[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
MārisDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 18:03 | Ziņa # 1936
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Jā, man arī interesē. Jāuzzin vai šovakar jādzer alus, jeb vai šovakar ir jādzer alus.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 18:03 | Ziņa # 1937
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bildes! ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 18:56 | Ziņa # 1938
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Māris, lai blekjinieki pastāsta :D

P.S. alu vari sākt dzert :D
 
martiDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 18:59 | Ziņa # 1939
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tā makšķere ir dadzīša trofeja :) vizuāli atrada zem ūdens un izvilka ar bleķa vizuli :D
borodam ar bija viena maza trofejiņa - mikrodžigs ar 2gr džiggalvu un balta bluefox zivtiņa.
īsāk sakot bleķiniekiem bija smaga sakāve dance
jo mērā netika neviens. dažs labs pat netika ne pie vienas zivs svilpo
divi bleķinieki bija tuvu tuvu mēram. borodam labi veicās ar rotiņiem - mēs ar borodu bijām vienā laivā, tāpēc visu ļoti labi zinu. iebraucām pirmie ezerā, jo mēs ar airiem bijām vienīgie. tie abi ar motoriem vilkās no pakaļas.
boroda kā meta pirmo metienu tā galā līdaka. zemmērs - apmēram 46 cm.
man stress. metu, metu, tieku pie diviem smukiem asariem (abi uz 30 cm).
tikmēr borodam pēc pāris metieniem vēl viens zemmērs. stipri līdzīgs iepriekšējam.
es mainu taktiku. uzlieku 17cm rapalas max rap. maucu un ir. mērs :) 57 cm
tad sekoja ilgāka pauze un nevienas copes nevienam. iedreifējam pa vējam seklumā, skatos, netālu kristsKG velk zemmēru. uzlieku kaut ko seklāku un ir man ar - zemmērs. zem 40 cm.
apnīk mums pa tiem seklumiem, iebraucam dziļāk. tur tukšums. nolemjam pa otru pusi laist atpakaļ uz daudzsološo starta vietu. pamazām pamazām tuvojamies, bet viss pa tukšo.
tiekam starta vietā un vērojam kā bāzes saimnieks pie pašas bāzes asarus trenkā.
tuvojamies viņa apstrādātajam puduram no otras puses.
pietuvojoties secinam, ka tur asari sarīkojuši krietnu asins pirti.
metam ar maziem 56mm vobleriem, maziem rotiņiem, bet kaut kā nekā.
man nervi neiztur un nolemju grēkot. izvelku MJ komplektu.
kā metu barā, tā ir :) kā metu, tā ir. asari maisā pildās.
bet te pēkšņi piesakās līdacēns. amnestējam. te pēkšņi vēl viens līdacēns, bet šis jau krietnāks (44cm).
amnestējam. tad atkal asari. borodam arī nervi neiztur. aizdodu viņam gummi komplektu un arī viņš sajūt, ka asarim gummi patīk labāk. taču boroda nekrīt tādā grēcīgā kārdinājumā kā es un diezgan ātri pāriet atpakaļ uz rotiņiem.
tad mums nemanīti pietuvojas kirstsKG ar zivnieku. atzīstos grēkā. šie ar cenšas godīgiem līdzekļiem iekarot asaru sirdis, taču nekā neveicas :) bet tad arī asaru jandāliņš jau beidzies. un dreifējam pa vējam atkal otro apli.
apmēram tajā pat vietā kur veicās no rīta arī pirmspusdienā fortūna pagriež vaigu.
boroda atkal diezgan veikli tiek pie diviem zemmēriem. es saku, ka ja turpinās rīta scenārijs, tad man jābūt mēram.
sacīts - darīts! 50 cm mērs laivā. vispār būtu atlaidis, bet neveiksmīgi āķis izdūris un izrāvis vienu aci.
un līdacēns aiziet pārtikas programmā. krists ar ticis pie diviem smukiem asariem ap 30 cm un vairākiem zemmēriem.
arī zivniekam vairāki zemmēri un asari. aigaram ar dadzīti drusku švakāk svilpo
tad vēl drusku nomētājāmies un cauri ir. satiekamies visas ekipāžas un nolemjam lietu slēgt.
kā nolemjam, tā tur pat mums blakus viens copmans laivā ieceļ skaistu līdaku.
zivnieks teica, ka uz skatu pat varēja būt 5niece...
braucam krastā, foto, runas un pa mājām.
man ezers patika. varētu pat vēl kādreiz ieskriet.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 19:19 | Ziņa # 1940
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
man īpaši bilžu nav... tik viena ar Zivnieka zemmēru, bet par rezultātiem:

Komandām vinnēja - vobleri ar 4 ieskaites asariem un 2 ieskaites līdakām.
Indivuduāli - Marti ar smuku atrāvienu! Malacis ja otrais kristsKG. Pārējiem drusku pietrūka.
Lielākā zivs - Marti - līdaka 58 cm

Godīgi sakot šī man bija šī gada vājāka cope Kaņierī... bija padaudz zemmēru, bet mēri netrāpījās un nevarēju atrast tiem atslēgu. Asari arī bija visai kūtri uz vobleriem un rotiņiem, izņemot vienu vietu, ko ar Zivnieku uzgājām un man kādi pirmie 3-4 metieni bija ar asariem pēc kārtas un kādu zemmēra līdaciņu. Tad asari sāka medīt un arī Zivniekam copes katrā metienā, bet pārsvarā zem 20 cm. Tikai man 2 trāpījās ieskaites izmērā uz ZipBaits Rigge 70F (laba manta Marti!!!). Stulbi, ka ir daļa cilvēku, kuriem izmisīgi bail copēt vienatnē un jāspiežas kļāt citiem. Copējam un dzirdu, ka sāk krist rotiņi visās malās un aizķer pat Zivnieka vadito rotu... vieni pat apdzen mūs pa sānu un aizbiedē asarus... gan jau vēl pa kādam mēram būtu dabūjuši....

Pasākums ok, žēl vienīgi, ka neizdevās parādīt Kaņieri tādu kāds man patīk - ar regulārām līdaku un asaru copēm, un arī normāliem mēriņiem.

Zinu, ka noteikti šoruden atgriezīšos, kad būs lielāks vējelis (šodien paŗāk mierīgs)... moš marti un zivnieks arī pavilksies atkārtot copi uz ŗudens līdakām.

Paldies visiem par kompāniju!!! Jātaisa nākamais saiets! :)
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 19:20 | Ziņa # 1941
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
labojums - Marti līdaka 57 cm
 
martiDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 19:38 | Ziņa # 1942
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man liekas, ka zivnieks tur atgriezīsies tikai ar mucu mailēm :D
un vēl man liekas, ka vajag copi darba dienā.
jo ezers nav liels un malas seklas. diezgan jau pa tiem seklumiem pirmie braucēji iztramda un izbiedē.
vai arī jābūt pirmajiem. es tik nesaprotu, kā tur vēl var būt zivis, ka tāds presings un visi velk...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 19:40 | Ziņa # 1943
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
marti, darba diena protams labāk, tik sarežģiti izbrīvēties... bet gan jau :) oi mailes tur var smelt tonnām :))
 
martiDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 19:44 | Ziņa # 1944
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kristKG: tu pavasarī to lielo uz dzīvo dabūji dziļumā jeb kaut kur seklumos?


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
uldeensDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 19:49 | Ziņa # 1945
Grupa: Savējie
Komentāri: 356
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Man ar šodien upē pamatā ar zemmēriem bij jācīnās:)kādus astoņus gabalus paskoloju,tik viena 55cm aizgāja vakariņās,pa starpu viena smuka pamanījās piečakarēt un noziepēt zandeles-ņemot vērā ka pāris nedēļas līdz upei nebij būts-līmenis krietni pakrities,liekas ka rudens zivis ar jau sākušas iepeldēt-viens akvanautists pa mietiem šiverēja.
 
martiDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 19:57 | Ziņa # 1946
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vot kā gaujā kaut ko var noķert es nesaprotu :D
kaimiņš ar sievu aizgāja ezerā pacopēt.
kaimiņš teica, ka ja sieva nosals un nebūs dikti vēls, tad uzpīkstinās man uzaicinājumu pievienoties :)
tagad dilemma - hoķis vai cope


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 20:07 | Ziņa # 1947
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
marti, dziljums, tur, kur es Tev teicu, kur stāvējāt, bet bija smuks vējš...

kas par hokji?? shodien veel taisies ezeraa??
 
martiDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 20:09 | Ziņa # 1948
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
19:20 LTV7 dinamo - dzelzceļa kausa pirmā spēle.
ja kaimiņš uzpīkstinās ieskriešu te pat kopā ar viņa laivu pie jaunciema pārbaudīt ko dara asari.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 20:46 | Ziņa # 1949
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
marti, ok. nezinaju par hokji!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 23:42 | Ziņa # 1950
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Hoķī smuki beigās uzvarēja ja
A uz copi iespējams rīt jāaizmauc, ja nebūs smaga galva :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv