[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Pirmdiena, 29.10.2012, 00:11 | Ziņa # 2281
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (paganels(pp))
Man arī,izskatās,ka nākamā cope no ļadus


nene puņķoties.Ļadus nebūs līdz z-svētkiem.Vēl jau nav tā pa riktīgo abi ezeri ,tie kuri šaipus šosejas ,apcemoti.Par likteņupi nemaz nerunājot. svilpo


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martiDatums: Pirmdiena, 29.10.2012, 09:18 | Ziņa # 2282
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (urmaas)
Vēl jau nav tā pa riktīgo abi ezeri ,tie kuri šaipus šosejas ,apcemoti.Par likteņupi nemaz nerunājot.


vai tā nav nolaidība?


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 29.10.2012, 19:34 | Ziņa # 2283
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
paganels(pp)Datums: Otrdiena, 06.11.2012, 00:08 | Ziņa # 2284
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Sesdienu nošancējis,visus atšuvu ar domu ka izgulēšos un svētdien pilsētā bik pacopēšu.Figu.... ,visu nakti ik pēc 1-1,5 stundām modos augšā un piecēlos tik ap 14tiem.Miera tomēr nebija un pēc krietnas tūļāšanās, krietni pari 15tiem biju pie ķīsīša pamētāt no krasta.Biku papeldināju sistēmu,biku pamētāju gumpiju-pilnīgs zero.Palika neomulīgi vēss.....nesagaidijis krēslu saliku loriņus un ziepēju zandeles.Tā lūk....


esmu tur,kur neķeras:).

Ziņojumu laboja paganels(pp) - Otrdiena, 06.11.2012, 00:10
 
ljubitexDatums: Otrdiena, 06.11.2012, 10:44 | Ziņa # 2285
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Daugavā pie Ķekavas svētdien arī nekā nebija...Draugi stāstija,ka pat Igaunijā, Peipusa ezerā svētdien pilnīgi tukšs...


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Otrdiena, 06.11.2012, 10:50 | Ziņa # 2286
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ķīsī no krasta diez kas nav.....pat no laivas reizēm tukšs :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dadziicDatums: Otrdiena, 06.11.2012, 22:16 | Ziņa # 2287
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (ljubitex)
Daugavā pie Ķekavas svētdien arī nekā nebija...

Man sestdien arī "ablomovičš" laivā bija iesēdies. Ne piesitina! Bija kas piemānīja uz dzīvo un uz velci, bet man svešs gan viens gan otrs.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
spridzeklis27Datums: Otrdiena, 06.11.2012, 23:44 | Ziņa # 2288
Lielupes takzinis
Grupa: Savējie
Komentāri: 36
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Pa brivdienám un sodien mazliet pacopéju,pie sevis
Lielupé pie Jumpravám
Pielikumi: 7449986.jpg (117.3 Kb)


Ziņojumu laboja spridzeklis27 - Otrdiena, 06.11.2012, 23:45
 
spridzeklis27Datums: Otrdiena, 06.11.2012, 23:48 | Ziņa # 2289
Lielupes takzinis
Grupa: Savējie
Komentāri: 36
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
un mazliet vel bildes no vakardienas fish
Pielikumi: 8507707.jpg (137.9 Kb)


Ziņojumu laboja spridzeklis27 - Otrdiena, 06.11.2012, 23:50
 
spridzeklis27Datums: Otrdiena, 06.11.2012, 23:54 | Ziņa # 2290
Lielupes takzinis
Grupa: Savējie
Komentāri: 36
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
un vél viena 2niece kas tika nokerta 31.10,maná 31 dzimené dance
Pielikumi: 0513078.jpg (66.4 Kb)
 
ljubitexDatums: Trešdiena, 07.11.2012, 11:22 | Ziņa # 2291
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Forši! Tagad zināšu uz kurieni jābrauc! ja


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
MārisDatums: Trešdiena, 07.11.2012, 12:51 | Ziņa # 2292
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Vakar ar brāli noķērām maliķi. Cik jau nu noķērām...

Bija tā- pēc samērā neveiksmīgas vēdzeļcopes ap 22.30 braucam mājās. Vietā, kur meža ceļš šķērso upīti, es acu kaktiņā kaut ko redzēju, ko uzreiz nevarēju nodefinēt. Apstādināju mašīnu, padevu atpakaļ un sapratu ko redzēju- pašā ceļa malā mētājas prožektoriņš un žebērklis. Gribēju jau kāpt ārā, lai savāktu mantas kad brālis saka: "Re kur arī pats dūrējs". Tiešām- kādu metru no ceļa zemē guļ vecis, garajos zābakos un mirkšķina acis (es ar tālajiem šim no 4 m attāluma spīdināju tieši virsū). Nu neko- šis guļ un mēs skatamies, tad viņš piecēlās kājās un māj mums lai braucam. Tā kā negribējās dabūt žebērkli vēderā, tad vienkārši piezvanīju uz attiecīgo iestādi, izskaidroju kur un kā, bet paši braucām mājās.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 07.11.2012, 13:13 | Ziņa # 2293
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Spridzekli, līdakas ta līdakas, bet sapals labs! ja

Māri - šitā spīdzināt cilvēku....ar tālajiem no tik tuvas distances :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
MārisDatums: Trešdiena, 07.11.2012, 13:29 | Ziņa # 2294
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Saprotu jau, ka nerīkojos kā "īsts vecis", bet patiesībā vienkārši apjuku.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
BebrsDatums: Trešdiena, 07.11.2012, 14:52 | Ziņa # 2295
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Cilvēks gāja mājas, ieraudzīja zemē mētājas tīri labi garie zābaki, piemērija sev - der! Tad pēkšņi brauc mašīna, šis domā ka zābaku īpašnieks, metas zemē slēpties bet tur Žebērklis zemē mētājās, gandrīz zarnas sev uzšķērž. Auto piebrauc, iespīdina acīs gaismas un aizbrauc. Kur te kāds ir maliķis? :D


Nav bildes- nav zives :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv