[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 2 no 4«1234»
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Makšķernieku stāsti (Par to, par ko stāstot neviens netic :))
Makšķernieku stāsti
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 00:51 | Ziņa # 16
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 2979
Reputācija: 28
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šovakar ēdot kūpinātus ašukus un dzerot aliņu, piezagās rakstisks garastāvoklis :) tad nu uzrakstīšu to, ko daudz jau ir dzirdējuši no manis, vai no citiem, jo šis stāsts kā sapratu apskrēja riņķī ļoti daudz kur :)
uzreiz varu pateikt, ka neticīgie, tie, kas domā, ka esmu *irsējs, tiem kam liekas, ka sekojošais būs piepušķojums vai kā citādi, tālāk var nelasīt :D
tātad, kā bija patiesībā :)
viss notikās Ķīšezerā, kaut kad septembra beigās. Ja nemaldos, tad 28.septembrī bija Latvijas kauss spiningošanā, tātad kaut kad neilgi pirms tam, jo aktīvi trennējos, meklēju vietas priekš mačiem. Ar mākslīgo ēsmu vairākas dienas pēc kārtas potenciālās vietas tika apsekotas ar dažādām sekmēm, tādēļ nolēmu, ka vienu rītu ziedošu to pašu vietu apsekošanai ar dzīvo ēsmu, tikai tamdēļ, lai pārliecinātos, ka tur zivs ir, tikai jāizdomā kā to paņemt mačos ar mākslīgo ēsmu.
Rīts iesākās daudzsološi tikai tajā ziņā vien, ka veiksmīgi un ātri sasmēlu dzīvās zivtiņas, tāpēc jau ļoti laicīgi, ja nemaldos pirms saules lēkta, jau biju sasniedzis pirmo ieplānoto galamērķi. Sametu divas makšķeras ar dzīvajiem draiskuļiem, pats pieķēros mikrodžigam (jā, jā, zinu...brakars nolāpīts :D ) kaut gan arī nosacīti, jo ja atmiņa neviļ, tad vienlaicīgi vairāk par divām makšķerēm ūdenī neatradās, jo redz copēja :D copēja gan asari, smuki, bet tikai asari... kad jau kādi 3 vai 4 bija paspējuši savas indīgās spuras ielaist man rokās, sekoja arī copīte uz mikrodžiga...BEIDZOT!!! pa lielam tas arī bija tas, kas jāpierāda...pēc visai ilgas un skaistas cīņas, laivā iesmēlu skaistu mēra zandartu un jutos visai gandarīts :) uz dzīvajām copes sekoja viena otrai, kas nozīmēja tikai to, ka apakšā zivju ir dakuja un vēl drusku, tikai ne sūda nevar izdomāt kādu mākslīgo brīnumu viņām piedāvāt, lai mačos viss būtu kārtībā. Drīz blakus parādījās vēl viena laiva, kas bija mani komandas biedri...izstāstiju kas un kā, un šamie mēģināja pierādīt, ka ar mākslīgo tik un tā var izdarīt visu :D ne sūda :D šamie laikam tika pie pāris asariem, kamēr uz dzīvo es izcēlu 2 zandartus pēc kārtas, pie kam viens 3 kg ar kapeikām vērtē :) pēkšņi uzrodās vēl viena laiva, kas ir konkurenti, pļac :D a man pazūd abi pludi...a ko tagad darīt? :D parādīt konkurentiem to, ka te ir smuki zandarti, laikam būtu stulbākais ko izdarīt, tamdēļ neko nepiecērtu, bet vienkārši velku ārā, izliekos spiningojam :) tādā veidā klusiņām ieceļu vēl vienu mēra zandartu un ķeros klāt otrajai makšķerei, a tur galā vēl viens, pie kam baigais skaistulis :) skatos, ka konkurents ir izmetis enkuru un skatās ko daru...pēkšņi ideja ašā :D sāku tvičot :D iedomājieties vai jūs kādreiz esat mēģinājuši atbrīvoties no zandarta, kas jau ir galā un ir vismaz 2-3 kg vērtē? :D es to darīju un man tas izdevās :) tad sapratu, ka vairs nav ko un laidos projām, lai neviens neko citu vairāk tā arī nepamana...
Turpinājums vairs nebūtu tik interesants, jo apsekoju vairākas vietas, kaut ko atradu, kaut ko neatradu, bet jau pienāca pēcpusdiena...manā rīta točkā sen jau vairāk neviena nebija, man bija palikusi viena riktīgi smuka, trekna rauda, tāpēc izdomāju aizbraukšu apakaļ, pārbaudīt kas tajā vietā notiek pēcpusdienā, jo viens no posmiem būs tieši tajā laikā. Aizbraucu, izmetu enkuru, iemetu pēdējo raudu un pats džigojos. Uz džiga copes un pieskāriena neviena :( bija skaidrs, ka pietiks savus oriņus atsēdēt un jābrauc mājās atpūsties, bet tad pamanu, ka pluds ieņēmis taisnvirziena kursu un pazūd...jāatzīst, ka baigi jau negaidīju, jo rauda tiešām pamatīga. tā nu drusku nogaidu un skaidrs ir tas, ka viss slikti, jo šamējais paņēma un aizvilka aiz dziļuma kants, kas ir stāva, pilna ar gliemežiem un piecērtot tur var viss sanākt slikti, bet es tomēr riskēju... piecērtu un sašļūku, jo tomēr zaceps :( raustu un kratu, bet bez rezultāta...raut nost arī negribās un tā kā jau biju izdomājis braukt mājās, tad kātu nolieku pret bortu, pats izvelku abus enkurus un sāku airēties klāt...a te pēkšņi kaut ko nesaprotu...it kā airēju zacepa virzienā, bet aukla brīvāka nepaliek...gluži otrādāk - kāts ir saliecies un šķiet, ka gribētu pārvelties pāri bortam...paķeru to rokās un instiktīvi piecērtu...jopcik...zaceps, bet reāli kustās...esmu smagā nesaprašanā, bet nu ok...ja ir, tad ir...ja godīgi, tad tieši tajā brīdī biju pilnīgi pārliecināts, ka galā ir sams...jutos gan visai droši, jo atradus starp divām gravām, kur zem manis ir 13-16 metri, tādēļ zivij bija kur skriet un es varēju tikai sēdēt un kaut ko slāpēt...grūti gan to šobrīd aprakstīt...pat nezinu vai to var nosaukt par skriešanu...drīzāk par lēnu, drošu iešanu tādā kā zigzagā...nezinu cik laiks pagāja, bet es esmu visai drošs, ka minūtes 40 noteikti, līdz pienāca brīdis, kad es viņu pirmo reizi ieraudzīju...tagad to sajūtu es varētu salīdzināt ar brīdi, kad es lecu ārā no lidmašīnas ar izpletni 4 km augstumā, priekšā bija atvērtas durvis un bija skaidrs, ka viens solis un es pazūdu nebūtībā...apmēram kaut kā tā... bija skaidrs, ka savu sačoku es varu atstāt tauriņiem, kaut gan tie, kas pie manis ir bijuši varēs apstiprināt, ka tas ir tik liels, ka pat sevi es varētu mēģināt viņā ietūcīt...manā priekšā bija līdaka...laiva man ir virs 4 metru gara, pats atrados laivas priekšā un tur paralēli laivai es uzvilcis biju VIŅU!!! pie kam visai tuvu laivai...līdaka vienkārši gulēja...pēc skata tāda kā vecināta, ārkārtīgi dusmīgu acu skatienu, naidu, kas veļas pāri katrai spuras kustībai....līdaka bija vairāk kā PUSE!!! no manas laivas garuma... (jā, jā...izlasiet teikumu pirms es sāku rakstīt) es viņai sniedzos pretī ar roku, jo sapratu, ka vienīgais kā viņu paņemt ir aiz žaunu vāka, jo pat acis viņai bija tādā platumā, ka savu roķelīti es pat gribēdams nevarētu aplikt viņai ap galvu, lai satvertu viņu aiz acīm...pieskāros...pie kam visai ilgu brīdi, bet viņa kaut kā bija pamanījusies aizspiest žaunas tik stingri, ka nevarēju atrast iespēju aizslidināt pirkstus aiz lokiem...mēģināju...nesanāca...viņai aizskrēja vēl vienā skrējienā...pēc laba laika es viņu pievilku vēlreiz...tieši tādā pašā pozīcijā...šoreiz gan drusku tālāk no laivas, bet viņa tik un tā gulēja mierīgi. Pavadiņa man bija 30 cm, kas bija pazudusi kaut kur viņas rīkles nebūtībā. Tālāk sekoja 0.24 flurokarbona pavada, kura viņai bij aizķerusies aiz lūpas loka, kas viņai liedza to pārkost...bet es sapratu kas notiks tad, ja viņa atvērs muti...es apgūlos pie paša laivas borta, vienu kāju jau uzliekot uz tā, lai tiktu pēc iespējas tuvāk viņai...jutu, ka man būs tikai viena iespēja un tā arī bija...es viņai pieskāros meklējot vietu aiz kā viņu satvert un tad viņa tiešām atvēra muti un uztaisīja savu pēdējo šļakatu...tā dobjā skaņa man joprojām ir prātā it kā tas būtu noticis tikko... tagad, vai nekad...es izstiepos cik viens spēju...un arī par daudz, jo pats tiku pāri bortam, bet par maz, jo es viņu tiešām saķēru, bet nespēju noturēt...laikam jau šoks deva savu...žigli tiku atpakaļ laivā, un par laimi biju ziemas kombinezonā, kas nepaspēja piemirkt, jo ūdens vairs nekāds siltais nebija...par laimi cigaretes bija palikušas uz krēsla, aizpīpēju, raudāju kā maza meitene un braucu mājās žāvēties...
priekā, kungi!

Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!

parcopiDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 01:03 | Ziņa # 17
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 12020
Reputācija: 88
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
šo es biju dzirdējis, bet tāpat izlasīju ar baudu un piedzīvoju Tavus piedzīvojumus, pat vairāk, kā tad, kad stāstīji dzīvajā.......Tev sanāk rakstīt! ;) Super! hello

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

vienkāršaisDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 01:05 | Ziņa # 18
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 43
Reputācija: 0
Quote Zivnieks ()
šovakar ēdot kūpinātus ašukus un dzerot aliņu, piezagās rakstisks garastāvoklis :) tad nu uzrakstīšu to, ko daudz jau ir

Tu savam tēvam esi labs di...rsējs padevies prieks

Kurš putniņš agri ceļas, agri visus izbesī.

ZivnieksDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 01:49 | Ziņa # 19
Stāstnieks
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vienkāršais
es taču teicu...neticīgajiem tālāk nelasīt :D
bet īstenībā pēc šāda piedzīvojuma ir 2 leitas ko nožēlot -
1) tas ka nav gopro kameras ko uz galvas uzmaukt...un arī ne tāpēc lai kādam kaut ko parādītu, vai pierādītu, bet lai pašam būtu iespēja tajās emocijās piedalīties vēl un vēl..zinu, ka šo visu es nekad neaizmirsīšu, bet tomēr to visu redzēt tagad vēlreiz būtu skaisti :)
2) tas, ka laivā nav gafa...būtu tas, viņu viennozīmīgi būtu izlvilcis...jā, varbūt, nebija lemts, bet...tā bija mana mūža zivs un ir milzīga varbūtība, ka vairs nekad, neko līdzīgu pavilkt nebūs iespējams...

parcopiDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 09:11 | Ziņa # 20
Multimakšķernieks
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es savu mūža zivi vaigā pat neesmu skatījis. Trīs reizes ir ņēmušas riktīgi lielās, bet nevienā gadījumā es pat tik tuvu neesmu dabūjis, lai apskatītu. Toties baigi iespiedies atmiņā, kā kopā ar kolēģi samos bijām un viņš toreiz noķēra iespējams, ka savu mūža samu , 57kg un 2,07m vērtē. To momentu, kad sams parādījās virspusē, pie laivas - es laikam nekad neaizmirsīšu! Es vienkārši ah**ņel! izbrins Likās, kā vispār tāds montrs var būt, laivas garumā gandrīz un kā to iecelt laivā. Kad sams jau bija laivā, pat man rokas drebēja un prieks kolēģa sejā bija tik neviltots, ka to gadījumu grūti aizmirst. Domāju, līdzīgi ir Zivniekam un, ja vēl iznākums būtu cits....
Bet vispār pozitīvas emocijas un prieku man mēdz sagādāt arī pavisam nelielas zivteles. Neaizmirstamus brīžus mēdz sagātāt līdakas ar savām svecītēm, foreles izskriešana no slēpņa, darbošanās seklumā, kad var manīts zivs iznācienu u.t.t. Pirmā mazā forelīte, kas skrēja pakaļ manam rotiņam, kad pirmo reizi biju ar Kapraci forelēs, man arī ir iespiedusies atmiņā. Emocijas bija spēcīgas un iespējams, ka tieši tas bija tas brīdis, kad man iepatikās foreļu cope! ja
Lai vai kā ar trofejām, bet par labām emocijām, kas iegūtas iegūtas copējot - es paceļu šo virtuālo alus kausu! Visiem tikai pozitīvo! alus

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

kotuDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 17:51 | Ziņa # 21
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 26
Reputācija: 3
Zivnieks, grūti, jau ir tādam stāstam noticēt, bet nav jau arī iemesla neticēt,

novēlu Tev, lai nākamreiz izdodas viņu dabūt laivā, nevis otrādi, kā šoreiz :D

Ne, asakas! alus

J0nisDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 22:22 | Ziņa # 22
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2272
Reputācija: 42
Quote vienkāršais ()
Tu savam tēvam esi labs di...rsējs padevies

Zivnieks mums nav di...rsējs ,viņš ir Dainu tēvs :) ja

Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

parcopiDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 17:24 | Ziņa # 23
Multimakšķernieks
Nav gluži makšķerēšanas stāsti, bet iz vēstures tas ir un ar šāda veida makšķerēšanu nodarbojos 13.gadus :)
Ja kas, tas tumšais, foršais un tievais esmu es :D

Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 18:02 | Ziņa # 24
PP2 VIP
Komentāri: 1532
Reputācija: 6
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kur tie laiki :D

Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...

ZivnieksDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 18:16 | Ziņa # 25
Stāstnieks
Aigar, nākamajā pasācienā Tev būs jāparāda cik daudz Tu atceries no šitā :D

parcopiDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 18:26 | Ziņa # 26
Multimakšķernieks
Quote Zivnieks ()
Aigar, nākamajā pasācienā Tev būs jāparāda cik daudz Tu atceries no šitā

nene
Atceros jau vēl diezgan daudz, jo līdz automātiskumam daudz kas tika iedzīts, bet tagad tas izskatītos ļoti komiski, ka es ar savu riepu mēģinātu ko tādu darīt. Uz ko tādu neparakstos pat savējo kompaškā :D

BorodaDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 18:50 | Ziņa # 27
Grupa: Dzēstās
Quote parcopi ()
Ja kas, tas tumšais, foršais un tievais esmu es :D

Kā tie gadalaiki skrien... :D

parcopiDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 18:52 | Ziņa # 28
Multimakšķernieks
Quote Boroda ()
Kā tie gadalaiki skrien... :D

....gadi skrien kā stirnas.... :D

J0nisDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 18:59 | Ziņa # 29
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2272
Reputācija: 42
Jā, nu mans ir šokā super !!!

Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

martiDatums: Pirmdiena, 10.03.2014, 23:50 | Ziņa # 30
Estēts
Komentāri: 3402
Reputācija: 38
vov! man trūkst vārdu :D
alus

Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!

Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Makšķernieku stāsti (Par to, par ko stāstot neviens netic :))
Lappuse 2 no 4«1234»
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv