[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.12.2013, 10:55 | Ziņa # 2851
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Laižu! dance


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 05.12.2013, 14:05 | Ziņa # 2852
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Laižu! dance

Kā zinādams, super laiciņš tev, saulītē +10 grādi, tad jau bez zivēm nepaliks...


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.12.2013, 17:24 | Ziņa # 2853
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote je6ka ()
tad jau bez zivēm nepaliks...

chukle


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.12.2013, 17:43 | Ziņa # 2854
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tā, sezona no laivas godam noslēgta. Bez zivīm, bet ar piedzīvojumiem :)
Ar copes kolēģi, kurš arī ir mans kaimiņš, braucām uz garāžu. Pārbrauktuve ciet, griežam caur sarķeni, tur arī ciet. Pēc laika esam pie garāžas, bet es esmu aizmirsis atslēgas :D Braucam atpakaļ, abas pārbrauktuves atkal ciet :D Pēc laika tomēr esam rajonā, atslēgas paņemtas, bet pārbrauktuve, protams, atkal ciet :D
Pilnai laimei sākās slapjš sniegs un lietus :D
Laivu tomēr ielaidām, Jutrixa motors ierūcās ātri, kā to vien gaidīdams, kad to ierūcinās un mēs devāmies ūdeņos :)
From December 5, 2013

From December 5, 2013

Lietus ar sniegu ar beidzās un laiks nemaz kopumā nebija slikts, ja neskaita, ka nāca iekšā baigā straume. Sajūta gandrīz kā Gaujā, pat mazi atvari bija :D Līmenis nepārtraukti kāpj. Es pārsvarā darbojos ar džigu, kolēģis ar ziemas copeni un čortikiem. Rezultāti līdzīgi - nekādi! :D
Tad izdomājām pavelcēt :)
From December 5, 2013

From December 5, 2013

Arī nekā. Izdomājām maukt uz Audupi un Vecdaugavu. Pa ceļam normāli pakratījāmies viļņos, piesmēlām nedaudz arī laivā ūdenī, normāli nosalām, bet līdz Audupei tikām :D
From December 5, 2013

From December 5, 2013

From December 5, 2013

From December 5, 2013

Biku pacopējām Audupes sākumā, bet pirksti jau bija tādi nekustīgi, ka tika nolemts piestāt krastā un uztaisīt atsilšanas pauzīti :) Piedevām man spinim salūza spice un vajadzēja pārgrupēties :D
From December 5, 2013

From December 5, 2013

Atsilām, iebraucām Vecdaugavā.
From December 5, 2013

Es tagad pievērsos klasiskajai spiningošanai, jo džigot ar to kātu, kas man vēl bija līdza, nebija reāli, piedevām tur mono aukla. Un vienīgā cope bija tieši Vecdaugavā uz sudrabotu šūpiņu. Nedaudz pat to līdaku pavilku(100% tā bija līdaka, bet nebija liela), bet izvilkt neizdevās. Pēc brīža atkal piemetās tāds dubināls, ka izdomājām copi beigt.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.12.2013, 17:43 | Ziņa # 2855
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ceļš mājup bija bez piedzīvojumiem, bet sāka normāli salt arī kājas, ne tikai rokas :D
From December 5, 2013

From December 5, 2013

Līmenis turpināja kāpt acīmredzami, bet straume toties palīdzēja ātrāk pārvietoties mums ja
Lūk tāds, sanāca man sezonas noslēgums no laivas. Īstenībā decembrī nekā komfortabla tādā pasākumā, bet vajadzēja takš! ja dance
Apskatīju Zivnieka aizpūsto laipu svilpo
From December 5, 2013

Un tagad sēžu mājās, dzeru karstu kapučīno, esmu paēdis un visnotaļ apmierināts! ja
Vēl tik būs kaut kad jāaizbrauc līdz garāžai un laiva jānomazgā un jāsagatavo ziemai, lai nesapūst pa ziemu :)
Tagad, ja neaizsals, tad tik no krasta!


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 05.12.2013, 18:31 | Ziņa # 2856
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Aigar
Tev jau tur tilta pāļu poamatnes ir applūdušas. Ja vēl iepūtīs vējelis, tad golfa vietā varēs ūdenspolo spēlēt! :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 05.12.2013, 19:44 | Ziņa # 2857
Grupa: Dzēstās
Forši jums gājis. ja :D Man gan darbā likās superlabs laiciņš. Ne sniegu, ne lietu neredzēju. Atbraucu sauss mājās. Rīt sola visādus vējus, ta jau manīs, būs putenis, vai nē....
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 05.12.2013, 19:45 | Ziņa # 2858
Grupa: Dzēstās
Quote parcopi ()
Apskatīju Zivnieka aizpūsto laipu svilpo

Bet forši uztaisīta, peld kā pludiņš, nekādas vētras nespēj nogremdēt. :D
 
martiDatums: Ceturtdiena, 05.12.2013, 22:51 | Ziņa # 2859
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
njā. paldies aigar par atskaiti :D tas palīdz tiem, kam iekšā kņud, bet nav laika svilpo
nu nafig. es vairs šogad copēt no laivas negribu alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 05.12.2013, 23:16 | Ziņa # 2860
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote marti ()
es vairs šogad copēt no laivas negribu

Es gan laikam sestdien, vai svētdien mēģināšu noslēgt sezonu. svilpo


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martiDatums: Piektdiena, 06.12.2013, 00:29 | Ziņa # 2861
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Es gan laikam sestdien, vai svētdien mēģināšu noslēgt sezonu.


nu tu jau droši vien esi saskatījies to kaspara zandarta bildi :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
urmaasDatums: Piektdiena, 06.12.2013, 00:33 | Ziņa # 2862
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Opanā. Pirmo reizi redzu! Bet cmuks gan tas kaulģīmis! :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
ZivnieksDatums: Svētdiena, 08.12.2013, 00:26 | Ziņa # 2863
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
a es šodien biju copēt :) no laivas :) saķēru asarus, pakāsu divus skaistus zandartus, bet jebkurā gadījumā, ja šis bija sezonas noslēgums, tad bija pa skaisto :) man riktīgi patika :)
nokūpināju asarus, aiznesu ciemos un visi ar taukainām mutēm slavēja :) rudenī asariem ir cits smeķis, tas točna :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Svētdiena, 08.12.2013, 15:31 | Ziņa # 2864
Grupa: Dzēstās
Quote Zivnieks ()
, pakāsu divus skaistus zandartus,

A kamdēļ? Rokas nosalušas, vai šie jem negribīgi? :)
 
ZivnieksDatums: Svētdiena, 08.12.2013, 16:11 | Ziņa # 2865
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
viņi neņem vispār, tikau guļās virsū...abiem diviem āķis aiz bārdas :( pirmo pakāsu, jo sečoks iekrāmēts un izdomāju ņemt ar roku...nesanāca :D līdz otrajam ar sečoku nedasniedzos un prom bija :( škrobe jau akūna, jo kamēr ar mikrodžigu šamos davelc līdz laivai krietns laiciņš paiet un liekās, jau ka pelnīti būtu iecelt arī laivā, bet šie ņem un piesmej :(


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv