[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Sestdiena, 18.08.2012, 10:01 | Ziņa # 1876
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es ar tieši vakar sacepu sasmakas ezera ašukus. baigi gardie maitas, bet mazuma piegārša :(
forša cope jums bijusi ja


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 18.08.2012, 11:42 | Ziņa # 1877
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
parcopi,Jutrix ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
kreisaisDatums: Sestdiena, 18.08.2012, 13:28 | Ziņa # 1878
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Asari neslikti! ja


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
ljubitexDatums: Sestdiena, 18.08.2012, 14:38 | Ziņa # 1879
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
šī rīta loms-5 kg, sausajā Daugavā 100m no tās vietas kuru piedāvāju salidojumam..bija vēl dažas mazākas,bet tās atlaida,jo ar šādu vienu pilnīgi pietiek :)
Pielikumi: 7589545.jpg (67.2 Kb)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
paganels(pp)Datums: Sestdiena, 18.08.2012, 14:47 | Ziņa # 1880
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Pagājušo svētdien pēc ilgiem laikiem izrāvos uz pilnvērtīgu copi 14 stundu garumā.Neskatoties uz biedinājumu, līdzi sataisijās arī juniors.Sagatavojos kā karam(juniors )-2spiņi,bezriņķu pludiņmakšķere,3ziemas makšķerītes ar mormiškām,1ar bļitku.2.30 piebakstu junioram un un uzdodu pēdejo jautājumu-paliksi mājas vai brauksi uz copi?Daļēji par apbēdinājumu, svilpo juniors pieceļas kā auksta ūdens apliets (ikdienā viņš ir diezgan liels guļava un piecelts sēdus joprojām guļ :D)Pēc 60km pārbrauciena steigšus trijatā stellējam laivu un stiepjam n-tās parpalas uz 200m attālo ezeru.No cita kollēgas aizlienētais 2,3nieks šlepē mūs uz ezera vidū esošo sēkli par 3km/h lēnāk nekā čoma 5nieks,toties benžas ekonomija esot diezgan pamatīga un gabarīti piekrautaja laiva vairak kā patīkami.Noenkurojušies ietestējam gumijas uz zanderiem,tie tāpat kā līdaķi ,klusē kā pēdejie mohikāņi.Juniors jau gadu nav turējis spini rokās un metieni ne sevišķi vedas,tapēc brīžiem metu par diviem-klusums.Palēnām sliecamies uz asariem,saule ceļas arvien augstāk,palielos tvisterus sāk badīt arī ašuki.Izmērs ne sevišķi iepriecina-pussprīdis-sprīdis,bet jautrība gana liela.Čomam pāris ap 150g,cerības tomēr ir.Junioram sevišķi nesokas un šams sāk garlaikoties,lai glābtu situāciju iemēģinu ziemā ejošāko "ķīšu" bļitku,rezultāts ilgi nav jāgaida,pēc otrā uzrāviena sprīžuks ir galā,tālak nododu stafeti junioram,kas turpina iesākto nonstopā,copes,"shodi" un ašuki nejēgā.Vienā brīdī juniors iekabina 3,5cm garo misiņa bļitku enkura šnorē un aprauj.Izvelkot enkuru nelielais ašuks atbrīvojas un ar jauniegūto pīrsingu aizšaujas prom Nabadziņš ir nolemts,jo mazais bleķis ir 2/3 no apaļa stienīša 6mm diametrā.Kamēr juniors stīvejas ar sprīžukiem uz jaunās bļitkas,mums cope norimst.Jaunajā dislokācijas vietā tādas aktivitates vairs nav kaut pie pāris nosacīti-panneniekiem tiekam.Parbraucam uz citu asaru vietu ezera otra pusē.Taimers jau 8.00 ,junioru pierunājam likties slīpi,šams gala mērķi nesasniedz Ne tik klusā piebraukšana asaru frontē sacēlusi diezgan lielu trauksmi,čoms vienu pakaļ otram izceļ vairākus 350niekus un divi ap 400-450g noziepē zandeles.Kamēr es pārslēdzos uz vajadzīgo gummi,šuhers jau beidzies turpmākaja laika periodā kaitinam asaru bērnudārzu.Nākamajā bērnudārzā pēc agresīvas copītes otrajā metienā atvados no gummi pīrsinga izskatā nelielai aszobei.Vēl viena aszobe piedzīvo amnestiju.Rupāks ašuks klusē,bērndarznieki ir aizkaitināmi un pārņem tada sajūta ka ezera gultne ar šiem ir pārklāta pilnībā.Dienas vidus ka parasti ir pakluss,puscopi nogulējis pamostas arī juniors un pārmaiņus mēģina piestrādāt gan ar špini,gan ar bļitku(tas priecē,būs kas pārbauda asaru atsaucību uz dzelzi ziemā)Pēcpusdienā pēc kārtējā saceltā šuhera asasaru frontē,beidzot tieku pie pirmā 350nieka.Rīta vietā piesakās arī pa kādam rupākam ašukam ,kas citā reizē būtu piedzīvojuši amnestiju.Sports un izklaide dienai noslēdzoties ir bijusi pārparēm-čomam loms atšķirībā no mums ar junioru labs ,ap 4-4,5kg.Mums-diezgan pliekans astoņi ašuki ap 150g un vienīgais 350nieks.Juniors atlasijis ap 20 sprīžukus omes kaķiem.Kopējais amnestētais sprīžuku skaits ar garantiju skaitāms vairākos simtos (junioram vien, tuvu pie simtiņa) Juniors uz jautājumu -vai vēl brauks uz tādu copi ,paigaidām vēl atbild ar nezinu svilpo Kopumā bija krietni labāk nekā biju domājis un citas papild iespējas-mormiška un pludiņmakšķere netika izmantotas.
Vakar pēc darba paniekojos pie lielupes pāris sprīdīši ar sistēmu un viens pannenieks ap 350g.Siļķu frontē trīs copes ar apkostām divām astēm.
Par trešdienas vakaru būs cits stāsts svilpo


esmu tur,kur neķeras:).
 
parcopiDatums: Sestdiena, 18.08.2012, 15:15 | Ziņa # 1881
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ljubitex - apsveicu! ja

Paganels - kā vienmēr feins copes apraksts hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 18.08.2012, 16:14 | Ziņa # 1882
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ljubitex ja

paganels(pp) ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Sestdiena, 18.08.2012, 16:19 | Ziņa # 1883
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ljubitex - smuka līdaka! ja hello
Paganels - forša atskaite! ja :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
J0nisDatums: Sestdiena, 18.08.2012, 21:40 | Ziņa # 1884
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sveiciens visiem !!
Ljubitex super ja
Mēs arī ar Je6ku šodien pabijām uz ūdeņiem pie nāves salas .Nolēmām darboties tikai ar spini un MJ.Piecos piecelties gan bija grūti,laikam šovasar pirmo reizi tik agri cēlos (slinkums):)Kamēr sakravājāmies ,uz upes tik un tā bijām tikai pirms septiņiem :)Ielaidāmies,sākām mētāt ,paiet stunda,bet nekā :(Nolēmām mest dziļajām bedrēm mieru un meklēt pa seklumu. Atradām smuku līcīti pusotru-divi metri dziļums,nelieli zāles pudurīši,nu super .man pirmais metiens -ir !!! Ašuks ,bet smuks,ņemams :)Pēc pāris minūtēm Je6ka bļauj ir,sačoku !!!Skatos johaidī būs labs,bet kaut kā nāk ne tā kā parasti :)Bļāviens-mežene!!!

Je6kam smaids līdz ausīm:)kā nekā pirmā mūža mežene

Nosveram,1760 labs,vaļā nelaižam:D Jāēd tak arī kaut kas :)Pēc lielā trādi rīdi sākās cope bez atpūtas. Līdakas nāk griezdamies,man ,Je6kam,man,Je6kam. Jautri,bet tai pašā laikā skumīgi,vieni zemmēri :)un kā nomērīti visi no 40-līdz 48 Sākām jau skaitīt uz sacensībām :) Uzvarēja draudzība 5 pret 5 ,bet patīkami :)



Tad parādījās saulīte un ūdens dievs vārtiņus aizvēra :( Nobeigumam izmānīju vēl vienu ašuku un braucām ceļojumā apkārt Nāves salai uz velci,rezultāts 0 :)
Pielikumi: 6442342.jpg (160.3 Kb) · 7317004.jpg (141.0 Kb) · 5242566.jpg (132.1 Kb) · 2612916.jpg (123.9 Kb) · 0765893.jpg (134.9 Kb)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
J0nisDatums: Sestdiena, 18.08.2012, 21:44 | Ziņa # 1885
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sēkļi ap Nāves salu


Un šodienas uzvarētājs :)

Šo arī satikām :)

Cope ir forša !!! ja
Pielikumi: 5143337.jpg (113.1 Kb) · 9359672.jpg (125.8 Kb) · 4172245.jpg (143.4 Kb) · 7713495.jpg (165.9 Kb)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 18.08.2012, 21:51 | Ziņa # 1886
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
J0nis, Je6ka ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Sestdiena, 18.08.2012, 21:51 | Ziņa # 1887
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
J0ni super ja Je6kam smuka mežene plaude ja
Atskaite un bildes pa pirmo ja alus plaude
Vēžuks ar laba izmēra :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Svētdiena, 19.08.2012, 16:27 | Ziņa # 1888
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Super! Apsveicu! Bet to smaidu līdz ausīm neredzu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 19.08.2012, 16:47 | Ziņa # 1889
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Biju vakar Saldū, vienā pirtī, kas atrodas bijušajā armijas bāzē. Saucās "Lapsas" :)
Dzēru kāda Piebalgas aldara pašdarināto alu, kas bija gana labs :)
From Saldus

Brika paēdusi un guļ, kāja viņu arī neinteresē :D
From Saldus

Žēlais skatiens :)
From Saldus

Revīzija, vai uz galda tiešām nekas nav palicis :D
From Saldus

Netālu no Saldus Zvārde vai Veczvārde, īsti nezinu, bet tur viss ciems bija padzīts un tur atradās tikai militārie objekti. Šur tur gan vēl redz fragmentus no ēkām, kas bijušas pirms militāristiem. Tagad tur tikai vraki un mežs, viss pamests. Interesanta vietiņa.
Rekur Kurgāns, mākslīgi uzbērts kalns, uz kura bija divstāvīgs skatutornis, kam otrais stāvs nav saglabājies :)
From Saldus

Helikoptera nosēsānās laukums.
From Saldus

Skats no Kurgāna. Tie koki saauguši jau vēlāk, kādreiz viss bijis līdzens un pārskatāms :)
From Saldus

From Saldus

From Saldus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 19.08.2012, 16:47 | Ziņa # 1890
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Atradām arī skaistu ezeru :)
From Saldus

Pie ezera labiekārtotas vietiņas copei. No kāda bijušā militārā objekta iznestas krēslu rindas :)
From Saldus

From Saldus

From Saldus

From Saldus

From Saldus

Tīri apskatei ļoti interesantas vietas ja
Tā lūk man pa brīvdienām gāja :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv