[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 14:39 | Ziņa # 1951
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 19:33 | Ziņa # 1952
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Šodien smuki pasēdējam pie Daugavas-Daugmales pusē...nu tā-kā mēs braucām atpūsties,tad domaju,ka rezultāts diezgan labs-kopa 7 brekši,4 atlaidām,jo man viņi negaršo,3 paņēmām-jo kaut-ko tomēr var uzcept :)
Pielikumi: 5887461.jpg (44.1 Kb) · 6837550.jpg (94.9 Kb)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 19:35 | Ziņa # 1953
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Smuks izmērs ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 19:36 | Ziņa # 1954
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Pielikumi: 8645480.jpg (146.1 Kb)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 26.08.2012, 19:39 | Ziņa # 1955
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ljubitex, ja
 
J0nisDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 19:45 | Ziņa # 1956
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Smuki !! ja Kur jūs tikāt tādās smiltīs ??? Visur kur esmu bijis vieni akmeņi gar krastu. Vienīgā vieta kur ir smilts tas ir kur beidzas tie Hesa bloki .Vai tas bij tur ?


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Svētdiena, 26.08.2012, 20:00
 
BorodaDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 20:10 | Ziņa # 1957
Grupa: Dzēstās
Man liekas, ka zemais līmenis tagad. Tad smiltiņa parādās.
ljubitex, Forši brekši! ja
 
J0nisDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 20:21 | Ziņa # 1958
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Man liekas, ka zemais līmenis tagad. Tad smiltiņa parādās.

Nē,nē tad tik akmeņi lielāki parādās :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 20:25 | Ziņa # 1959
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Man liekas, ka zemais līmenis tagad.

Ir-ir zemais :)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 20:25 | Ziņa # 1960
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
tad tik akmeņi lielāki parādās

šādi?
Pielikumi: 8324039.jpg (117.7 Kb)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 20:29 | Ziņa # 1961
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
ljubitex ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 20:29 | Ziņa # 1962
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
redz kāds līmenis..
Pielikumi: 1876357.jpg (78.8 Kb)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
IesācejsDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 21:43 | Ziņa # 1963
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Jā - labais ljubitex ja

Man vakar (sestdien) galīgi tukšs rīts ne
Pats rīts šķita daudzsološs

Turpināju skatīties uz mierīgo Daugavas virsmu cerībā uz lielo copi

Tomēr fīdera spicīte nodevīgi klusēja dusma

Laika posmā no 7iem līdz 11iem tikai 4 copes un visas realizētas.
Rezultātā nelielas pusdienas: pusi lielās pannas aizņēma breksēns, otru pusi 3 raudiņas.
Jā, un ņēma tikai un vienīgi kukurūzu. Visai manai tārpveidīgo kolekcijai spļāva virsū
Pielikumi: 7673732.jpg (63.2 Kb) · 0435756.jpg (63.2 Kb) · 1902550.jpg (44.5 Kb)


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 22:30 | Ziņa # 1964
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
sestdien mums Daugavā arī pa tukšo...no 7 rīta līdz 16.00-ar laivu pa Daugavu-NEKĀ!!!


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
eduksDatums: Pirmdiena, 27.08.2012, 09:52 | Ziņa # 1965
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Sestdien biju aizskrējis uz manu lauku ūdenskrātuvi paķert ašukus (vismaz tāda doma bija :D ) ar Zivnieka metodi - uz dzīvo. Kā lai saka, man tomēr radās secinājums, ka cope bija pašvaka un asari bija jālasa, nemitīgi mainot stāvvietas. Ap trijiem dienā, beidzot, man biku uzsmaidīja veiksme un vienā no maniem spotiem klusums pēkšņi pārvērtās aktivitātē - kādi 8 "mēra asari" pēc kārtas, ar milzīgu sparu un enerģiju, gremdēja manu pludu un rija mailes aš līdz tai vietai :) ... Zemmēra šnapiji arī nebija kūtri visu dienu - 3 amnestijas, 2 nokosti āķi un viena akurāt 50 cm paņemta. Kopumā savus 5 ar astīti kg piegrabināju (ziemā būtu loms, ar ko pat var lielīties :D ), bet nu ap šo laiku tas ir stipri mēreni - veiksmīgākajā scenārijā varētu būt arī ap spaini ašuku. Bet nu, protams, tāpat loms normāls. Tā kā esmu palicis uz nedēļu mājās viens, tad lai izvairītos no zivju diētas gandrīz nedēļas garumā, uzaicināju uz svaigi ceptiem asariem, pie alus un hokeja, vakar ciemiņus. :D Ēdot ceptus asarus atkal atcerējos, kāpēc man tā patīk šīs zivis - nu mēli var norīt :) !...
Loma bilžu nebūs, jo salīdzinājumā ar konkursa pieteikumiem, mans loms tā vien ir kā "rāma tējas padzeršana" :D ...
P.s. jā, cope ir forša un loms tomēr arī ir mazliet svarīgs ;) :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv