[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 14.06.2012, 12:47 | Ziņa # 1471
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Zivniek
Kā parasti atskaite super! Loms ar baigi foršs!
Tu zanderiem 1-žuburu āķi liec? Ir doma šomēnes pasēdēt uz šiem uz dzīvo, bet nezinu līdz galam niances, ko un kā. Vari rakstīt PM, ja negribi niances te atklāt ;) ...
Paldies!


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 14.06.2012, 12:50 | Ziņa # 1472
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
eduks
noteikti vienžuburis, nekādās citās izvirtībās neklausies (protams, mans personīgais viedoklis, bet esmu izmēģinājis visu ko un neko labāku neesmu atradis), Tu no laivas un ar pludu, jebšu savādāk plāno šamos ķerstīt?


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 14.06.2012, 12:55 | Ziņa # 1473
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
eduks
noteikti vienžuburis, nekādās citās izvirtībās neklausies (protams, mans personīgais viedoklis, bet esmu izmēģinājis visu ko un neko labāku neesmu atradis), Tu no laivas un ar pludu, jebšu savādāk plāno šamos ķerstīt?

No laivas. Kādu āķa izmēru iesaki? Man dikti mīļš (uz citām zivīm) Cobra viking Nr.6... Vai derēs?


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 14.06.2012, 12:55 | Ziņa # 1474
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Forša atskaite! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 14.06.2012, 13:01 | Ziņa # 1475
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šorīt. Pašvaki. 7 līņi no kuriem 3 ņemami un 2 karūsas. Vnk necop' :)



Nav bildes- nav zives :D
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 14.06.2012, 13:14 | Ziņa # 1476
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
eduks
uzmet aci šeitan -

tur kaut ko mēģināju skaidrot.
Par āķi...es kaut kā tikai ownerim esmu sācis uzticēties - asums ir baigi no svara. vot izmēru jei bogu nepateikšu, jo tos ciparus tā arī nesaprotu - citi raksta tādus, citi tādus + vēl forma daudz ko dod, karoč, ja liec maili veselu, tad garu kātiņu nevajag, labāk lai ir drusku platāks - ķipa karpinieku āķis, tikai vajag stipri, stipri plānakas stieples. nākamreiz kad došos uz copp, mēģināšu atcerēties nobildēt iepakojumu.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 14.06.2012, 13:28 | Ziņa # 1477
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja foršas atskaites!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Ceturtdiena, 14.06.2012, 21:10 | Ziņa # 1478
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Zivniek!!! ja prieks lasīt Tavu atskaiti. Sen nebija manītas.

Esmu nepieklājīgs, bet gribētu uzprasīties kādu dienu uz copi ar dzīvo. Šogad visas reizes esmu ķēris zandartu uz džiga un drop shota un arī ne Ķīsī:)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 14.06.2012, 21:21 | Ziņa # 1479
Grupa: Dzēstās
Man nedaudz skauž, bet es neko... izturēšu. :D
 
RaichaDatums: Ceturtdiena, 14.06.2012, 21:36 | Ziņa # 1480
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Man nedaudz skauž, bet es neko... izturēšu. :D

:D :D :D
 
RaichaDatums: Ceturtdiena, 14.06.2012, 22:14 | Ziņa # 1481
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Zivnieks,
Mja atskaite uz goda ja
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 15.06.2012, 00:07 | Ziņa # 1482
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kristsKG
jaunnedēļ kādu vakaru droši varam aizskriet :) sazvons un ta jau norunāsim :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BebrsDatums: Piektdiena, 15.06.2012, 01:12 | Ziņa # 1483
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Cope ir ja
Lab pavilkh ziv'


Nav bildes- nav zives :D
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 15.06.2012, 08:25 | Ziņa # 1484
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Zivnieks, jaunedēļ izklausās forši!!!! sazvanamies!! plaude
 
BebrsDatums: Piektdiena, 15.06.2012, 09:19 | Ziņa # 1485
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Nav bildes- nav zives :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv