[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Piektdiena, 28.09.2012, 14:17 | Ziņa # 2131
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
kristsKG,
Pa smuko! Man pat nedaudz skauž ;) :D ... Diez vai man sanāks normālus asarus paķert līdz ledum :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 28.09.2012, 14:49 | Ziņa # 2132
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
spulgits, tur tā lieta, ka spiegu daudz! nav jau zheel sakariigiem dzekiem, kas iepaziiti, bet nu barinjsh, kas lasa ir daudz lielaaks, neka atas, kas raksta!
 
AdamovietisDatums: Piektdiena, 28.09.2012, 15:03 | Ziņa # 2133
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 44
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
kristsKG, asari nu gan smukie! ja


Keša, gaidi zivis!
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 28.09.2012, 15:37 | Ziņa # 2134
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
spulgits, tur tā lieta, ka spiegu daudz! nav jau zheel sakariigiem dzekiem, kas iepaziiti, bet nu barinjsh, kas lasa ir daudz lielaaks, neka atas, kas raksta!

Tieši tā kristsKG


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
martins_Datums: Piektdiena, 28.09.2012, 21:05 | Ziņa # 2135
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
kristsKG, gorbatais pa pirmo! Man tikai prieks, nimaz neskauž, tikai prieks.... :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ljubitexDatums: Sestdiena, 29.09.2012, 01:26 | Ziņa # 2136
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Es kad ieraudzīju šo bildi ar asari-nodomāju ka fotošops Super!!!!


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 29.09.2012, 10:48 | Ziņa # 2137
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
ljubitex, :) nav nav fotošops, vienīgi noņēmu krasta fonu :) bet dzīvē tie lielākie bija iespaidīgāki svilpo
 
martiDatums: Sestdiena, 29.09.2012, 11:09 | Ziņa # 2138
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
uz fočenēm vienmēr izskatās mazākas zivis :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Sestdiena, 29.09.2012, 11:12 | Ziņa # 2139
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es šonakt biju copēt. ar mikrodžigu asarus vilku. gan ne tik lielus kā kristsKG, bet tā pat šis tas bija.
laiks bija labs, gaišs. kaut ko arī ezerā satiku pazīstamu, tikai neatceros vairs kuru. bet tad man sagribējās čurāt un pamodos


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
AdamovietisDatums: Sestdiena, 29.09.2012, 13:08 | Ziņa # 2140
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 44
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
marti, labais :D


Keša, gaidi zivis!
 
martins_Datums: Sestdiena, 29.09.2012, 15:33 | Ziņa # 2141
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Lai arī taimfreims šodien dikti ierobežots, biju likteņupē pie Saulkalnes.. Nu, nekas jau spīdošs nebija, ielasīju četrus smukus ašukus, sabučoju vienu šnappiju, palūrēju turienes dziļumus un šo to sev podiņā sazīmēju :) gan citreiz būs labāk :)
Vo, dupletā ar vienu ašuku izvilku arī pavisam svaigu Rapala Trolls-to-Minnow, vēl pat trekni nozieķētu ar Megastraiku :))) Saimniecībā noderēs, īpašnieks var pat nepieteikties, kas noķerts, tas mans :D
Tā lūk man gāja...
Nezinu vai rapalas tur ķeras bieži :D bet varat jau mēģināt, varbūt tik Jums ar :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 29.09.2012, 21:30 | Ziņa # 2142
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Šodien septiņas stundas pavadiju pie Gaujas,šur tur kaut kas uzleca,bet man uz spiņa ne piesitiena.Cik satiku pārējos copmaņus ar nekā kas spiningoja no krasta,vienīgi viens no laivas bija dabujis smuku līdaku,apmēram man uz acs likās 3kg jābūt.Vienīgais vienu šūpiņu no Gaujas es izmāniju.Kopumā jau labi pavadīta diena,rīt jātaisa Gaujā,sezonas noslēgums spiningošanā.

Šodienas loms


Ragans katls


Pielikumi: 6370069.jpg (147.5 Kb) · 0712001.jpg (118.1 Kb) · 3643820.jpg (104.1 Kb)
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 29.09.2012, 21:43 | Ziņa # 2143
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kristsKG,baigi smuko asaru tev izdevies noķert.
 
parcopiDatums: Sestdiena, 29.09.2012, 21:46 | Ziņa # 2144
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es šorīt pavizinājos līdz Salacgrīvai, bet vēlāk pēcpusdienā(ap 15:00) ielaidu laivu ūdenī. Bija domāts ar Jutrix, bet viņam roka traumēta, tāpēc laidos viens. Ņēmu tikai spiningu, šoreiz bez mailēm. 8minūtes un es jau biju Ķīšezerā :)
From September 29, 2012

From September 29, 2012

Vēl kādas padsmit minūtes un tiku pie mēra līdakas 53cm! plaude
From September 29, 2012

Tad devos no ezera prom. 18minūtes un es biju jau Vecdaugavā :)
From September 29, 2012

From September 29, 2012

Tur man viena līdaka pie pašas laivas atkabinājās, bet izskatījās pēc zemmēra. Devos tālāk. Pēc dažām minūtēm biju jau pie Buļļupes :)
From September 29, 2012

From September 29, 2012

From September 29, 2012

Tur noķēru vienu asari pirksta lielumā uz rotiņu un devios Daugavas virzienā :)
From September 29, 2012

From September 29, 2012

From September 29, 2012

From September 29, 2012

From September 29, 2012

From September 29, 2012

From September 29, 2012

From September 29, 2012


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 29.09.2012, 21:46 | Ziņa # 2145
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Daugava, Voleri :)
From September 29, 2012

From September 29, 2012

Kopā Daugavā un Sarkandaugavā dažas copes bija, bet neko neizvilku un devos uz garāžu :)
Laba vieta copei ja
From September 29, 2012

Šodien vairāk tāda vizināšanās sanāca, bet man patika. Kur viļņu un vēja nebija, dabūju pat 26km/h un pa visu vojāžu pat 3l benzīna nenovizināju. Kad laiva glisē, tad ir ekonomiskais režīms! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv