[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Piektdiena, 13.12.2013, 20:48 | Ziņa # 2866
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Zivnieks
Tuvojās pilnmēness. Kā jau visiem zināms, pilnmēnesi parasti piesalst! Mož jau varēsi savu rumpi uznest uz kāda ļadus gabala un biku oriņus padzesēt. Savādāk tik par sekasu vien, par sekasu vien. :D


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.12.2013, 23:03 | Ziņa # 2867
Grupa: Dzēstās
Quote urmaas ()
Tuvojās pilnmēness. Kā jau visiem zināms, pilnmēnesi parasti piesalst! Mož jau varēsi savu rumpi uznest uz kāda ļadus gabala un biku oriņus padzesēt. Savādāk tik par sekasu vien, par sekasu vien. :D

Tev labi, vējš rimsies, darbu mazāk. Un Bebram labi, eļektrību atkal dabūs. :D
Bet ļedus, kur oriņus dzesēt nespīd līdz Zsv.... mošk janvāris, februāris...
 
ZivnieksDatums: Svētdiena, 15.12.2013, 23:52 | Ziņa # 2868
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šorīt atkal iestūmu mazulīti ūdeņos :) patēlojot ledlauzi ārā tomēr tiku...gāja no sākuma pašvaki, jo visas vietas, kur iepriekš tika vilkts labi, šorīt dāvāja tikai vienu asarīt un pāris tukšās copītes :( nācās meklēt jaunus risinājumus un pēc neskaitāmām vietu pārbaudēm tas arī izdevās. Atradām pāris vietas, kur asaris bija smuks un daudz, vienīgi ņēmiens šim baigi negribīgs, pārsvarā paķer aiz gumiņas astes, vaļā nelaiž, bet izvilkt arī nevar. Bet kopā ar čomu pielasījām skaisti :) kūpiņu pielasījām pilnu ar kaudzi, katrs tikām arī pie zandarta, bet tie gan apmērām 40 cm vērtē aizpeldēja atpakaļ...uz tiem gan arī nespēlējām šodien, ja godīgi, tad uz dziļuma kantēm izdarījām kādus 5 metienus katrs un 2 no tiem bija rezultatīvi...noteikti, ja visu dienu ietu uz šiem, tad kāds mēra zandarts un mājām arī būtu atbraucis...bet man toties šobrīd priekšā ir tērvetnieks, kūpināts un dikti trekns asaris :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivnieksDatums: Svētdiena, 15.12.2013, 23:53 | Ziņa # 2869
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ak jā...pēdējā laikā pirms kūpiņa tīrot asarus, mēģinu neaizskart ikrus...lielākajai daļu no asariem punči ar šamiem pilni līdz augšai...un kūpināti ikri man smeķē...dikti smeķē :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 00:39 | Ziņa # 2870
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tev tak asari nepatīk, ko māžojies?! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 01:12 | Ziņa # 2871
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vairs nav vasara :D tātad patīk :D un kūpināti jo īpaši prieks


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
vienkāršaisDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 01:19 | Ziņa # 2872
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote Zivnieks ()
vairs nav vasara :D tātad patīk :D un kūpināti jo īpaši prieks

Ja nav noslēpums , kur tu pērc kūpinātu zivi ?


Kurš putniņš agri ceļas, agri visus izbesī.
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 01:53 | Ziņa # 2873
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vienkāršais
zivis nepērku principā nemaz...izņēmums ir pāris reizes mūžā nopirkti kūpināti jūras asari, kāda skumbrija, bet tas gan arī no pazīstamiem kūpinātājiem...ā nē, pēc vienas ļoti veiksmīgas copes :D piestājām pie busiņa, kur tirgo kūpinātas zivis, tur paņēmu kūpinātu jūras asari :D Aigars, šito laikam atcerās :D
un protams, nēģi, kas garšo...
bet visādā citādā ziņā zivis ķeru un pagatavoju, tostarp kūpinu pats :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 08:58 | Ziņa # 2874
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Uz rudeni asari sāk palikt garšīgāki un ziemā pavisam gardi, ne? :D
Zivju izvirtulis Tu esi chukle Izlepis ar saviem zandartiem un līdakām vasarā :D
Asaris arī Āfrikā ir asaris un garšos vienlīdz labi :)

Quote Zivnieks ()
Aigars, šito laikam atcerās

Kā, nu ne? Tādu faktu varu apliecināt :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Piektdiena, 20.12.2013, 19:29 | Ziņa # 2875
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Meždu pročem, ja kāds rīt plāno paviciāt špini un ir kāda vakanta vieta laivā, es būtu ļoti priecīgs par piedāvājumu šo vakanci aizpildīt. :) tā nu i sanācis, ka uz kādu dienu esmu aizķēries Rīgā un bez laivas :(
Iekš PM esmu atvērts a da visādiem piedāvājumiem (piedienīgiem)... :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
urmaasDatums: Piektdiena, 20.12.2013, 19:52 | Ziņa # 2876
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Meždu pročem, ja kāds rīt plāno paviciāt špini un ir kāda vakanta vieta laivā, es būtu ļoti priecīgs par piedāvājumu šo vakanci aizpildīt. tā nu i sanācis, ka uz kādu dienu esmu aizķēries Rīgā un bez laivas
Iekš PM esmu atvērts a da visādiem piedāvājumiem (piedienīgiem)...

Ja rīt nebūtu jādodās uz pasācienu, tad man būtu trīs brīvdienas un droši vien, vienu dienu, ielaistos zināmos grāvjos ašukus un zonderus patramdīt.


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 20.12.2013, 20:42 | Ziņa # 2877
Grupa: Dzēstās
Quote urmaas ()
Ja rīt nebūtu jādodās uz pasācienu, tad man būtu trīs brīvdienas un droši vien, vienu dienu, ielaistos zināmos grāvjos ašukus un zonderus patramdīt.

Pasāciens man nespīd... :( Bet tu taču vari apvienot patīkamo ar lietderīgo. :D


Ziņojumu laboja Boroda - Piektdiena, 20.12.2013, 20:43
 
martins_Datums: Piektdiena, 20.12.2013, 20:59 | Ziņa # 2878
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
He, man to no šeptes brīvo dienu vēl vairāk plānojas, tik vot plāni nedaudz izmainījās un apstākļi sakrita ne tā kā gribētos :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 20.12.2013, 21:07 | Ziņa # 2879
Grupa: Dzēstās
Man no šeptes iedeva brīvu līdz 01.06.2014. Plus prēmija, par labu darbu. Tā kā atklāts jebkuriem copes piedāvājumiem, izņemot tusus. :)
 
martins_Datums: Piektdiena, 20.12.2013, 21:17 | Ziņa # 2880
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Boroda, man gan 27 un 28 jāpastradā :) bet tas figņa..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv