[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Pirmdiena, 27.08.2012, 10:03 | Ziņa # 1966
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
eduk - man arī asaris ir tīkamākā zivs. protams zandarts arī ir labi, taču pie tā drusku grūtāk tikt.
un mazas asaru filejiņas sačurkstinātas uz pannas eļļā ir labākas kā lielas filejas, jo lielās ir biezākas un nevar tā izčurkstināt kraukšķīgas kā mazās.
tā sakārdināji, ka gribas uz ezeru pēc asariem :D
tik laiko sola draņķīgu šodien :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 27.08.2012, 14:55 | Ziņa # 1967
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Eduk - forši ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 27.08.2012, 18:43 | Ziņa # 1968
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
eduks ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 27.08.2012, 23:11 | Ziņa # 1969
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (eduks)
Loma bilžu nebūs,

Kāds kaut kur teica,bilžu nav-loma nav !! :) svilpo


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
IesācejsDatums: Otrdiena, 28.08.2012, 01:03 | Ziņa # 1970
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Šovakar biju Daugavas krastā izsēdēt darba "karstumus". Savācu savu fīderkātu un devos pie ūdeņiem.
Vējš pūta uz nebēdu, brīžiem pat kājās bija grūti nostāvēt. Lietus mērcēja, bet man bija jānolaiž tvaiku.
Rezultāts ir te

Rītdienas vakariņām būs labi
Pielikumi: 9453441.jpg (162.6 Kb)


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
parcopiDatums: Otrdiena, 28.08.2012, 07:34 | Ziņa # 1971
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pliči tādi sašutuši izskatās


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Otrdiena, 28.08.2012, 08:48 | Ziņa # 1972
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Nudien, zināma neapmierinātība viņos ir novērojama... svilpo


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
eduksDatums: Otrdiena, 28.08.2012, 09:07 | Ziņa # 1973
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Pliči tādi sašutuši izskatās

Quote (martins_)
Nudien, zināma neapmierinātība viņos ir novērojama... svilpo

:D


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 28.08.2012, 20:48 | Ziņa # 1974
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Pliči tādi sašutuši izskatās



Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 00:05 | Ziņa # 1975
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
īsāk sakot šodien ķīsītī nebija tā labākā cope, bet ar visu to dažs labs (kristsKG) tika ar mikrodžigu pie divām mēra līdakām :)
man viens smuks asarītis uz gramiem 200 un pārējie sīkaļas, bet diezgan.
baigi ātri gaisma slēdzas ārā :( jau 21:00 tumšs :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 00:05 | Ziņa # 1976
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tātad bijām ar Anatoliju ezerā. raksta


Redzējām Armandu un Zivnieku vairākas reizes arī :D Marti redzēju tikai, kad baucu mājās no darba. Ezerā pēc tam nemanīju :)

Asari ķērās aktīvi, bet mazi. Uz mājās paņēmām tik kādus 8 uz diviem un tikai viens bija virs 300gr
Līdakas ņēma uz dzīvo četras reizes, kad bijām uz līdakām, bet ārā nedabūjām :D Uz spiningu copes nebija.
Braucām uz Daugavu :)


Tur bija viena zandarta cope uz maili, kas viņu diezgan ātri izspļāva un otrreiz neņēma :(
Tad jau palika tumšs un devāviems uz garāžas pusi :)
Mēness starp celtņiem :)


Mājupceļš :)


Un vienīgais asaris, kuri var arī nofočēt un tas bija pats pirmais ezerā. Pie tam jau pirmajās minūtēs pēc apstāšanās. Ap 350gr :)


Copes kņuda nedaudz nosista, tagad līdz brīvdienām izturēšu :D Ne asakas visiem! zivs
Pielikumi: 3733016.jpg (64.3 Kb) · 8866927.jpg (72.4 Kb) · 7559512.jpg (53.2 Kb) · 4897863.jpg (37.3 Kb) · 6148428.jpg (67.1 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 00:19 | Ziņa # 1977
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote (parcopi)
mājās paņēmām tik kādus 8 uz dieviem


asarus upurējāt? sātanisti hrenovi! :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 00:26 | Ziņa # 1978
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izlaboju, neko neupurējām :D

Kistam tad jau vislabāk šodien gāja ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 00:28 | Ziņa # 1979
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
nedrīkstēja labot, lai visi jūsu oklutiskos sprediķus lasa :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 00:58 | Ziņa # 1980
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
parcopi ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv