[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Sestdiena, 16.06.2012, 19:38 | Ziņa # 1501
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Parcopi ja
Mums ar Briedi gan tuksaa :( vienigi mailes labi sasmelam :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 16.06.2012, 19:41 | Ziņa # 1502
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
KristsKG ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 16.06.2012, 20:05 | Ziņa # 1503
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
parcopi, asaru džigošanai ar micro dzigu ar nav ne vainas. Jūlijā sāksies lielākos apjomos :) cīņas ziņā - atšķirīgas zivis, cīņas paradumi. mazās līdakas ir ņiprākas, bet, kā ar virs 3 kg zanderiem ir es nezinu...

oi par alni bija pārsteigums!!! :)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 16.06.2012, 20:09 | Ziņa # 1504
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
parcopi, asaru džigošanai ar micro dzigu ar nav ne vainas.

Nu jā, jo copei vispār nav ne vainas :D
Gan jau tiks mums arī kāds virs 3kg.....varbūt :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kreisaisDatums: Sestdiena, 16.06.2012, 20:46 | Ziņa # 1505
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Foršas atskaites un lomi arī neslikti ja
Pats arī esmu ticis pie pirmajiem mēra zandartiem Lielupē un pirmās virs 3kg līdakas uz velci. Arī Lielupē. 3.8kg ja


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
je6kaDatums: Sestdiena, 16.06.2012, 21:34 | Ziņa # 1506
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Je6ka - jūs tur Āfrikā ķērāt? :D


Jā, jā kopā ar mohikāņiem.. :D


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!

Ziņojumu laboja je6ka - Sestdiena, 16.06.2012, 21:36
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 16.06.2012, 22:17 | Ziņa # 1507
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
parcopi, je6ka, kristsKG, pa smuko ja .Pats laikam tikai pēc Jāniem tikai tikšu uz copi.
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 16.06.2012, 22:41 | Ziņa # 1508
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
parcopi,
Nu jā, jo copei vispār nav ne vainas :D zelta vārdi!! :)

plāns jau ir... tik, lai izpildās!
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 16.06.2012, 22:42 | Ziņa # 1509
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
kreisais, ja smuka!!! izskatās, ka uz vasaras zivi būs daudz pieteikumu :)
copmanis78, hello paldies!! ne asakas!
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 17.06.2012, 13:42 | Ziņa # 1510
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
gribējām braukt uz Varkaļiem,bet pārdomājām-aizbraucām uz Jūrmalu,uz lielupi..no piektdienas vakara līdz svētdienas rītam saķērām 3 nelielus zandartus,2 līņus,4 brekšus un daudz ķīšus zupai un es beidzot peldējos prieks
Pielikumi: 8389133.jpg (162.7 Kb) · 6358410.jpg (113.9 Kb)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
kristsKGDatums: Svētdiena, 17.06.2012, 13:52 | Ziņa # 1511
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
ljubitex, ja
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 17.06.2012, 14:03 | Ziņa # 1512
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
ljubitex ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 17.06.2012, 14:10 | Ziņa # 1513
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ljubitex, smuks loms ja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 17.06.2012, 18:19 | Ziņa # 1514
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ljubitex ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 18.06.2012, 09:16 | Ziņa # 1515
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pavisam īsā atskaite raksta
Bijām ar Spulgitu vakar uz copi.




Spulgits ar pludiņu, es ar fīderi un maiļu makšķeri ar pludu. Uz fīderi bija tikai četras copes vispār, bet uz maiļu makšķeri izvilku vieni gigantisku asari, kas pats knapi lielāks par maili bija :D


Spulgitam ar pludiņu tika četras nelielas zivis. Vispār ūdens līmenis baigi čakarēja prātu, vienu brīdi jau likās, ka būs jāsēž niedrēs :D
Uz vakara copi pārgājām tikai uz mailēm. Fīderim noņēmu barotavu un piekabināju parasto svinu pie plastmasas trubiņas un pārsēju garāku pavadiņu ar lielāku āķi un Spulgits arī uztaisīja grunteni ar slīdošu svinu, priekš ķeršanas uz mailēm. Sēdējām līdz 1:30 naktī. Copi neredzējām nevienu, bet vienu zandartu tomēr izdevām noķert ja
Piegāju pārmest makšķeri, sāku vilkt - jūtu ir! taada Pie krasta viņš vēl ieķēŗās kantī un sāka taisīt palielu trobeli, bet tomēr izdevās šamo pievilkt pie krasta. Spulgits palīdzēja ar uztveramo tīkliņu un labi vien bija, jo āķis uzreiz arī atsvabinājās, kā zandarts bija uztveramajā tīkliņā :) Nemērīju, bet kaut kādi 50cm bija, svari rādīja 1.04kg ja


Uz āķa bija divas mazas beigtas mailes.
Laiks rādīja 23:30
Ar fīderi ir patīkami vilkt tādas zivis, cita lieta, ka piecirst zandartu gan ar fīderi nav viegli :)
Kopumā cope izdevusies un atklāta jauna vieta, neviens no mums tur nebija copējis, tāpēc priekš pirmās reizes ir ok! prieks
Pielikumi: 2149025.jpg (82.6 Kb) · 7727371.jpg (124.7 Kb) · 1879950.jpg (73.2 Kb) · 7264582.jpg (59.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv