[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Trešdiena, 22.08.2012, 22:44 | Ziņa # 1906
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (marti)
taču vislabāk ņēma uz 90cm voblera. jā jā, tā paša kristKG.

kur tādu var nopirkt? :D :D :D
un ja nav noslēpums, kāds Tev kāts? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
kristsKGDatums: Trešdiena, 22.08.2012, 23:00 | Ziņa # 1907
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
marti, strādā tās mantas :)) sestdien parādīšu pāris savus jaunumus arī ZB...
 
martiDatums: Trešdiena, 22.08.2012, 23:04 | Ziņa # 1908
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
fu velns pārrakstījos :D 90mm jeb 9cm :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 12:33 | Ziņa # 1909
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Anatolijs sēž tagad Mīlgrāvja kanālā ar mailēm un viņam neņem :)
Vējš gan esot nepatīkams un enkurs lāga netur...


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 12:47 | Ziņa # 1910
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
parcopi, izskatās, ka Tev tas liekas diezgan tīkami, ka Anatolijam neņem??:))))
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 12:58 | Ziņa # 1911
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (kapracis)
parcopi, izskatās, ka Tev tas liekas diezgan tīkami, ka Anatolijam neņem??

Da nē. Man jau labpatiktos, lai viņam ņem, bet zinot viņu un viņa izvelētās "taktikas", tas mani galīgi neizbrīna :)
Viņš ir nenormāli spītīgs un var uzkāpt 101reizi uz viena un tā paša grābekļa un kāps arī 102 reizi un nepārliecinās viņu neviens, ka viņš kaut ko dara nepareizi :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 12:58 | Ziņa # 1912
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
baigais vējš :( tikko kā safilēju savu vakardien saķerto ašuku sauju un sabēru ar garšvielām.
liela cepšana nesanāk. varbūt ja uz vakaru vējš norims, tad iebridīšu no krasta ķīsītī asarus pameklēt.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kapracisDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 13:05 | Ziņa # 1913
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Da nē. Man jau labpatiktos, lai viņam ņem, bet zinot viņu un viņa izvelētās "taktikas", tas mani galīgi neizbrīna :)
Viņš ir nenormāli spītīgs un var uzkāpt 101reizi uz viena un tā paša grābekļa un kāps arī 102 reizi un nepārliecinās viņu neviens, ka viņš kaut ko dara nepareizi :D


tā nav laba īpašība.....:)
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 16:34 | Ziņa # 1914
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tātad uz mailēm tiku tikai pie viena asara, toties maiļu tīklā iesmēlu virs 200gr raudu :D
Un pēc tam uz tārpiem noķēru vēl pāris normālas raudas, bet nebija ar ko iebarot un vējš arī nesa prom ar visu enkuru. Un vēl pāris asari uz tārpu ar tika, tā ka gluži bez loma nepaliku. Mēģināju spiningot, bet ne uzsitiena. raksta


Za ribalku!
 
mazā_ziveDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 18:21 | Ziņa # 1915
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (parcopi)
Anatolijs sēž tagad Mīlgrāvja kanālā ar mailēm un viņam neņem
, es tur arī biju ar savu spiningu, itkā domāju vai ir, vai nav tas Anatolijs, jo tā laiva likās kautkur redzēta, tad sapratu ka "par copi" uzfilmētajos video bija līdzīga un šaubas pazuda. Lai nu kā biju tur devies testēt savas gumijas, bleķi un rotiņus. 3 stundu laikā nevienas copes, varbūt es vainīgs ka nemāku atrast pareizo pieeju lai sakārdinātu zivi, vai arī zivs negribēja manis piedāvātos štruntus, bet zivs tur tomēr bija, jo lēkāja jau nu draiski viņas pa ūdeni. Šī vieta man ļoti iepatikās un es tur noteikti vēl atgriezīšos lai pamētātu savu kātu...
:)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 18:27 | Ziņa # 1916
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien nebija copes diena, cik var noprast.
Vispār pašā kanālā no krasta ar spiningu ir grūti, labāks krasts ir tas no Vecmīlgrāvja puses, kur tās stāvās barjeras tuvāk Rīgas Kuģu būvētājam. Vieglāk tur darboties no laivas, tad var kanāla izeju paņemt un teritoriju pie Sniķera salas :)
Kaut gan Rio šad tad sēž pirms tilta šajā pusē, pie tās trubas, un uz mikrodžigu tiek pie labiem asariem :)
Anatolijs tagad atpazīstams ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
mazā_ziveDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 18:51 | Ziņa # 1917
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (parcopi)
labāks krasts ir tas no Vecmīlgrāvja puses

es jau stāvēju no vecmīlgrāvja puses, pie tās saliņās pamētāju (īsti nezinu kā viņu sauc), varbūt Anatolijs mani pamanīja, jo vienu brīdi es viņam biju diezgan tuvu piegājis
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 19:04 | Ziņa # 1918
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pretī saliņai no tiem betoniem veči sēž, bet ja godīgi, tad jau gadus desmit tur neko prātīgu nevar izvilkt. Jāvirzās tuvāk Kuģu remonta rūpnīcai, kur augstā apmale. Tur iet normāla kants, var gan asarus gan zandartus izmānīt. Vienīgi uz grunts visādi štrunti un arī mānekļus sanāk apraut. Kā arī grūti pacelt tik augstu, kad pieķerās laba zivs. Esmu redzējis kā tur izmanto maiļu smeļamo tīkliņu garā striķī. Nomet to ūdenī, zivi izvada tam virsū un tad ceļ ārā. No krasta otras puses var mēģnāt arī visā posmā, kur var pieiet, bet tuvāk golfa laukumam jāizpilda tālāki metieni. Ja sēž tuvāk Rīgas kugu remonta rūpnīcai no pretējā krasta, tad tur dziļums sākās gandzrīz uzreiz. Bet arī ķibele ar drazām uz grunts, mānekļus pa copi var pazaudēt vairākus. Bet zivis tur ir :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
mazā_ziveDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 19:09 | Ziņa # 1919
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
hehe atcerējos ka biju arī nedaudz pabildējis, reku nobildēju dažus dabas skatus




Pielikumi: 0231135.jpg (69.0 Kb) · 9484086.jpg (62.5 Kb) · 2618742.jpg (65.1 Kb)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 19:11 | Ziņa # 1920
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nezinu....garām braukājot ļoti regulāri tieku par liecinieku smuka brekša izvilkšanai...domāju, ka ja nopietnāk piestrādātu, tad tos tur toč vavrētu pavalkāt...tik daudz, ka tā zivs man nesaista, vismaz pagaidām :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv