[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 16:33 | Ziņa # 1066
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Zivniek Tu esi traks ja :D
es mājās salstu ko nu vēl uz ledus :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BebrsDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 16:45 | Ziņa # 1067
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Naf jau tik traki tie mīnusi. Usmā esmu makšķerējis pie -31, tad gan bija bezvējš. Interesants skats - sēdi uz kastes, visapkārt bieza migla, 20 m blakus copmani neredz, piecelies kājās, sabļaujies, tad varēja redzēt kolēgas galvu no miglas vien ārā. 3 reiz pacel sardziņu - jātīra jo aukla iesalusi. Kaut kādas zivis saķērām ar toreiz.
Protams ja ir mīnusi kopā ar vēju tad pavisam savādāk


Nav bildes- nav zives :D
 
paganels(pp)Datums: Trešdiena, 01.02.2012, 16:54 | Ziņa # 1068
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Zivnieks - tad tagad atliek sildīties iekšķīgi

Quote (Zivnieks)
to Tu atnāc manai priekšniecei pasaki, es jau uz ledus pamalkoju čoma ņabīti, bet ar ļoti maziem malciņiem, ka neuzož

Uz copi brauksi? Nē,man sieva mājās atļauj dzert....


esmu tur,kur neķeras:).
 
jutrixDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 17:39 | Ziņa # 1069
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (paganels(pp))
Uz copi brauksi? Nē,man sieva mājās atļauj dzert....

aha :D ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 17:42 | Ziņa # 1070
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (paganels(pp))
Uz copi brauksi? Nē,man sieva mājās atļauj dzert....

Mājas "priekšniece", šad tad atļauj arī mājā paniekoties, bet šajā gadījumā priekšniece, bija domāta priekšniece darbā :D es tak šorīt īstenībā pie daktera gāju, būtu dīvaini pēc daktera apmeklējuma darbā ierasties ar aizdomīgu dvingu :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 17:45 | Ziņa # 1071
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
būtu dīvaini pēc daktera apmeklējuma darbā ierasties ar aizdomīgu dvingu

Pateiktu, ka dakters spirtu ierīvēja :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 17:57 | Ziņa # 1072
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
....kuņģī.... :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
uldeensDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 18:05 | Ziņa # 1073
Grupa: Savējie
Komentāri: 356
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
šādā aukstumā šmigu lietot nelietderīgi-izdzert var spaini un tolka nekāda-ja tik ātri netrāpi siltā telpā:)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 18:27 | Ziņa # 1074
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
:D
tikko atcerējos vienu sezonas atklāšanas copi, kaut kad 4 gadi atpakaļ. Ar čomu dodamies uz Dzirnezeru, tā kā sezonas atklājiens, paņēmu vienu 0.5 līdzi, glamūrīgi, kopā ar marinētu gurķu burciņu :D braucām agri, brokastis nepaspēju apēst, iekāpu pie čoma mašīnā, a šis man uzdāļā vienu četrpaku ar Tērveti :D nu pa ceļam, laiku īsinot četrpaks beidzās. Uzŗāpāmaies uz ledus, bija diezgan pavēss, copes īsti nekādas nebija, tik vien kā sīkaļas ālējās, nu tad malciņš pa malciņam un garinētie murķīši kopā ar to, kas nul piektais beidzās. Laiks špagot uz mašīnu (baigs gabals sanāca noieties) iekāpu mašīnā, jūtu, ka kaut kāds štimmis uzradies, nu neko darīt, braucam mājā. Tad tieku izsēdināts ārā un jāsāk špagot augšā pa trepēm uz 4 stāvu - atveru durvis, a kāpņu telpa tik silta, eju, bet jūtu, ka vienkārši netieku uz priekšu, jo pilnīgs un galīgs bezspēks (sajūta, ka būtu maratonu noskrējis) zvanu pie durvīm, cienītā atver, es aizelsies apsēžos uz grīdas. Es saku, lai palīdz zābakus novilkt, jo esmu nenormāli piekusis, viņa neko ļaunu nenojauzdama nāk palīgos, pienāk klāt, sāk palīdzēt, bet tad viņa paskatījās man acīs - ak piekusis, ja, tu tak esi galīgi pielicies ...a tas karstums tā pa tauri iedeva, ka īsti nebiju spējīgs neko atbildēt...vot nācās vienam mocīties ar tiem sasodītajiem zābakiem....
bet tagad man ir morāle - ņabīts aukstumā, a pēc tam ļoti silta iekštelpa, nozīmē sasodītas mocības ar zābakiem :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 18:33 | Ziņa # 1075
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
:D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 18:38 | Ziņa # 1076
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
zivniek ja :D
man ar bij līdzīgi gadījies. :)
ar večiem copējām lilastes ezerā un tā nu sanāca ka viens cepums pēc otra riņķoja, bet galvā kā nav tā nav... :)
Tik viss ekšens sākās kad iekāpām vilcienā. Sanāca tā - ka pat savā stacijā nevarēja tikt sakrīgi ārā no vagona :D
Kā atnācu mājās vispār neatceros :D
secinājums: ar cepumu salā ir jābūt uzmanīgākiem


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
paganels(pp)Datums: Trešdiena, 01.02.2012, 18:56 | Ziņa # 1077
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
91-92.gadā kādu laiku nebiju bijis uz copi ziemā mācību dēļ.Nu tad vienreiz sataisijos,nedēļas nogalē.No rīta gaidu centrā (agrāk veči savācās,sametās šoferim un ar gaziku uz ezeru),nav...neviens nebrauc vai aizbraukuši?Divus braucējus ar vieglajiem palaidu garām,kaut kur izlavierēja starp mājām.Nu ko,sataisijies esmu,mājās tak neiešu,aiziet 2km kājam uz tuvējo dīķi.Cope nekāda,gumijniekos pie kājiņām arī pieķer.Kolēģu ar neviena.Biju paķēris līdzi "zaļo nāvi" (štengrais piparmētru liķieris),iet iekšā labi ,sajūta ar tāda omulīga,bet nevienā acē.sāka jau lēnam satumst,zivju nav ,iešu mājās.Butele ar gandrīz tukša,eju ar.Ceturtdaļu ceļa vēl nebiju nogājis,kad sajutu ka iešana tāda gurdena palika,kasti panest ar vairs nevar,vilku pa zemi. Cik ilgi gāju nebija ne jausmas.Nonākot mājās siltumā atslēdzos līdz nākāmās dienas vidum,poha drūmā.Kopš tas reizes uz to dusti paskatīties vairs nevarēju.


esmu tur,kur neķeras:).
 
mlg2Datums: Trešdiena, 01.02.2012, 21:39 | Ziņa # 1078
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 119
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote (Zivnieks)
nokāvos līdz riebumam ar ķīšu mafiju


vajag meklēt kur šamo nav,es atradu prieks pa visu dienu tik kādi desmit bij,asars ņēma ar intervāliem,stundas laika cope bij kadas 5cas minūtes un tā visu dienu,kaut ko jau salasīju


kam tici,tas ir
 
eduksDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 21:51 | Ziņa # 1079
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Ko lai saka, kautkur esmu sliktu karmu sapelnījies :( ...
Šodien no paša rīta devos ciemos pie iepriekš izvilktā kimlaka ģimenes. Orientieri biju atcerējies stroga, 2 no 3 izurbtajiem āliņģiem bija uzsēdies "viņš"... Un pirmais viņš bija tāds ogogo, ka pēc nosprukšanas pie paša āliņģa meža zvēru (uz ezera, kurš ir meža vidū, biju viens pats) leksikons dubultojās acumirklīgi, pēc tā kā neapmierināts nobļāvos. Labi šis nospruka no mormenes, jo bija knapi ar lūpu galiem murmuli turējis. A otrs (mazāks gan) prom ar visu vidējā izmēra papagaili :( , jo dažs labs mudaks 2. makšķerītei auklu nenomainījis ...
Tad kad kļūdas izlaboju, tā neviens kimlaks arī neatrādījās. Bet nu gadās arī tā, laikam sliktu karmu biju sapelnījis un par to šodien samaksāju. Pēc visas dienas knapēšanas un gandrīz nedzeršanas, balzāmīts pie vakariņām šķiet, ka noraus visus turpmākos vakara darbus :D ...
Protams, ka nezaudēju entuziasmu, vēl tie asari dabus trūkties!!! :D


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
urmaasDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 21:55 | Ziņa # 1080
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bijām V-pilī ķert stintojas.sMALKĀK ,KKAD BIKU PĒČĀK.
:))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv