājumus :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv