[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 13:40 | Ziņa # 2266
Grupa: Dzēstās
Quote (Tukliitis)
Tad uz upi aizgāju ar draugu vēdzelēs-man divas uz lasi: 1,74kg- 72 cm un 1,04

Jā Norweijs mums kabina iekšā. :D
 
parcopiDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 13:47 | Ziņa # 2267
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tukliitis - smukas vēdzeles! plaude


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 14:43 | Ziņa # 2268
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
PP,MAN skauž! :D


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
dadziicDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 17:41 | Ziņa # 2269
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Es domāju, ka ar ārvalstu lomiem šajā sadaļā nevajadzētu dalīties. Jo mums vienkārši skauž! Vajag uztaisīt sadalu "cope aiz robežas" un tur dragā vaļā par 2-kilogramīgām vēdzelēm utt... Es apsolos to sadaļu nelasīt. :D


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 17:43 | Ziņa # 2270
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Dadziic - ir jau sadaļa "Cope ārpus Latvijas" ar apakšsadaļām par konkrētu valsti :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 18:53 | Ziņa # 2271
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
labāk dadzīt pastāsti kā jums šodien gāja copē :)
es neko neteikšu. tik to, ka padirsu atkal enkuru (šoreiz daugavas vidū).
ar to arī beidzās mans rīta cēliens lielajos dziļumos :(
tad devos pa kanāliņu uz ķīsi. ik pa gabaliņam piestāju vietās, kur nekad nav bijis pilnīgi bešā.
bet šoreiz bija bešā. pa ceļam atradu piemērotu kirbuli enkuram un devos iekšā ķīsī.
pirmajās vietās sapratu, ka nagi salst un nav patīkami.
sāku velcēt. novelcējos līdz riebumam. atkal piestāju pārbaudītās vietās.
pilnīga nulle. tad pēkšņi sāka uzspīdēt saulīte un parādījās kaut kādas vārgas copes.
kādu duci visāda kalibra ašukus sakasīju un tas arī viss.
centos spiningot, taču apriebās. tpfū!
metu mieru. laikam šogad pavisam.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 19:00 | Ziņa # 2272
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (marti)
metu mieru. laikam šogad pavisam.

Man gan vēl dažas cope atklātos ūdeņos ir ieplānotas. Cerams laika apstākļi ļaus :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 19:04 | Ziņa # 2273
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Man gan vēl dažas cope atklātos ūdeņos ir ieplānotas. Cerams laika apstākļi ļaus


Šogad var sanākt copēt brīvajos ūdeņos visu gadu.Tobiš līdz z-svētkiem. :))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 19:10 | Ziņa # 2274
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (urmaas)
Šogad var sanākt copēt brīvajos ūdeņos visu gadu.Tobiš līdz z-svētkiem.

Cerams. Nakāmnedēļ tās butes, tad vēl 10.tajā līdakas ieplānotas, tad vēl vismaz reizi gribu vēdzelēs un uz Vecdaugavu, bet pēc tam var salt ciet manis pēc :D Tas ir uz novembra beigām :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 19:16 | Ziņa # 2275
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es nākamnedēļu pārsvarā dzīvošos pa cop.Tai skaitā ari pa jūrju!:))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
dadziicDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 21:39 | Ziņa # 2276
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
He, nu mums tik skaudri kā tev, marti, negāja...
Nu ptfu ptfu ptfu - mēs neko, izņemot pāris sistēmas, nepazaudējām.
Neatlaidīgi kacināju stūrīša zemūdens iemītniekus, bet neko vairāk vienu asarīti nesakacināju.
Tad pamanīju, ka sarkanbalta laiva ar trim vīriem pastalās aizslīd vecdaugavas virzienā. Protams nepazīst un nesveicinās kamēr pats neuzprasies... :D Tad Zivinieks pačukstēja, kur vīri asarus skalda. Mēs nolēmām, ka jāpārbauda, bet par cik ierodoties nostučītajā spotā jau 5 laivas draudzīgi saspiedušās, es sapratu, ka nē - tās hokejs mums nevaig! Braucām arī mēs patvičot V-Daugavā un pievest sarkanbaltajai laivai benzīna rezerves, ko iemainījām pret pāris gumijām.
Rezultāti... nu kādi rezultāti = ovāla NULLE!
Bet čomi satikti, asainsritei 50 grami balzāma ar saullēktu ieņemti, uz ūdens būts.. :) Es esmu apmierināts!
Vismaz mājās nebija zivis jātīra!


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
martiDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 21:48 | Ziņa # 2277
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
laikam bija pārāk skaista diena.
a laiviņa tev smuka ja


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
dadziicDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 22:00 | Ziņa # 2278
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
a laiviņa tev smuka

Pagaidām nav smuka, ceru ka pa ziemu uzsmukināšu. Gribu nolīmēt sānu bortus ar līmplēvi, atkopt salona mīkstos tapsējumus, uzlikt priekšpusē kaut ko lai uz "pjedestāla" tvičojot kājas neslīd, un kaut ko grīdai uzklāt.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
martiDatums: Svētdiena, 28.10.2012, 22:10 | Ziņa # 2279
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nevaru izskaidrot kāpēc, bet man ar tas TEXAS uzraksts galīgi nepatīk svilpo


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 28.10.2012, 23:57 | Ziņa # 2280
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (urmaas)
PP,MAN skauž!

Man arī,izskatās,ka nākamā cope no ļadus raud


esmu tur,kur neķeras:).
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv