[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Makšķernieku stāsti (Par to, par ko stāstot neviens netic :))
Makšķernieku stāsti
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 01:03 | Ziņa # 16
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
šo es biju dzirdējis, bet tāpat izlasīju ar baudu un piedzīvoju Tavus piedzīvojumus, pat vairāk, kā tad, kad stāstīji dzīvajā.......Tev sanāk rakstīt! ;) Super! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
vienkāršaisDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 01:05 | Ziņa # 17
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote Zivnieks ()
šovakar ēdot kūpinātus ašukus un dzerot aliņu, piezagās rakstisks garastāvoklis :) tad nu uzrakstīšu to, ko daudz jau ir


Tu savam tēvam esi labs di...rsējs padevies prieks


Kurš putniņš agri ceļas, agri visus izbesī.
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 01:49 | Ziņa # 18
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vienkāršais
es taču teicu...neticīgajiem tālāk nelasīt :D
bet īstenībā pēc šāda piedzīvojuma ir 2 leitas ko nožēlot -
1) tas ka nav gopro kameras ko uz galvas uzmaukt...un arī ne tāpēc lai kādam kaut ko parādītu, vai pierādītu, bet lai pašam būtu iespēja tajās emocijās piedalīties vēl un vēl..zinu, ka šo visu es nekad neaizmirsīšu, bet tomēr to visu redzēt tagad vēlreiz būtu skaisti :)
2) tas, ka laivā nav gafa...būtu tas, viņu viennozīmīgi būtu izlvilcis...jā, varbūt, nebija lemts, bet...tā bija mana mūža zivs un ir milzīga varbūtība, ka vairs nekad, neko līdzīgu pavilkt nebūs iespējams...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 09:11 | Ziņa # 19
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es savu mūža zivi vaigā pat neesmu skatījis. Trīs reizes ir ņēmušas riktīgi lielās, bet nevienā gadījumā es pat tik tuvu neesmu dabūjis, lai apskatītu. Toties baigi iespiedies atmiņā, kā kopā ar kolēģi samos bijām un viņš toreiz noķēra iespējams, ka savu mūža samu , 57kg un 2,07m vērtē. To momentu, kad sams parādījās virspusē, pie laivas - es laikam nekad neaizmirsīšu! Es vienkārši ah**ņel! izbrins Likās, kā vispār tāds montrs var būt, laivas garumā gandrīz un kā to iecelt laivā. Kad sams jau bija laivā, pat man rokas drebēja un prieks kolēģa sejā bija tik neviltots, ka to gadījumu grūti aizmirst. Domāju, līdzīgi ir Zivniekam un, ja vēl iznākums būtu cits....
Bet vispār pozitīvas emocijas un prieku man mēdz sagādāt arī pavisam nelielas zivteles. Neaizmirstamus brīžus mēdz sagātāt līdakas ar savām svecītēm, foreles izskriešana no slēpņa, darbošanās seklumā, kad var manīts zivs iznācienu u.t.t. Pirmā mazā forelīte, kas skrēja pakaļ manam rotiņam, kad pirmo reizi biju ar Kapraci forelēs, man arī ir iespiedusies atmiņā. Emocijas bija spēcīgas un iespējams, ka tieši tas bija tas brīdis, kad man iepatikās foreļu cope! ja
Lai vai kā ar trofejām, bet par labām emocijām, kas iegūtas iegūtas copējot - es paceļu šo virtuālo alus kausu! Visiem tikai pozitīvo! alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kotuDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 17:51 | Ziņa # 20
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 25
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Zivnieks, grūti, jau ir tādam stāstam noticēt, bet nav jau arī iemesla neticēt,

novēlu Tev, lai nākamreiz izdodas viņu dabūt laivā, nevis otrādi, kā šoreiz :D

Ne, asakas! alus
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 22:22 | Ziņa # 21
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote vienkāršais ()
Tu savam tēvam esi labs di...rsējs padevies

Zivnieks mums nav di...rsējs ,viņš ir Dainu tēvs :) ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 17:24 | Ziņa # 22
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nav gluži makšķerēšanas stāsti, bet iz vēstures tas ir un ar šāda veida makšķerēšanu nodarbojos 13.gadus :)
Ja kas, tas tumšais, foršais un tievais esmu es :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 18:02 | Ziņa # 23
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kur tie laiki :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 18:16 | Ziņa # 24
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aigar, nākamajā pasācienā Tev būs jāparāda cik daudz Tu atceries no šitā :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 18:26 | Ziņa # 25
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Aigar, nākamajā pasācienā Tev būs jāparāda cik daudz Tu atceries no šitā

nene
Atceros jau vēl diezgan daudz, jo līdz automātiskumam daudz kas tika iedzīts, bet tagad tas izskatītos ļoti komiski, ka es ar savu riepu mēģinātu ko tādu darīt. Uz ko tādu neparakstos pat savējo kompaškā :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 18:50 | Ziņa # 26
Grupa: Dzēstās
Quote parcopi ()
Ja kas, tas tumšais, foršais un tievais esmu es :D

Kā tie gadalaiki skrien... :D
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 18:52 | Ziņa # 27
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Kā tie gadalaiki skrien... :D

....gadi skrien kā stirnas.... :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 18:59 | Ziņa # 28
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jā, nu mans ir šokā super !!!


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
martiDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 23:50 | Ziņa # 29
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vov! man trūkst vārdu :D
alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 11.03.2014, 00:04 | Ziņa # 30
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tagad grūti iedomāties 5reizes nedēļā treniņus pa vairākām stundām un gandrīz katru nedēļas nogali kādas sacensības, bet toreiz tā bija ikdiena :D
Vasaras sezona tik tāda brīvāka bija, tad arī laiks copei atradās :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Makšķernieku stāsti (Par to, par ko stāstot neviens netic :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv