[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Sestdiena, 29.09.2012, 22:33 | Ziņa # 2146
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Forši esi izvizinājies :) I


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 30.09.2012, 00:48 | Ziņa # 2147
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Nu,tad bija tā....Trešdien, pirms došanās uz darbu,saņemu piezīmi no sievas par neasiem nažiem virtuvē (bet nažus asinu tikai pirms zivju tīrīšanas) Seko jautājums,kur tad nu lekšu vakarā-pa labi,pa labi (sarkano lukturu iela aiz stūra) vai pa kreisi,pa kreisi(t.i.uz copi)."Namjok poņal",atbildu-pa kreisi,pa kreisi.Ņemu testēšanai Junioram iegādāto 2,10m ķīniešu ražojuma kātiņu.Blanka izskatās labi,akcija pie ātrā gala ar ielīmētu spici un testu 5-20g.Kātiņš protams interesants,bet nu copei no krasta Lielupē gaužām nepiemērots.Loģiski,ka vēl svārstos,bet tā kā vakari kļuvuši ļoti īsi un doma nedēļas nogalē copei pieslēgt arī Junioru,ņemu ciet un traucos uz šepti.Šeptē, kā jau šeptē nekas īpašs un arī ne pārāk patīkams.Laika rādis jau sliecas uz sesto stundu iekš PM,bet es vēl tūļājos ceļmalā izmisīgi rakņājoties loriņu kastē art mērķi atrast vismaz karabīni...... Velti...kādai taču vēl jābūt,bet nafff.....Beidzot atrodu kaučkādu necilu pavadiņu ar diezgan smieklīgu karabīni,kura savulaik ne vienu reizi vien ir pievīlusi,nu neko,kā ir tā ir.Uzstīvēju kājās uz visu vasaru laukos piemirstos gumpijniekus,aidā uz tālo kordonu.Tuvajā nav nekādas vēlēšanās stādīt krietni paretinātās gumpiju rindas.Grunteņotāju naff,tātad brekši klusē.Pirmais iemetiens,viss kā tam jābūt Uz manas spoles esošā aukla šim smalkajam ,rotaļīgajam kātiņam stipri par resnu un garuma dēļ jauda par knapu ,lai pidžinātu 75mm bluefox gumiju pat ar 8g smagu džīgu.Pārāk krasa pāreja no 2,7m uz 2,1m ,bet "strojs"patīk, būs lapps.Viena lieta gan galīgā tūtā,līdz galam piegrieztajā spoles turētājā mana 1000 spole ļurkājas un teju vai krīt ārā Bet nu tas ir novēršams "sīkums".Otrajā nišā kāts signalizē par kaut ko jocīgu,laikam bija cope,pēc pāris sekundēm kautkas galā tomēr ir,nepierasti pēc mana "bomja"....ha,līdacēns ap 25cm ar iespaidīgu svecīti diezgan ātri atbrīvojas no āķa.Laika maz, nākamos lodziņus uztaustu pavisam rupji-metiens pret straumi gar niedrāju,metiens perpendikulāri krastam,tad gar niedrēm pa straumi.Klāt jau bedre,ūdensrozes jau apkritušas,ūdens dzidrs.Novelku gar niedrēm,seko cope, sajūta atkal jocīga,bet nepārprotama.Neskatoties ka kātiņš ir salīdzinoši ātrs,smalkuma dēļ ļõti elastīgs,šķiet pat pārāk elastīgs,amortizē lieliski.Izceļu krastā līdacēnu ap 35cm.Pāris nišas izlaižu,arī savu veiksmīgo,jo sadzirdu tuvumā auklas švīkstus un plunkšķus,negribētos paķert uz izbrīna kādu kolēgu.Bažas bijušas veltas,jo kolegas špinierē pretējā krasta pusē no "kazankas" Niša plaša vis labi pārredzams,ūdens kā spogulis,copju arī nav.Blakus atskan iespaidīgs plunkšķis,kas tad nu...ahoi vai kāda vēlattapusies mežene?Vēl kādi pieci metieni,klusums....Pārceļos nopētīt plunkšķa vietu,burbuļi pie krasta liecina par prāvu trokšņotāju.Vieta klaja un mans siluets krastā no ūdens puses noteikti atgādina Brīvības statuju Turpinu mētāt pamainot mānekļus,cerībā,ka varbūt piebadīs arī kāds ašuks,nekā...Lieku ašukus mierā,ietestēju 4nr.Sharks ar 8g džīgu,labs,puikam būs labs.Laiciņu pamētājis ,lieku vien atpakaļ "75"nieci,ja nu tomēr uzknabj kāds ašuks.Saule neglābjami slīd lejup un arī "kazanka" nogriež paredzēto "sākumpunktu" . Dodos uz izlaisto veiksmes nišu,kur pieteicās 2,9kg līdaķis.Spītīgi mētāju tikai gar niedrēm augšpus un lejpus pa straumi no nišas ,nekā.Krasta kante strauja,dieszin kur tā beidzas,nervi tomēr uzdod un izpildu "tālmetienu" virzienā uz upes vidu.Pāris reizes ietinu auklu,kāts jocīgi ietrīcas,cope...automātiski piecērtu...zaceps ,tikai nez no kurienes Trīsas otrā galā liecina ka copētājs joprojām ir galā.Kātiņš diezgan līks,bet nāk samērā viegli.Gabaliņu pašlepējis samērā vieglo "zacepu" secinu,ka copētājs ir tīri pieņemams....bremze sāk tirkšķēt un uz krasta niedrāju ieturētais virziens nepavisam nav patīkams.Bremze ietinot auklu tirksķ nepartraukti un kaatels nepārtraukti ir ripā.Nākas piegriezt nedaudz bremzi.Tīri pieņemamais tā arī nepacēlies no grunts,atdūries ar purnu pie stāvās kantes tomēr padodas un nāk man vēlamākā virzienā.Nonācis tasni man pretī,"tīri pieņemamais " pekšņi kļūst par "torpēdu",spole nežēlīgi iekaucas,kaata spice draudīgi pieliecas teju vai roktura.Bailēs dabūt grafīta skalus acīs, atlaižu vaļīgāk bremzi.Beidzot trakais skrējiens apsīkst un manas ausis atgūstas nomežonīgās tarksķēšanas.Kāts joprojām nospriegots līdz galam tomēr padara savu un sākumpunktā nokļuvušo "torpēdu" pagriež atpakaļ.Viss mierigi,"zaceps "kā "zaceps",šlepēju tik krastā .Izbijusī "torpēda" ceļas virspusē.Metru zem ūdens spoguļa parādas siluets.....Bāc... ta nav "torpēda",bet jau" zemūdeņu" klase..."Zemūdene" piedur purnu pie krasta,piesmēlis zābaku satveru to pie skausta un piespiežu pie grunts,atjēgusies sāk locīties kā zutis,tomēr izdodas satvert un izlidināt pļaviņā.Johaidī...stabila 5niece.No manas kārnās pavadiņas redzami tik 5cm.Naža naff....plaķeņu naff....viss autiņa palicis.Nokausēju auklu ar šķiltavu.Ja jau jātrin naži,tad jātrin Kamēr sariktēju zālītē guļošo kātu,mana divreiz veiksmīgā gumija līdaķim atrodas knābī,no pavadiņas ne vēsts,tutū..,kauč kur zālītē.Haļava ir un paliek haļava.. izšlepeta aptuveni 4minūtes ar šaubīgiem rīkiem Labs bonusiņš ,nepārāk labai pussezonas nogalei...96cm un 5,5kg.Mani pozētāji nespēja pat noturēt.

Pielikumi: 5191686.jpg (496.9 Kb)


esmu tur,kur neķeras:).
 
jutrixDatums: Svētdiena, 30.09.2012, 01:17 | Ziņa # 2148
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Paganel atskaite un līdaka pa pirmo! ja plaude


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Svētdiena, 30.09.2012, 10:14 | Ziņa # 2149
Grupa: Dzēstās
Ļoti skaisti! I garais tekstiņš i pats šķukārs! Mazajiem arī neviltots prieks sejās. Forši!
 
AdamovietisDatums: Svētdiena, 30.09.2012, 12:48 | Ziņa # 2150
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 44
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Līdaka nu gan ir smukkka ja


Keša, gaidi zivis!
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 30.09.2012, 12:51 | Ziņa # 2151
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Super Līdaka!!! ja


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
ZivnieksDatums: Svētdiena, 30.09.2012, 16:02 | Ziņa # 2152
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
bijām forelēs....pirmā upe man patika vislabāk :)
bet vienvārdsakot piedrāzt tās pumpainās zivis :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Svētdiena, 30.09.2012, 16:45 | Ziņa # 2153
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
bijām forelēs....pirmā upe man patika vislabāk
bet vienvārdsakot piedrāzt tās pumpainās zivis


Čert zivis vairs nemāki? svilpo


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
dadziicDatums: Svētdiena, 30.09.2012, 18:09 | Ziņa # 2154
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
vienvārdsakot piedrāzt tās pumpainās zivis

Kas i, uz dzīvo ņeņem?


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 30.09.2012, 19:54 | Ziņa # 2155
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
bet vienvārdsakot piedrāzt tās pumpainās zivis :D

Es to pašu par ašukiem iekš Nr.1


esmu tur,kur neķeras:).
 
martiDatums: Svētdiena, 30.09.2012, 21:01 | Ziņa # 2156
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šodien laukos saēdos siltas tikko kā no kūpiņa izņemtas butes :)
čoms 3dienas pēc kārtas bija darbojies netālu no kolkas.
vienu vakar esot bijuši pat 18kg. garneles beigušās esot :D
gardas gan bija svilpo


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
IesācejsDatums: Svētdiena, 30.09.2012, 22:51 | Ziņa # 2157
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Paganels(pp) - super piedzīvojums un kolosāla zaļsvārce ja


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
kristsKGDatums: Svētdiena, 30.09.2012, 23:31 | Ziņa # 2158
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
paganels(pp), forsh apraksts un smuka līdaka!! laikam pamazām arī būs jāpievēršas līdakām. Savādāk akcents šobrīd uz asariem un zandartiem... šodien drusku paķerstīju asarus. lielākais ap 550 g :) Laiks gan šodien draņķīgs - salīju kā nekad šogad.

Zivnieks, :D spurainie labāki :D
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 01.10.2012, 09:01 | Ziņa # 2159
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paganels - konkursa cienīgs apraksts! ja Līdakas ar smuka! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 01.10.2012, 09:06 | Ziņa # 2160
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vakar biju Ķīšezerā. Ķērās labi, bet nebija lieli. Aigars braucot no forelēm, pirmo loma daļu nofočēja, bet bigās salasīju pāri 3kg, pārsvarā uz ziemas makšķerīti zem laivas :) Mailes īsti negribēja ņemt :(
Bija arī viena līdaku cope, bet.... :(
Laiks gan bija nepastāvīgs :)
From September 30, 2012

From September 30, 2012


Za ribalku!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv