[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 22.09.2012, 21:45 | Ziņa # 2101
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
uldeens, Sapals neviens netrāpijās uz kukurūzas.
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 23.09.2012, 12:43 | Ziņa # 2102
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
copmanis78 ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 23.09.2012, 16:17 | Ziņa # 2103
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tātad no piektdienas uz sestdienu cope izdevusies ja viena ļurbiņa zemmērs atlaists,pliči no 0,7-1,5kg aptuveni 15 kg.Daļa taada atbrauca mājās pārējie turpina peldēties.Ēsma grūba un baltie,makšķere fideris.Inspektori arī neguļ .Copes vieta Jelgava(Lielupe). Nav jo nepaņēmās līdz


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 23.09.2012, 17:36 | Ziņa # 2104
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
spulgits, nav slikti. ja Drīz jau vēdzelēm vajadzētu sākt ņemt. fish

Man šodien Gaujā neko neizdevās noķert,viena zivtiņa gan nāca pakaļ rotiņam pat uzsita par to,bet tas arī viss un cēli aizpeldēja tālāk. svilpo
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 23.09.2012, 18:19 | Ziņa # 2105
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (copmanis78)
Drīz jau vēdzelēm vajadzētu sākt ņemt.

Blakus copmaņiem bija 2 mēra vēdzeles,ķēra uz ķīša filejiņu,tākā sāk jau ņemt


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 23.09.2012, 19:26 | Ziņa # 2106
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vajadzēs laikam kādu vakaru Gaujā paprovēt atklāt vēdzeļu sezonu. taada
 
kapracisDatums: Svētdiena, 23.09.2012, 19:40 | Ziņa # 2107
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
copmanis78, un kā piezveju kādu raibo patramdi:))
 
parcopiDatums: Svētdiena, 23.09.2012, 19:56 | Ziņa # 2108
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (spulgits)
pliči no 0,7-1,5kg

Neko jau sev pliči! Man lielākais ir kādi 600gr :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 23.09.2012, 20:07 | Ziņa # 2109
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kapracis, vēl nedēļu un Gaujā jau spiningošana beigsies. ne
 
J0nisDatums: Svētdiena, 23.09.2012, 21:49 | Ziņa # 2110
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vakar sausajā Daugavā (oblamovič) Man vispār neviena piesitiena ,kaut laiciņš likās ideāls :( Je6ka gan pamanījās divus zemmērus piemānīt ,abus pie zālēm un uz meps rotiņa. Vienīgais ko es piecirtu tas bij vecs nostāvējies murdiņš uz kura bij uzrāpies viens vēžveidīgais :) bet ceļot ārā arī tas novēlās. Tātad arī vēži tur dzīvo :)


Pielikumi: 9623269.jpg (63.1 Kb) · 9004417.jpg (117.1 Kb) · 3052740.jpg (57.4 Kb)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 24.09.2012, 13:04 | Ziņa # 2111
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
copmanis78, spiningošana beigsies, bet jāsāk dakša asināt:)))))))
 
martiDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 21:27 | Ziņa # 2112
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
biju ķīsītī. pamatā uz asariem. pamētāju arī kādu voblerīti, drusku pārbraucienos pavelcēju. apskrēju pus ezeru.
uz vobleriem mētājot nekā, velcējot tā pat. ar gumijām 3kg ašuku. izmērs žēlīgs - vidēji 100 grami. jo kulē bija 32 asari un svars 3kg 3 grami :) nenosvēru lielāko, jo nebija vēl gatava pāreja :D bet liekas, ka ap gramiem 200.
pāris bija kanālā, bet lielākā daļa ķīšezerā. vislabāk gāja uz kantīm šoreiz. pie zālēm viens šnāpijs maita nokoda manu volframa 5gr džigu. kristKG - pietrūkst man tās pavadas :D kaut kad kaut kā jāsarunā randiņš svilpo


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 21:29 | Ziņa # 2113
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
marti ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 23:32 | Ziņa # 2114
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šovakar tā pa fikso, bez motora un bez mailēm, tikai katram pa spiningam, ar Jutrix ielaidāmies Vecdaugavā :)
Kādu pusotru stundu pamētājām, pavelcējām, zivis nedabūjām un devāmies krastā :) Bet vakars bija foršs! ja
From September 25, 2012

From September 25, 2012

From September 25, 2012

From September 25, 2012

From September 25, 2012

From September 25, 2012

From September 25, 2012


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 26.09.2012, 08:12 | Ziņa # 2115
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv